Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pomórzcie Rozstępy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    ja sie smarowalam oliwka i kremami a po ciazy mam "orla" na podbrzuszu zrobily mi sie 2 tryg przed [porodem ,nagle mi brzuch opadl i to wtedy

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      no podobno nie ma na to reguly, ja smarowalam sie cala poprzednia ciaze i wyszly mi cieniutkie i kilka kreseczek, na boczkach brzuszka, piersiach i udach, ale malutko i cieniutkie, obecnie znowu jestem w ciazy i zamierzam eksperymentowac z czysta oliwa z oliwek, nie jest nieprzyjemne nasmarowanie sie nia, gdyz ta prawdziwa oliwa z oliwek ladnie pachnie i bardzo szybko sie wchlania, nie jest tlusta jak inne oleje czy nawet oliwki i nie jest problem zmyc, wystarczy odrobina mydelka, duzo latwiej jak nawet krem.. w kazdym razie ja zaobserwowalam ze na odparzenia mojej coreczki dziala rewelacyjnie, nawet najbardziej czerwone czy krwiste odparzenie oliwa z oliwek zalatwia w ciagu jednej nocy.. wiec poczytalam poczytalam i same iekne rzeczy wyczytalam o oliwie z oliwek, ze zatrzymuje mlodosc, ze usuwa blizny i rozstepy- bede stosowac przez miesiac i po miesiacu wam napisze czy mi cos zniklo a dzis jestem po pierwszym "smarowaniu" i czuje sie na prawde rewelacyjnie, "mieciutka", gladziutka i bardzo zrelaksowana i na prawde podkreslam ze wcale nie jest to nieprzyjemne.. a wrecz odwrotnie .. przynajmniej dla mnie.. duzo przyjemniejsze niz zwykla oliwka ( zreszta nie moge oliwki zwyklej typu bambino czy johnson bo mam od razu swedzaca wysypke....) ach i jeszcze dodam ze smarujac sie ona sie wchlania tak szybko ze nie pozostawia tlustego filmu na skorze oczywiscie jesli jedna cieniutka warstwa, poki co jestem zachwycona.. chyba nigdy po zadnym balsamie nie czulam sie tak "mieciutka", kiedys juz sie tak podsmarowalam to maz zaraz po kapieli nic nie zauwazyl, tylko ze taka mieciutka jestem
      Last edited by Net; 23-11-2008, 21:11.

      Skomentuj


        #48
        Napisane przez Marzenaz23 Pokaż wiadomość
        Miałam to samo i też smarowałam sie oliwką od samego początku.
        Ja czytałam że rostępy to sprawa genetyczna
        miałam to samo co dziewczyny, nic nie było a nagle...
        ale czy to sprawa genetyczna nie wiem, moja mama urodziła 7 dzieci i nie ma żadnego rozstępu , siostra też, bardziej to chyba zależy od elastyczności skóry, moja siostra ma bardzo elastyczną




        Skomentuj


          #49
          Ja tez myslalam ze uda mi sie uniknac tego paskudztwa (smarowalam sie od poczatku ciazy) i do 8 mca nie bylo nic, a tu nagle jakis wysyp - jestem zalamana (naszczescie tylko brzuch) ale i tak wyglada to paskudnie
          musze cos wymyslec bo nie moge tak tego zostawic

          Skomentuj


            #50
            tak tylko ze dziedziczymy nie tylko po mamie i tacie ale w pierwszej kolejnosci po dziadkach ale oczywiscie nawilzenie i elastycznosc na pierwszym miejscu w zapobieganiu

            Skomentuj


              #51
              ja przez ciaze smarowalam brzuch oliwka bambino i niec mi nie wyszlo ale zapomnialam o plecach i tam mam teraz rozstepy

              Skomentuj


                #52
                a ja od 4 mies smarowałam sie codziennie rano i wieczorkiem kremami na rozstepy a pózniej oliwka dla kobiet ciezarnych i co nic...oczywiscie rozstepy w 8 mies zaczeły sie pokazywac i tak mam ich tyle ze masakra i na brzuchu i na nogach, na piersiach, pod kolanami normalnie wszedzie ale i tak najbardziej meczy mnie tez mój okropny brzuch

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  To juz za mną na szczescie smarowałam sie od poczatku oliwka dla dzieci roznymi kremami do tego stosowania ale rozstepy i tak wyszly a najbardziej na udach z kazdej strony na brzuchu ani jednego nie mam a brzuch mialam duzy(111cm do porodu) a moja kolezanka ic nie uzywala i nic nie wyszlotakze to chyba zalezy od skory i genetyki.
                  Wikunia 04.08.2008r

                  Skomentuj


                    #54
                    Ja stosowalam przez pierwsze miesiace po porodzie serum mustela,troche drogie ale oplacilo sie.Rozstepy nie zniknely calkowicie ale sa prawie niewidoczne a musze przyznac ze na poczatku bylam zalamana.

                    Skomentuj


                      #55
                      ja miałam gerbera - od 3 miesiąca ciąży a poza tym oliwkę dla dzieci i krem nawilżający z kolagenem rozstępów właściwie zero - może kilka na udach.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        wydaje mi sie ze to wszystko zalezy od elastycznosci skóry i żadne kremy czy oliwki nie pomoga do konca zwalczyc rozstepow jedynie moga zapobiec wystepowaniu w wiekszym stopniu.U mnie rozstepy pojawily sie tuz przed samym porodem(dwa tygodnie),tak wiec badzcie przygotowane w kazdej chwili a podczas karmienia piersia dbajcie dziewczyny o cycuszki bo tam to dopiero pozniej pojawiaja sie te niechciane pękniecia.

                        Skomentuj


                          #57
                          Rozstępy..

                          Witam Mamusie,mialam dzis taki koszmarny sen w nocy, ze az przyszlo mi do glowy zalozyc watek Snilo mi sie, ze mialam takie wielkie czerwone pionowe pregi na brzuchu i na plecach przez moment myslalam ze to nie sen.. Ale na szczescie to byl sen hehe Nom, to jak u Was z tymi koszmarnymi paseczkami? Macie czy nie macie? Co stosujecie zeby zapobiec albo leczyc? Ja zaczynam juz jutro 32 tydzien i narazie ani sladu na brzuszku ani nigdzie Od ok. 3 tyg. zaczelam tak zapobiegliwie stosowac preparaty z linii Perfecta mama,kupilam se ten do pielegnacji biustu i przeciw rozstepom. I tak jak mowie narazie nic nie mam.

                          Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                          Skomentuj


                            #58
                            HMMM rozstępów nie miałam do 8 miesiąca ciąży z czego byłam bardzo dumna ale profilaktycznie zawsze czymś tam brzuch posmarowałam ale i tak nie pomogło teraz jestem w38 tc a rozstępów mam z dnia na dzień coraz więcej nawet już mi się na łydkach robią z tego względu ze mi nogi strasznie puchną

                            Skomentuj


                              #59
                              mi kosmetyczka chciala wspaniale specyfiki wcisnac i Perfecta M i Pharmaceris M i jeszcze cos, a w efekcie zaczelam uzywac oliwki w zelu; od polowy ciazy jednak uzywam specjalnego olejku który nawet leczy swieze rozstepy i to co sie gdzies tam pojawilo zaraz zniklo i nic nie mam - calkiem tanio
                              OLIWIER 16.12.2008

                              Skomentuj


                                #60
                                Mnie niestety rozstępy nie ominęły. Mam wielkie na brzuchu, reszta na razie jakoś się trzyma. Ale nie przejmuje się tym za bardzo, bo raczej nigdy nie pokazywałam brzucha, stroje też wolę jednoczęściowe więc chyba jakoś to przeżyję...Boję się tylko, żeby nie porobiły mi się na łydkach i na pośladkach , bo mam na razie ładnie i nie chciałabym tego zmieniać
                                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X