Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mój poród...

    Teraz ja opowiem, jak wyglądał mój poród.
    22.01.06 (niedziela) w godzinach popołudniowych dostałam skurczy. Powtarzały się one co 20 minut. Ale już o 21.00, skurcze miałam już co 5 minut. Zamówiłam taxi i pojechałam do szpitala. Tam mnie zbadali i podpięli do KTG. Jednak na Kubusia jeszcze nie przyszedł czas. W szpitalu już zostałam. Nie było mowy, żebym z tymi skurczami przespała spokojnie noc. Rano jakieś ważenie było (zgubiłam gdzieś 3 kilo ) i kazali mi przez godzinę tuptać po korytarzu...prowokacja . Dopiero po wszystkim o jakiejś godzinie 13.00 wylądowałam w pokoju, gdzie miał się odbyć poród rodzinny. O 14.00 przyszedł anestezjolog i dostałam znieczulenie...(nie dlatego, że się bałam, tylko żeby złapać chwilę wytchnienia przed porodem...). O 16.00 kolejna dawnka znieczulenia. O 17.15 ledwo poczułam, że odeszły mi wody. A o 17.50 Kubuś był już na świecie. Wydostał się wraz z 3 bólem partym ^^.
    Jeżeli liczyć czas porodu od pierwszego skurczu, to trwał on 26 godzin ^o^.
    Pozdrawiam .

    Skomentuj

    •    
         

      19h15min

      moj porod byl bardzo dlugi.pierwsze dziecko i rodzilam silami natury.bole mialam krzyzowe..mam traumatyczne przezycia z tego dni i nocy i dniaoczywiscie jak patrze na corke to zapominam jednak kiedy planujemy z mezem drugie dziecko...wtedy nie potrafie zapomniec

      Skomentuj


        Mój trwał 2h35min - całość Łatwy i mało bolesny

        Skomentuj


          U mnie silne skurcze zaczeły sie o 16:00 a wody odeszły mi o 20:00 a o 20:20 urodziłąm swoja córeczkę Gabrysie

          Skomentuj


            na porodowke trafiłam o 20 a o 21.40 urodziłam juz córcie
            Anulka 14.05.2008

            Skomentuj


              Ja rodziłam 17,5 godz z czego wypchnięcie maluszka -4,5 minuty

              Skomentuj


                Witam!Mój poród trwał dość długo.Pierwsze skurcze poczułam o 16 w czwartek,około północy już były dość mocne i pojechałam do szpitala,a urodziłam dopiero o 14 10 w piątek.Tak więc prawie 22 godz.a 10 minut wypchnięcie dziecka.Pozdrawiam Marzena )
                BŁAŻEJEK 11.04.2008r. godz.14. 10 Pierwszy ząbek 17.10.2008r.
                Drugi ząbek 27.10.2008 Teraz ma już 6 ząbków. http://www.mamacafe.pl/suwak/3412.png

                Skomentuj

                •    
                     

                  mój trwał 4 godziny. Rodziłam po raz pierwszy siłami natury




                  Skomentuj


                    witam dziewczyny ja rodziłam bardzo długo , maczyłam sie strasznie skurcze mi sie zaczeły ok19 wieczorem a urodziłam o 19,50 nastepnego dnia myslalam ze juz nigdy nie urodze, i to przyszedł do mnie lekarz i powiedział ze dzidzius mi sie dusi nacieli mi krocze i wyciagneli go kleszczami, niewiem po co tak długo zwlekali az dziecko sie zaczeło dusic, byłam w szoku jak usłyszlam ze maluszek sie dusia ale na szczescie teraz jest wszystko w porzadku Bartuś bo tak ma na imie wazył 4kg

                    Skomentuj


                      strasznie!!!!

                      Jaszczurka77
                      To straszne,wspułczuję ci,wiem przez co przeszłaś miałam podobne przeżycia.Też jestem zdania że lekarze stanowczo za długo czekają,mi też już przynieśli vacum,ale w koncu doszli do wniosku że to nic nieda,wzieli mnie na cesarkę po ponad 20 godz.a ostatnie co słyszałam to to że nawet na cesarkę jest już zapuzno,ale wszystko skończyło się dobrze.Życzę dużo zdrówka i pozdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Poród

                        HEJ, ja rodziłam prawie 17 godzin:-)wspominam to nie za dobrze ale personel i atmosfera na porodówce rewelacyjna.

                        Skomentuj


                          Mój I-szy poród trwał 2h 40 min od pierwszego skurczu synek ważył 4600
                          Drugi natomiast od pierwszego skurczu trwał 8 godzin z haczykiem a córcia ważyła 4660 oba porody były naturalne

                          Skomentuj


                            Witam mój cały poród trwał 3.5godz. i to moj pierwszy.
                            Marlenka 23 sierpień 2008r.

                            Skomentuj


                              Witam!Silne bóle złapały mnie w nocy a dzień wcześniej odeszły mi wody z części główkowej o czym wogóle nie wiedziałam bo było ich tak mało!Do szpitala trafiłam rano a o 23.40 zrobiono mi cesarkę przy pełnym rozwarciu gdyż mojemu synkowi zanikało tętno!Mało tego od 20 parłam!
                              Ewa
                              moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                              Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                              3150g.55cm.
                              10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                              Skomentuj


                                Mój poród

                                Niestety...mój poród trwał godzinę(nie licząc czsu trwania skurczów

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X