Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pomórzcie Rozstępy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    ja na szczęście nie mam, smarowałam się od początku ciąży, najpierw tylko oliwką a od 4 miesiąca kremem fissan

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Ja do 7,5 m-ca ciazy nic.Gladki brzuch, Mama mi mowila ze i tak bede miec bo to genetyczne gdyz ona ma.I wygadała , rozstępów nie unikłam.Miałam tak napiętą skóre żę na sali porodowej nie wierzyły ze to prawdziwy brzuch wygladał jak plastkik
      Do dziś smaruje kremami ale nic.Rada Mamy: w lato opalic wtedy wyblakna choc troche .Wiec aby do lata
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        #63
        ja mam małe na pośladkach i na piersiach smaruję się od początku ciązy ale jak widać to mało działa
        trudno takie życie
        pozdrawiam

        Skomentuj


          #64
          ja od początku ciąży smarowałam się oliwką dla dzieci. Mimo że przytyłam 29 kilo to na brzuszku nie mam ani jednego rozstępu. Mam malutkie po bokach, na piersiach i nogach(ale te na nogach już prawie niewidoczne). Nasilił mi się tylko celulit
          Majeczka 27 kwiecień 2008r.

          Skomentuj


            #65
            Ja mam rozstepy na posladkach i nogach od 14 roku zycia przez leki i szczerze nie przejmuje sie nimi, stwierdzilam ze wieksze nieszczescia mnie jeszcze w zyciu moga spotkac, uzywalam kremu z avonu ktory je wygladzil do tego stopnia ze krotka spodniczke latem zakladam bez zazenowania.
            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

            Skomentuj


              #66
              Ja uzywam do biustu i na brzusio z linii Perfecta Mama, i jak narazie (32tc.) nic nie widac. i oby tak zostalo.

              Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

              Skomentuj


                #67
                ja smarowalam od początku ciazy brzuch a i tak mam rozstepy!!!
                to zależy od struktury i rozciągliwości skóry.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  no ja do 8 miesiaca nie mialam zadnego rozsrtepu (smarowalam sie fissanem)ale potem bylo strasznie i zostalo tak az do teraz a synek ma juz 4 miesiaceNie mam pojecia co robic zeby sie tego paskudztwa pozbyc

                  Skomentuj


                    #69
                    ja też nie miałam rozstępów do 8 m-ca, a póżniej masakra. mysle ze to zależy od elastyczności skóry




                    Skomentuj


                      #70
                      ja tez mam na brzuchu , tak sie ugadalo ze mam orla pod pepkiem bo mialam strasznie zaczerwieniony rozstepy, ale po drugiej ciazy zrobie sobie tam tauaz,moze orla?!?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        WITAM Ja urodziłam we wrześniu całą ciążę smarowałam brzuszek zwykłą oliwką bambino i na brzuchu nic nie mam niestety nie zadbałam o pośladki i mam kilka przytyłam 20kg w ciąży
                        PATRYŚ 10-09-2008


                        Skomentuj


                          #72
                          a mozna sie dowiedziec co to za specyfik bylabym zainteresowana??

                          Skomentuj


                            #73
                            rozstępy

                            Witam Dziewczyny, Ja Dostałam Sprawdzoną Metode Od Koleżanki Z Ukrainy Od Trzeciego Miesiąca 2 Razy Dziennie Masuje Sie Szczoteczka Do Czesania Niemowląt Na Brzuchu Udach I Piersiach , Troche Boli Na Początku Potem Wcieram Olejek Dla Kobiet W Ciąży... Jestem W 24 Tygodniu Ciąży I Narazie Nie Mam Rozstępów....dam Znac Jak Coś Sie Niestety Pojawi Koleżanka Za Moją Radą Tak Robiła Dość Sporo Przybrała I Nie Ma Rozstepów, 2 Tyg Temu Urodziła Syneczka Bede Trzymała Kciuki Za Was I Za Siebie

                            Skomentuj


                              #74
                              Dodam Jeszcze Ze Za Sprawą Tych Masażów Znikł Celulitis

                              Skomentuj


                                #75
                                ja niestety mam mnustwo rozstępów po wewnętrznej stronie ud, na biodrach i na piersiach, na brzuchu nic... dodam że wcześniej miałam rozstępy ale malutkie, a teraz- już nigdy niezałoże shortów i krótkich spódniczek nic niepomaga a do tego brak mi już wytrwałości może ktoś zna jakiś niedrogi sposób na istniejące już rozstępy





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X