Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pomórzcie Rozstępy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76


    Ja rozstępów nie miałam do około 8 miesiąca ciąży teraz lada dzień powinnam urodzić a rozstępów mam miliony praktycznie cały brzusio jest nimi pokryty stosowałam rożne środki i oliwki i gąbki specjalne i nic nie pomogło

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      o rety czyli nie ma nadzieji?

      Skomentuj


        #78
        Ja urodziłam bliźniaki i w ciąży przytyłam 22kg. Rozstępy zrobiły mi się okropne.
        Niestety nic nie pomagało i nie pomoże. A bikini nie założę już nigdy...
        To nic, ale mam dwie śliczne córeczki

        Skomentuj


          #79
          Od kiedy dowiedziałam się,że jestem w ciąży zaczęłam stosować krem zapobiegający rozstępom PHARMACERIS. Wszystko było pięknie aż do połowy siódmego miesiąca,kiedy to pojawiło się kilku intruzów. A w ósmym miesiącu nastąpił ich wysyp Rozmawiałam z na ten temat z moją panią doktor,która powiedziała,że rozstępy to sprawa indywidualna. Są kobiety,które nie stosują żadnych preparatów i rozstępów nie mają...
          Słyszałam,że bardzo skuteczny jest kolagen naturalny w żelu/kremie-do kupienia w internecie.Jeszcze go nie wypróbowałam,ale mam taki zamiar.
          Niestety cena jest dość wysoka

          Skomentuj


            #80
            ja mam na brzuchu i udach
            i czym się nie posmaruje i tak nie działa

            Skomentuj


              #81
              Ja tak jak Wy tez smarowałam się oliwką i oczywiście nic to nie dałosą straszne na brzuchu,ale mam krem fissan na rozstępy.Teraz jestem już w 9 mc i nie mam nowych a te które są to bledną.Mam nadzieje,że zbledną całkiem

              Skomentuj


                #82
                U mnie prawie do samego rozwiazania nie bylo nic.Na dwa tygodnie przed porodem wyszly na brzuchu i wygladalo to strasznie.na calej szerokosci brzucha zupelnie jakbym taki pasek z rozstepow ubrala.Przez cala ciaze sie smarowalam roznymi wynalazkami wiec bylam zalamana.Jeszcze gorzej bylo po porodzie kiedy skora nie byla juz taka napieta.Przez kolejnych kilka miesiecy uzywalam serum mustela i mimo ze troche drogo bylo to pomoglo duzo.Slyszalam tez o terapii laserem ale ceny podobno kosmiczne.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Oj laski,ja sie smarowalam pare razy dziennie nawet oliwka,kremami z apteki za 40zl starczaly na 2tygodnie uzywania a rozstepy mam na posladkach,udach,kolanach i lydkach!!!! Jest tragedia,ale co zrobic.Mi naszlo tyle wody w organizmie ze jak zaczely wychodzic to byla jedna wielka plama czerwonego,a na brzuchu ani jednego.Oszpecona do konca zycia

                  Skomentuj


                    #84
                    rok temu urodzilam synka jeszcze bedac w ciazy poszlam do dermatologa bo strasznie sie obawialam rozstepow
                    on szczerze i bez zadnych skrupulow powiedzial mi owszem sa preparaty ktore hamuja powstawanie rozstepow ale to gdzies w 60 procetach
                    glownie zalezy to od rodzaju skory
                    ponoc gruba skora ma sklonnosci do pekniec czyli rozstepow
                    wiedz sie troszke zalamalam
                    uzywalam wszystkiego co mozliwe i co dostalam do reki nic mi nie pomoglo dzis mam rostepy na udach brzuchu posladkach i nawet pod piersiami
                    bez szalu
                    Dziecko jest chodzącym cudem jedynym , wyjątkowym, niezastąpionym.

                    Skomentuj


                      #85
                      och dziewczyny...u mnie podobna historia do 8 miesiąca nic a potem atak na mój brzuch!!! Z dnia na dzień coraz więcej i więcej ja od początku ciąży smarowałam się PRFECTA MAMA i oliwką dla dzieci, po prostu mam skłonności do tego paskudztwa.A na dodatek przytyłam prawie 30kg i maiłam bardzo dużo wody w organizmie. Na dodatek tydzień po porodzie byłam już lżejsza o 17kg i pojawiły sie na udach. KOSZMAR! I jak tu wyskoczyć w bikini
                      colleen podziałał na Ciebie ten BIO OIL???
                      jagodzianka

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Jak macie kasę i bardzo narzekacie na swoje rozstepy można zafundować sobie operacjegratis korekta pępka
                        ja też mam....i trudno,taki urok ciąży...mojemu mężowi się podobam,z brzuchem na wierzchu nie chodzę,więc nie widzę w tym takiego problemu:/

                        Skomentuj


                          #87
                          slyszalam o smarowaniu oliwka ale nie wiem czy dziala. sama smarowalam brzuszek perfecta mama i rozstepow nie mialam wiec polecam
                          Julia 19 października 2008 godz. 10.05 - Nasza Kulunia Kochana :*

                          http://s2.pierwszezabki.pl/009/009132980.png?4600



                          http://perlasta.blogerki.pl/

                          Skomentuj


                            #88
                            Napisane przez perlasta Pokaż wiadomość
                            sama smarowalam brzuszek perfecta mama i rozstepow nie mialam wiec polecam
                            Dokladnie, ja tez piersi i brzucho smaruje kosmetykami z tej linii i musze przyznac, ze rozstepow jako takich nie mam (38tc). Mam jedynie mala kreseczke taka bardziej jasna fioletowa nad pepkiem, no ale to juz nie poradze.. w sumie sama nie wiem czy to rozstep

                            Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                            Skomentuj


                              #89
                              czasem tydz przed porodem lubią rozstępy wyskoczyć

                              Skomentuj


                                #90
                                Napisane przez froch Pokaż wiadomość
                                czasem tydz przed porodem lubią rozstępy wyskoczyć
                                Prosze Cie nie strasz ja tam wole swego jednego malego "rozstepka". Wiecej nie chce hehe

                                Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X