Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pomórzcie Rozstępy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hej mamuski) a mnie niestety rozstepy nie ominely nawet smarowanie 3 razy dziennie nie pomoglo piersi urosly mi o 2 rozmiary a mysle ze do konca ciazy to juz bedzie o 3:/ na brzuszku narazie nie mam i mam nadzieje ze tak zostanie...pozdrawiam





    Last edited by olcm80; 26-03-2009, 23:55.
    Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







    Skomentuj

    •    
         

      a ja oprócz piersia które sa całe w rozstepach, to mam na .. łydkach normalnie w szoku bylam jak to zobaczyłam,na szczęscie brzuch na razie jest ok ,ale do konca ciazy pozostało mi 1,5 m-ca wiec jeszcze brzuch moze zostac zaatakowany
      Nasz Kwiatuszek jest z nami od 10.05.2009

      Skomentuj


        hej dziewczyny!! ja jestem w 4 miesiącu i jak na razie rozstępów nie widać, od początku smarowałam się balsamem nivea do skóry suchej a od ok 1 miesiąca ziajką dla mam. Nie należałam do najszczuplejszych i mam nadzieje że to będzie działało na moją korzyść bo skóra się troche przyzwyczaiła do zmiany rozmiarów
        Pozdrawiam
        będzie Weronika

        Skomentuj


          Hejka, jestem jak narazie w 17tygodniu i mimo,że rozstępów jeszcze u siebie nie zauważyłam, to wczoraj zakupiłam krem Gerbera i mam zamiar regularnie go stosować.
          11 lat temu też byłam w ciąży, też sie czymś smarowałam, pewnie fissanem lub penatenem (wybór nie był tak duży jak teraz) i jakoś przez te wszystkie lata w bikini się wciskałam i opalałam swe ciało jedyne widoczne rozstępy jakie mi pozostały to z boku na piersiach. Nie dość,że miałam zawsze je duże (75D) to w ciąży i podczas karmienia urosły jeszcze, no a potem zostały jaśniejsze miejsca od rozciągania skóry. Na pupie, udach, brzuchu nic mi nie pozostało, a nie samrowałam tych miejsc regularnie, piersi też nie. Nie wiem ile to czasu to trwało, czy kilka lat, czy tylko kilka miesięcy. fakt faktem,że rozstepów teraz nie mam.
          Teraz dopiero będę miała nowe ).
          Nie ma się co martwić na zapas, kilogramy tez musimy później zrzucić. Ale to już pesteczka. Przed pierwszą ciążą wazyłam 57kg, jak rodziłam koło 70-80kg, a 1,5roku później już tylko 53kg. Dopiero powrót do pracy i praca przy biurku spowodowały powrót do 57kg )
          Przy dziecku szybko się gubi i zbędne kilogramy i rozstepy - potrzebny jest tylko ciągły ruch )




          i Bartek :-)

          Skomentuj


            Coyotek rozstępów sie nie zgubi,kilogramy tak ale roztępy można usunąc jedynie hirurgicznie,można je opalic to będą mniej widoczne ale nie da sie ich "zgubic".
            Alanek 14.09.2006

            Skomentuj


              Napisane przez Marti1986 Pokaż wiadomość
              Coyotek rozstępów sie nie zgubi,kilogramy tak ale roztępy można usunąc jedynie hirurgicznie,można je opalic to będą mniej widoczne ale nie da sie ich "zgubic".
              Tak to prawda. Rozstępy po jakimś czasie jaśnieją i stają się mniej widoczne ale nie znikają.U mnie po pierwszej ciąży zostały okropne rozstępy, dosłownie cały brzuch był jakby posiekany mimo że przytyłam tylko 9 kg.Po 2-3 latach staly się mniej widoczne i mogłam założyć nawet bikini bo wazyłam 49 kg. Po drugiej ciąży zrobiły mi się tylko dwa rozstępy mimo że przytyłam 23 kg i nie smarowałam się niczym, ale bikini nie założę bo ważę teraz 66 kg i mam wystający brzuch


              Skomentuj


                Przez około rok po ciąży moje roztępy były baaaaardzo widoczne,mocno fioletowe,nie sposób było ich nie zauważyc.Teraz minęły juz prawie 3 lata i bardzo pojaśniały,zrobiły sie o wiele mniej widoczne z czego jestem bardzo zadowolona.Na począku przeżywałam to że już nie założe stroju dwuczęściowego ale z biegiem czasu zaprzyjaźniłam sie z tymi kreseczkami na brzuchu i nogach Wiem ,że je mam bo przez 9 miesięcy nosiłam pod sercem moje szczęście i to jest najważniejsze a nie roztępy.
                Alanek 14.09.2006

                Skomentuj

                •    
                     

                  ja jestem w 7 miesiacu i ani jednego rozstepu nie mam :-)

                  Skomentuj


                    a ja wam polecam cocoa balsam firmy palmers :0 sprawdzone na wszystkich kobietach z mojego kregu i na mnie tez. Uzywam go do teraz i świetnie pomaga. Kolezanki kupowaly go z ebaya ale nie mam pojecia czy w polsce jest normalnie dostepny. nie jest drogi u mnie wychodzi 5 funtow za przadną tubę
                    ARCYDZIEŁEM BOGA JEST SERCE MATKI

                    Skomentuj


                      no chyba jednak ten balsam palmersa nie jest taki rewelacyjny bo u mnie pojawily sie rozstepy mimo codziennego smarowania:/
                      Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        no nie wszytkim sluzy to co innym no ale mi pomoglo. kumpele stosowaly praktycznie od zawsze bo swietnie pachnie hihi az się zjeść chciało mamy i babcie mowią, że jak mają wyjśc to wyjda rozstępy i zaden cud nie pomoże...w końcu to słodkie rozstęy bo po naszych dzieciach
                        ARCYDZIEŁEM BOGA JEST SERCE MATKI

                        Skomentuj


                          Ja jestem w 30tc, na poczatku ciazy uzywalam oliwki,pozniej Ziajki,znowu wrocilam do oliwki a gdy sie skonczyla kupilam krem pharmaceris a probki pharmacerisa do biustu dostalam gratis.uzywam codziennie tego do biustu i tego drugiego na calutkie cialo.wszystko bylo ok az do przedwczoraj... wyszlam spod prysznica i krzyknelam jak zobaczylam swoje piersi w lustrze!!!!!
                          cale sa w czerwono-fioletowych cienkich paseczkach naszczescie tylko pod spodem...mam nadzieje ze gorna czesc ominie to paskudztwo
                          Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

                          Skomentuj


                            a ja uzywam kremu Ziajka - i ani jednego rozstepu :-) polecam

                            Skomentuj


                              Nie chcę straszyć ale rozstępy pojawiają się najczęściej tuż przed porodem albo nawet już po i jeśli ma się skórę skłonną do rozstępów to żaden krem nie pomoże


                              Skomentuj


                                moja kolezanka jest w 4 miesiacu i ma rozstepy duze jak czort.... wiec niekoniecznie przed porodem :-) a ja nie mam sklonnosci,moja mama tez nie miala i jakos tak sie nie boje smaruje sie codziennie i nie martwie sie takimi rzeczami ogolnie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X