Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pomórzcie Rozstępy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Rozstępy..

    Ja w swoim życiu dorobiłam się kilku rozstępów na boczkach i pod brzuchem, ale ani w ciązy ani po porodzie nie pojawił się ani jeden nowy Samarowałam się ziajką dla ciężarnych od 4 miesiąca i sporo spacerowałam. Nic więcej nie robiłam. Czasami brzuch smarowałam oliwką w żelu.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Rozstępy..

      U mnie niestety pojawił się duży problem z bólem kręgosłupa i tak trafiłam do poradni http://www.drenazlimfatyczny.waw.pl/ ale niestety w ciąży nie na wszystko mogę sobie pozwolić... Aż ciekawa jestem co mi powie

      Skomentuj


        Odp: Rozstępy..

        Ja smarowałam się olejkiem z Rossmanna i oliwką dla dzieci. Mam kilka rozstępów, ale kiedy patrzę na moich synów stają się one nie istotne. Teraz jestem z nich duma bo przypominają mi o tym, że urodziłam dwoje dzieci


        Skomentuj


          Odp: Rozstępy..

          Napisane przez vicky0019 Pokaż wiadomość
          U mnie niestety pojawił się duży problem z bólem kręgosłupa i tak trafiłam do poradni http://www.drenazlimfatyczny.waw.pl/ ale niestety w ciąży nie na wszystko mogę sobie pozwolić... Aż ciekawa jestem co mi powie
          A jaki to ma związek z rozstępami? Szczerze mówiąc nie rozumiem. Ani ból kręgosłupa ani promowana przez Ciebie poradnia nie ma nic wspólnego z rozstępami.

          Skomentuj


            Odp: Rozstępy..

            Napisane przez annaniol Pokaż wiadomość
            A jaki to ma związek z rozstępami? Szczerze mówiąc nie rozumiem. Ani ból kręgosłupa ani promowana przez Ciebie poradnia nie ma nic wspólnego z rozstępami.
            Niektórzy wykorzystują to forum w celu autoreklamy. Spotkałam się już z tym wielokrotnie.


            Skomentuj


              Odp: Rozstępy..

              też to zauważyłam ostatnio. Jeszcze pół biedy kiedy te linki, reklamy mają cokolwiek wspólnego z tematem. A nuż widelec komuś się przyda, ale takie wstawianie postów niespójnych z tematem uważam już za chore.

              Skomentuj


                Odp: Rozstępy..

                Napisane przez annaniol Pokaż wiadomość
                też to zauważyłam ostatnio. Jeszcze pół biedy kiedy te linki, reklamy mają cokolwiek wspólnego z tematem. A nuż widelec komuś się przyda, ale takie wstawianie postów niespójnych z tematem uważam już za chore.
                Niektórzy chcą chyba za wszelką cenę nabić posty. Mam jednak nadzieję, że Redakcja oceniając wypowiedzi zwraca uwagę na to czy są merytoryczne.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Rozstępy..

                  Ja smarowałam się zapobiegawczo oliwką taką dla dzieci i na szczęście nie pojawiły się rozstępy, ale to wszystko zależy od naszego rodzaju skóry i od genów...

                  Skomentuj


                    Odp: Rozstępy..

                    Ja tez nie musiałam zbytnio dbać o to, aby rozstępy sie nie pojawiły. Ja tez oliwka sie smarowałam i jeszcze jednym kremem, ale nie pamiętam już nazwy.

                    Skomentuj


                      Odp: Rozstępy..

                      Hej dziewczyny w moim przypadku żadne kremy nie dały rady na moją skórę. Pomimo, tego że w brzuszku mieszkał jeden pan wyglądam jak bym conajmniej dwóch miała. Rozstęp za rozstępem. Mało rozciągliwa skóra lekarz tłumaczył, że czegoś brakowało mojej skórze i dlatego tak się stało. A siostra 5lat starsza urodziłą 2 synków, a wygląda jak by nie była po ani jednym porodzie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Rozstępy..

                        ja od samego początku smarowałam brzuch oliwką może dlatego był na tyle nawilżony, że rozstępów nie miałam, jedynie lekki brzuszek mi pozostał który muszę wyćwiczyć

                        Skomentuj


                          Odp: Pomórzcie Rozstępy

                          Zgadzam się, żaden krem nie zniweluje rozstępów. Szkoda pieniędzy na te różne specyfiki. Moja siostra chodziła na laser ResurFX do krakowskiego salonu Vici Clinic i po 3 zabiegach jest zadowolona z wyglądu swojej skóry.

                          Skomentuj


                            Odp: Pomórzcie Rozstępy

                            niestety tak prosto nie ma, że kupujesz krem, smarujesz i po kłopocie. Trzeba bardziej z nimi walczyć. Ja regularnie czytam bloga dra Marka Wasiluka tam też sporo informacji na temat tego, jak się pozbyć rozstępów.

                            Skomentuj


                              Odp: Pomórzcie Rozstępy

                              Krem na rozstępy - http://nuvialab.com moje rozstepy maja cztery lata a krem uzywam od dwoch tygodni i widze roznice. A takze skora stala sie bardziej napieta i delikatna.

                              Skomentuj


                                Odp: Pomórzcie Rozstępy

                                Ja stanowczo odradzam krem przeciw rozstępom Pharmaceris M. Niby przez całą ciążę krem wsmarowywałam intensywnie, niby nic nie było widać, a tuż przed porodem pojawiły się takie rozstępy, że aż strach - cały brzuch mam pokryty rozstępową siateczką.

                                Teraz stosuję olejek BIO-OIL i mogę powiedzieć, że jakieś efekty już są, bo rozstępy nieco zbladły i już tak nie straszą

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X