Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pomórzcie Rozstępy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Nie ma złotego środka na rozstępy ja przez całą ciąże używałam różnych preparatów na rozstęp: z Eveline, z AA, Fisan i z musteli(mustela jest najdroższa), smarowałam się dwa razy dziennie i po południu używałam też oliwki dla dzieci. W rezultacie mam tyrzy rozstępy na brzuchu i bardzo dużo na piersiach(ale piersi zawsze miałam duże i jeszcze urosły o dwa całe rozmiary), ale nigdy nie wiadomo czy nie miała bym więcej rozstępów gdybym się jnie sarowała dlatego warto to robić

    Skomentuj

    •    
         

      Ja kupilam krem na rozstepy z firmy Roc i u mnie zadzialal.Wcieram go 2 razy dziennie i jeszcze nie minal miesiac a widze,ze rozstepy(na piersiach mam)robia sie prawie coraz bledsze.

      Skomentuj


        a ja jestem w 6 miesiącu i jak narazie zero rozstepow uzywam kremu Ziajka

        Skomentuj


          JEANNY88 zaraz pewnie powiesz że Cię śledzę:P
          Ja jestem w 21 tyg. Też używam ziajki, ale mnie pomaga tylko na brzuszek, bo na piersiach, mimo że tylko o rozmiar mi się powiększyły mam sporo fioletowo bordowych pręg. Nawet jak zakładam bluzkę z niezbyt głębokim dekoltem to wypełzają mi spod niej
          Zosia ur.07-07-2010
          wtorek 14:55




          http://pu zz.org.pl/?p=8yhM5FrWogpd

          Skomentuj


            pesteczka - wcale tak nie uważam ) bez przesady heeh no widzisz, mi jakos ( az dziwne) ale nie wyskakuja rozstepy .... ale w sumie jeszcze troche czasu , wszystko sie okaze, narazie ratuje sie jak moge

            Skomentuj


              Witajcie
              Ja już urodziłam moje maleństwo. Pamiętam że od 3miesiąca smarowałam brzuszek i piersi kremami Pharmaceris przeciwko rozstępom masowałam gąbeczkami do kąpieli szczypałam lekko brzuszek(podobno miało pomóc)i do ok7miesiąca nie było widać żadnych rozstępów jednak potem nastąpiła katastrofa :/ brzuszek zaczął szybko nabierać rozmiarów i niestety dosłownie cały brzuszek miałam pokryty rozstępami i niestety tak już zostało później wcierałam w siebie tony kremów na już istniejące rozstępy jednak nic nie pomogło i w końcu się poddałam. W ciąży przytyłam ok20kg także sporo, teraz staram się pozbyć kilku dodatkowych kilogramów.
              Jednak mimo wszystkich "skutków ubocznych" jestem szczęśliwa że mam mojego ślicznego synka pozdrawiam was i życzę powodzenia w zwalczaniu lub zapobieganiu rozstępom myślę że każda z nas jest inna i niektórym się udaje innym nie eeeehh ale się spisałam nie wiem czy komuś będzie się chciało czytać taki esej
              Kacperek 06.04.2008

              Skomentuj


                ja rowniez dopiero w osmym miesiacu dostalam roztepy na brzuchu.Bylam przerazonabo cala ciaze smarowalam sie dobrym balsamem na rozstepy,a tu taka niespodziankamysle ze roztepy zaleza od organizmu,od tendencji.Moja mama dostala w ciazy roztepow tak samo jak ja.Ja nie przytylam strasznie duzo,bo 14 kg,a jednak roztepy sa.jetsm po porodzie miesiac,ale rozstepy zostaly.Coz trzeba z tym zyc i sie nie lamac..

                Skomentuj

                •    
                     

                  Witajcie.
                  Ja przez dluzszy okres nie mialam rozstepow.. pojawily sie bardzo nagle! bylam glupia ze ograniczalam sie wylacznie do smarowania sie oliwka dla dzieci-ona nic nie daje! teraz mam okropne pregi na pupie i udach ahh i kilka na udkach(dodam ze zawsze bylam b.szczupla przed ciaza wazylam nawet 41kg.).
                  Jestem juz na finiszu ciazy i ciezko mi jest sie wyginac i smarowac te miejsca wiec zaraz po rozwiazaniu zabieram sie do roboty! Zaopatrzylam sie juz w specyfiki mam nadzieje ze chociaz odrobinke zniknal bo lato zamierzam spedzic w polsce i pokorzystac ze slonca a jakos nie usmiecha mi sie chodzenie w dlugich spodniach
                  http://picasaweb.google.pl/katarynka311/CzekajacNaCud#

                  Skomentuj


                    hmmm, ja nie wierze w zadne te preparaty na rozstepy, smarowalam sie troche na poczatku ale potem mi sie juz nie chcialo. do 8 miesiaca nie mialam rozstepow no ale niestety teraz juz przy koncu zaczely sie pojawiac, takie sa poprostu uroki ciązy, ale czego sie nie robi zeby miec to malenstwo:*

                    Skomentuj


                      Ja miałam rozstępy i to gigantyczne,grube sino-fioletowe pasy.Smarowałam sie oliwką ale to nie pomogło,przed ciążą byłam szczupła a w ciąży bardzo dużo przytyłam i to był powód tego że zrobiły mi sie rozstępy.Ale od porodu minęło już 2,5 roku i rozstępy pojaśniały i nie wyglądają już tak źle-przyzwyczaiłam sie do nich:-)
                      Alanek 14.09.2006

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Moja rada smarować,smarować i jeszcze raz smarować! Ja to robiłam od samego początku, żeby skóra była odpowiednio nawilżona i elastyczna na rozciąganie. Nie mam nic. Faktem jest,że są wyjątki, którym mimo smarowania i tak rozstępy wychodzą. Wydaje mi się, że zależne jest to wówczas od tego jak szybko przybiera się na wadzę. Rozstępy to w końcu mikroskopijne pęknięcia skóry, która nie wytrzymuje rozciągania.

                        Skomentuj


                          mi wyszły dopiero w 8 miesiącu, ale bardzo szybko robią się jasne
                          smaruję oczywiście, bo jak się goją to bardzo swędzi;
                          ja nie mam z nimi problemu, mój facet też nie, nie przeszkadzają mi wręcz przeciwnie przypominają o Maluszku naszym
                          oczywiście dbam o siebie ale nie robię z tego wielkiego halo

                          Skomentuj


                            Słuchając różnych opinii i wyciągając wnioski to myślę, że oliwka nie zda egzaminu, bo nie chodzi o natłuszczanie tylko o nawilżanie skóry.
                            Ja stosowałam krem Penaten -ciężko się go rozprowadza ale jest super.
                            Wracając do oliwki to stosując ją u dziecka, małej łuszczyła się skórka i jak zmieniłam na mleczko nawilżające to stan skóry uległ poprawie.
                            Wiadomo, że każdemu co innego służy, ale ja mam właśnie takie doświadczenia.

                            Skomentuj


                              zgadzam się, w dodatku oliwka bardzo zatyka pory, zdecydowanie mleczko lub balsam nawilżający bądź ujędrniający

                              Skomentuj


                                JESTEM DRUGI RAZ W CIĄŻY, TERAZ JAK I W PIERWSZEJ SMAROWAŁAM SIĘ ŻELEM W OLIWCE Z JONSONA.NIE MAM ROZSTĘPÓW NASZCZĘŚCIE.ZAWSZE BYŁAM SZCZUPŁA 54KG, NIE ĆWICZYŁAM.MYŚLĘ, ZE DUŻO ZALEŻY OD SKÓRY I OCZYWIŚCIE ILE SIĘ PRZYTYJE.W PIERWSZEJ PRZYTYŁAM 13 TERAZ MASAKRA 16

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X