Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pomórzcie Rozstępy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    ja polecam rowniez smarowanie po ciazy przez jakis czas.
    shannon

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      ja się na początku smarowałam oliwką ale i tak powyskakiwały mi straszne rozstępy na piersiach pewnie dlatego że miałam bardzo malutkie... ale na brzuchu narazie czysto.
      Osobiście zraziłam się do ziajki mammamia bo na bardzo krótko starcza (nawet nie 2 tyg) i słabo się wchłania, teraz stosuję fissan i jestem bardzo zadowolona, nawet po założeniu koszulki preparat się utrzymuję i naprawdę bardzo fajnie natłuszcza polecam
      1.03.2009 9:55 FILIPEK

      Skomentuj


        #93
        Ja używałam (i to właściwie od początku ciąży) kremu na rozstępy z chicco.
        Nie pojawił się żaden więc polecam


        Skomentuj


          #94
          Witajcie!!!Ja jestem w 29 tyg.Na razie używam tylko oliwki dla dzieci Johnson's baby i jest ok.Nie mam ani jednego rozstępu na brzuszku,ale z tego co czytam to mogę sie niedługo rozczarować.Jedynie na udach mam trochę ale od wewnętrznej strony.Przed ciążą używałam balsamy ujędrniające,może to wzmocniło moja skórę.Okaże się w najbliższym czasie.Pozdrawiam


          Skomentuj


            #95
            u mnie rozstępy mimo kremów pojawiły się na brzuchu i udach.
            od porodu dalej namiętnie smaruję czym się tylko da.
            firmy różne, co akurat kupię.
            smaruję bardziej z przyzwyczajenia niż z wiary w cudowne kremy.

            lubię serię Dax Cosmetics perfecta mama

            Skomentuj


              #96
              ja cała ciąże smarowałam się kremem który kupowałam w aptece nie pamiętam dokładnie nazwy coś na "p"kosztował sporo ale pomagał,do 2 tyg przed rozwiązaniem,kiedy brzuszek zszedł mi na dół,pojawiły sie rozstępy i na takie świeże a szczególnie po porodzie jest super specyfik który można kupić w gabinecie kosmetycznym ale kosztuję w promocyjnej cenie za 30ml prawie 400złtakże darowałam sobie,ale pózniej jak chciałam kupić to kosmetyczka odradziła wydawania forsy bo mówiła że on pomaga tylko na święże czyli czerwone rozstępy a na białe juz nie wtedy tylko zabieg usuwania ich pomoże w moim przypadku koszt byłby 2tyś...także moje rozstępy na brzuszku pozostają do dziś...
              ...Każda z karmiących piersi matki
              jest ożywczym źródłem kwiatu szczęścia,
              Błogosławionym szczęściem...

              Skomentuj


                #97
                Pomóżcie Rozstępy

                Urodziłam Dwoje Dzieci Jestem 4 Miesiace Po Porodzie I Mam Rozstępy Cały Czas Smaruje Je Kremem Ale To Nic Nie Pomaga Znacie Może Jakiś Lepszy Sposób Może Jakiś Super Produkt Czekm
                Last edited by BOŻENA79; 24-01-2009, 13:42.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Bozena polecam opcje SZUKAJ u gory ekranu - dublowane tematy beda usuwane.
                  Zapraszam TUTAJ http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=332

                  P.S.Pomóżcie nie pomórzcie

                  Skomentuj


                    #99
                    A mi jakos ostatnio zaczal juz przeszkadzac ten zapach z Perfecta Mama.. malo zostalo do porodu (38tc) to jeszcze troche wytrzymam. Zastanawiam sie tylko na co sie przestawic po porodzie? Jakies propozyszjon?

                    a tak wogole to znalazlam na innej stronce taki tekst:
                    "Prawdopodobnie unikniesz rozstępów, stosując odpowiednią dietę. Za sprężystość skóry odpowiedzialna jest witamina E.

                    Duże jej ilości zawierają zielone warzywa liściaste, chleb pełnoziarnisty, kasze, owoce awokado i kiełki. Równie ważny jest cynk. Bruzdy na skórze mogą być oznaką jego niedoboru. Źródłem tego pierwiastka jest mięso, owoce morza oraz rośliny strączkowe. Cynk występuje również w kaszy, orzechach i w gruboziarnistym pieczywie."

                    No i ten krem ponoc bardzo dobry Revitol Stretch Mark.
                    Last edited by iNsOoMNia; 23-01-2009, 19:19.

                    Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                    Skomentuj


                      po porodzie proponuje Ci kupic mustele w aptece i jest specjalny zel po porodzie który się stosuje to są naprawde dobre kosmetyki.pozdr
                      ...Każda z karmiących piersi matki
                      jest ożywczym źródłem kwiatu szczęścia,
                      Błogosławionym szczęściem...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        No i skonczyl mi sie wlasnie dzis krem na rozstepy (z perfecta Mama). Teraz mysle przerzuce sie na ten wczesniej wspomniany PHARMACERIS.. zobaczymy czy cos pomoze mi. Za 13 dni mam termin a na brzuchu mam 3 rozstepy nad pepkiem takie jakies rozowe 3-4cm, no i gdzie niegdzie takie malusie pod pepkiem. (jak skora jest naprezona to malo co je widac, gorzej jak brzuch sie zrobi po porodzie mniejszy wtedy zrobia sie takie sciezki)

                        No i tak mysle, ze wezme ten redukujacy istniejace juz rozstepy, bo po co mi ten zapobiegajacy rozstepy jak juz mam je na brzuszku A dwa naraz uzywac to bez sens. I tak przy okazji kupie z tej linii preparat do higieny intymnej, bo tez juz mam swego resztki. Moze tez dobry bedzie i nie bede miala zadnego uczulenia jak po polowie kosmetykow, ktore uzywalam
                        Attached Files

                        Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                        Skomentuj


                          fajny masz brzuszek widziałam foteczkę

                          Skomentuj


                            A dziekujemy bardzo za komplement

                            Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                            Skomentuj


                              ja całą ciąże własnie ten krem używałam ale nie pamiętałam nazwy,fajnie się wchłanie ma delikatny miły zapach,ale tak jak pisałam na 2 tyg przed porodem pojawiły mi sie rozstępy,ale krem był super
                              ...Każda z karmiących piersi matki
                              jest ożywczym źródłem kwiatu szczęścia,
                              Błogosławionym szczęściem...

                              Skomentuj


                                Napisane przez czarna2600 Pokaż wiadomość
                                ja całą ciąże własnie ten krem używałam ale nie pamiętałam nazwy,fajnie się wchłanie ma delikatny miły zapach,ale tak jak pisałam na 2 tyg przed porodem pojawiły mi sie rozstępy,ale krem był super
                                hehe no wlasnie tak sie zastanawialam czy to aby nie o ten Ci chodzilo we wczesniejszym poscie co do mustelli moze i dobra ona ale narazie jakos szkoda mi tyle kasy bo patrze, ze ok 100zl kosztuje. Narazie musze wydac jeszcze na kilka kosmetykow dla Malca zanim wyjdzie i nie starczy mi juz na siebie To zostaje troszke tanszy ten wymieniony wyzej.

                                Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X