Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ile trwał wasz poród

    cześć
    mój poród trwał ponad 15 godzin, za to moja znajoma urodziła 3 miesiące po mnie i jej poród trwał 40 minut hi hi hi

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

      sam porod 20min. Ale 11 godz po odejsciu wod lezalam w potwornych bolach i skurczach...




      Skomentuj


        Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

        Mój pierwszy poród trwał 16 godzin ( siłami natury).Nigdy tego nie zapomnę.Zazdroszczę tym co rodzą szybciutko.Bolało bardzo i byłam wykończona.Ale wiem że nie każda tak cierpi.Po prostu miałam pecha

        Skomentuj


          Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

          rodziłam 14 godzin. Poród był kleszczowy bo dziecko było owinięte pępowiną wzdłuż ciała podwójnie i pomimo parcia wracał do środka. Męka straszna!

          Skomentuj


            Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

            No moje drogie ja urodziłam czwórkę dzieci ; pierwszy poród ok10 godz. , drugi 4 godz., trzeci 14godz-ten był najgorszy, a czwarty 3 godz. i wszystkie siłami natury! Ale dzieci mam cudowne

            Skomentuj


              Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

              Witam!Mój pierwszy poród w pierwszej fazie trwał 9 godz.i 25 minut,a w drugiej fazie 31 minut.Drugi w pierwszej fazie 6 godz.i 25 minut , a w drugiej fazie porodu 10 minut.Przy pierwszym porodzie wody mi odeszły , ale nie było skurczy byłam podłączona pod kroplówkę oxytocyną. Jak skurcze przyszły to był horror bóle krzyżowe nie do zniesienia.Gdy przyszła druga faza nacięto mi krocze i urodziłam syna 3700g.i 57dł.Przy drugim porodzie było lżej skurcze przyszły same , jak trafiłam do szpitala rozwarcie było już na 4 cm.Już na porodówce odeszły mi wody,i od tego momentu za 2 godz.miałam już córkę na swoich piersiach.Mała ważyła 3660g i 54dł.

              Skomentuj


                Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

                Witam!Mój pierwszy poród w pierwszej fazie trwał 9 godz.i 25 minut,a w drugiej fazie 31 minut.Drugi w pierwszej fazie 6 godz.i 25 minut , a w drugiej fazie porodu 10 minut.Przy pierwszym porodzie wody mi odeszły , ale nie było skurczy byłam podłączona pod kroplówkę oxytocyną. Jak skurcze przyszły to był horror bóle krzyżowe nie do zniesienia.Gdy przyszła druga faza nacięto mi krocze i urodziłam syna 3700g.i 57dł.Przy drugim porodzie było lżej skurcze przyszły same , jak trafiłam do szpitala rozwarcie było już na 4 cm.Już na porodówce odeszły mi wody,i od tego momentu za 2 godz.miałam już córkę na swoich piersiach.Mała ważyła 3660g i 54dł.Pierwszy i drugi odbył się siłami natury.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

                  Moj poród trwał 11 i pół godziny siłami natury

                  Skomentuj


                    Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

                    Miałam poród wywoływany , tydzień po terminie . Była to 4 ciąża , ale z powodu 19-letniej przerwy traktowana jak 1 . Po przerwaniu pęcherza płodowego pojawiło się rozwarcie . Próbowałam sama urodzić , niestety , nie pojawiały się skurcze parte . Po 6,5 godz trafiłam na stół i miałam zrobione cesarskie cięcie . Córa , 4 kg / 60 cm miała szyjkę okręconą pępowiną , ale dostała 9 punktów Apgar.

                    Skomentuj


                      Odp: Czy ktoś z was urodził w 5 minut

                      mój poród trfał tylko 5 minut wiec jak na pierwszy raz byłam zadowolona ale słyszałam ze kolejny raz już nie bedzie taki sam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

                        mój poród trfał tylko 5 minut wiec jak na pierwszy raz byłam zadowolona ale słyszałam ze kolejny raz już nie bedzie taki sam

                        Skomentuj


                          Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

                          Mój poród przypadł na 13 lipca, ale trafiłam na szczęśliwą 13-stkę.od 1 w nocy walczyłam z bólami krzyżowymi , o 6 rano pojechałam do szpitala. Poród łącznie trwał 1 godz i 50 min. Zostałam mamą maleńkiej Darii

                          Skomentuj


                            Odp: ile trwał wasz poród

                            Mi wody odeszły jeszcze w domu ale skurczy nie miałam. Gdy dojechałam do szpitala i załatwiliśmy wszystkie papierkowe sprawy a trwało to ok 20 minut to już rozwarcie było 10 cm. Na porodówkę i zaczął się poród... 3 mocne parcia, 10 minut robory i Januszek był na świecie :-)

                            Skomentuj


                              Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

                              zazdroszcze wszystkim mamom co po godzinie miały maluszka przy sobie. Ja po ponad roku jeszcze do końca nie mogę się otrząsnąć. o 1 w nocy obudziły mnie skurcze a o 11:00 urodziła się Malgosia. Ale jak poród kończy się zdrowym dzidziusiem to wynagradza wszystkie cierpienia

                              Skomentuj


                                Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

                                Ja same skurcze miałam około20h, a poród trwał około 40min i potwornie bolało- miałam moją Zuźkę w położeniu krzyżowym- podobno najboleśniejszy. To był mój pierwszy poród, mam nadzieję, że drugi (w przyszłości) nie będzie tak bolesny. Ale patrząc dziś na córcię niczego nie żałuję!
                                Attached Files

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X