Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

katar-zatoki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    katar-zatoki

    Proszę pomózcie co można na katar w ciąży.infekcja wraca mi juz 3 raz w trakcie miesiaca nie mogę się niczym wyleczyń. u lekarza byłam to dostałam krople do nosa.a nie moge spać ani dobrze oddychać.Wszelkie domowe sposoby mile widziane
  •    
       

    #2
    Może inhalacje z soli coś by pomogły. Skoro krople do nosa nic nie warte
    to ja niestety nie mam innego pomysłu

    Skomentuj


      #3
      Kurcze normalnie zawsze na zatoki bralam "Ibuprom zatoki" i po tygodniu przechodzilo, ale nie wiem czy w ciazy mozna to stosowac
      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

      Skomentuj


        #4
        środków z ibuprofenem nie wolno zażywać będąc w ciąży bez konsultacji
        z lekarzem.

        Skomentuj


          #5
          inhalacja z majeranku, recznik na glowe i 10 min wdychania powodzenia!
          p.s. dobrze dorzucic pare kropel olejku sosnowego lub eukaliptusowego...ewentualnie obu

          duzo zdrowka!

          Skomentuj


            #6
            Odp: katar-zatoki

            Ja generalnie wiem, to tak na przyszłość, ze ogólnie pomocny przy zwalczaniu wszelkich przeziębień podczas ciąży jest Prenalen. Może i na zatoki pomoże choć trochę, a przynajmniej jest pewność, ze jest bezpieczny dla dziecka.

            Skomentuj


              #7
              Odp: katar-zatoki

              Choruję na zatoki od zawsze!!! o dziwi w czasie ciąży miałam z nimi totalny spokój!!! poza 2 sytuacjami. Pierwsza-tak potworny ból zatok, że ponad 30 razy zwracałam (zawsze zwracam przy silnych bólach, ale wtedy padł rekord). Wylądowałam na Izbie i tam przypisano mi pospolity Paracetamol-tylko to można brać w ciąży z leków p/bólowych. Druga sytuacja, gdy leżałam już w szpitalu., Wtedy stosowałam inchalacje z soli emskiej i Nasiwin- ten dla niemowląt.

              Wiem co to znaczy xzapalenie zatokl i szczerze współczuję. Ja stosowałam miliony sposobów. Między innymi okłady z ciepłych gotowanych zziemniaków na czoło na noc. Ale prawda jest taka, że nieraz bez leku p/bólowego nie da rady sobie ulżyć.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: katar-zatoki

                Witam
                ja się też zaczęłam nad tym zastanawiać, jestem dopiero w 6tc, ale zawsze na zimę mam paskudne kłopoty z zatokami, zastanawiam się czy płukanie zatok solą fizjologiczną jest bezpieczne, bo ta metoda dość szybko pomaga, w pozbyciu się nadmiaru wydzielin w zatokach. Co do inhalacji ziołami, to nie wiem czy każde są bezpieczne. Bo antybiotyki to koszmar....

                Skomentuj

                       
                Working...
                X