Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

    Ja rodzilam dokladnie 25 minut to byla moja pierwsza ciąża

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

      W 3 min?? Oj chciałabym ja rodziłam 16 godz... caly porod mi wywolywali. bo bylam 2 tyg po terminie. to byl koszmar ;( ale było warto!!!! moja coreczka wazyla 3600 i miala 55 cm no i oczywiscie 10 punktow

      Skomentuj


        Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

        Mój poród trwał 5 godzin . Był to mój pierwszy poród .

        Skomentuj


          Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

          delikatne lecz regularne skurcze mialam od 9 rano, o 11 odeszly mi wody a o 21;25 urodzila sie moja corcia.nie wiem od kad lliczyc trwajacy porod, ale gdy bole zaczely sie solidne to dopiero bylo o 20 to wtedy z sali przed porodowej trafilam na porodowke

          Skomentuj


            Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

            Ja miałam skurcze od 1 w nocy, gdy o 5.00 rano były co 10 minut pojechaliśmy do szpitala. Nie miałam rozwarcia. Cała biurokracja trwała strasznie długo. Na porodówkę trafiłam dopiero koło 7.00. Skurcze miałam co 3 minuty. Męża odesłali do domu mówiąc, że to potrwa parę godzin zanim zacznę rodzić. Na porodówce usadzili mnie na krzesełku. Tak przez następną godzinę zadawali mi pytania i wypełniali dokumenty. Co chwilę przychodziła inna pielęgniarka. Aż w końcu po 8.00 trafiłam na łóżko na korytarzu, gdzie podłączyli mnie pod KTG. Ok 9.00 odeszły mi wody. Zaczęłam krzyczeć, żeby ktoś przyszedł. Dopiero wtedy się mną zajęli. Zadzwoniłam po męża. Przyszedł w ostatniej chwili, jak było widać już główkę. Ostatnia faza porodu trwała 40 minut. Bolało, ale gdy zobaczyłam córcie, zapomniałam o wszystkim.

            Skomentuj


              Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

              Moj trwał dość długo bo około 16 godzin o 22 dostałam skurczy co 4 minuty a maluszek wyszedl po 14 wiec sporo tak jak parte bo około 45 min jak niegodzina dodam to mój pierwszy poród i 5 dni po terminie

              Skomentuj


                Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

                Witam u mnie cała akcja trwała ok. godziny (tyle zajął nam dojazd w śnieżyce do szpitala ) a na miejscu to 10 min i po wszystkim. Wyskoczyła nasza 1 córcia 3,350kg.A teraz mamy już za sobą 6 miesięcy z naszą kruszynką pozdrawiam wszystkie mamy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ile trwał wasz poród

                  pierwsze dziecko rodzilam 20 godzin bylo strasznie a drugie sześć godzin

                  Skomentuj


                    Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

                    Widzę że każda z nas jest inna)
                    u mnie akcja porodowa trwała 3 godz - 10 min wypchnięcie Bobaska
                    jak na pierwszy raz to ponoć nieźle
                    pozdrawiam

                    Skomentuj


                      Odp: ile trwał wasz poród

                      Napisane przez natali88 Pokaż wiadomość
                      pierwsze dziecko rodzilam 20 godzin bylo strasznie a drugie sześć godzin
                      kochana to się chyba wykończyłaś:* ale maluszek chyba wszytko zrekompensował

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

                        u mnie zaczeło sie rano, miałam bóle co piec minut,zabrali mnie dopiero wieczorem na sale porodowa i tam potrwało to około 2 i pół godziny zanim urodziłam a samo wypchniecie to około 2 minut dla kobiet to jest zawsze jakies przezycie,nie wazne czy mało czy duzo. to jest cos pieknego miec zdrowe dziecko na swiecie. jak sie zobaczy takie maleństwo to wszystko przestaje bolec

                        Skomentuj


                          Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

                          Witam kobietkiJa pierwsze dziecko rodziłam godzine a drugie trzydziesci minut.Bardzo miło wspominam oba porody, to było coś wspaniałego!!!

                          Skomentuj


                            Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

                            córcie rodziłam łącznie 12h i 5 min, od odejścia wód minęły 2h a sama akcja trwała 3 parcia
                            synka rodziłam łacznie 11h, od odejścia wód minęło 1,5godz a sama akcja trwała 4parcia
                            w obu przypadkach obyło się bez szwów
                            córcia miała 56cm i 3660g a synek 59cm i 4350g


                            ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




                            IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



                            ---------------------------------------------------

                            Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

                            Skomentuj


                              Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

                              No tak ale zależy jak liczycie ten porod...od [pierwszych skórczy, od odejscia wód płodowych czy od chwili parcia....
                              Doriaś ur.17.03.2008




                              Tristaś ur. 11.03.2010

                              Skomentuj


                                Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

                                U mnie poszło ekspresem, bo zaledwie 3,5 hodziny. Muszę tylko zaznaczyć, że miałam poród wywoływany 3 dni po terminie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X