Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pomórzcie Rozstępy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Pomórzcie Rozstępy

    ja smaruje się oliwkami dla dzieci i na razie rozstępów nie ma ale jeszcze brzuszek malutki zobaczymy jak będzie dalej

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Pomórzcie Rozstępy

      Napisane przez gienkak Pokaż wiadomość
      ja smaruje się oliwkami dla dzieci i na razie rozstępów nie ma ale jeszcze brzuszek malutki zobaczymy jak będzie dalej
      też zapobiegawczo smarowałam się oliwką i rozstępów nie miałam

      Skomentuj


        Odp: Pomórzcie Rozstępy

        Napisane przez gienkak Pokaż wiadomość
        ja smaruje się oliwkami dla dzieci i na razie rozstępów nie ma ale jeszcze brzuszek malutki zobaczymy jak będzie dalej
        Oliwki nigdy nie lubiłam i smarowałam się balsamem BabyDream z Rossmana i Ziajką przeciwko rozstępom i pod koniec ciąży zrobiły mi się pod piersiami ale same zniknęły.

        Skomentuj


          Odp: Pomórzcie Rozstępy

          Ja też polecam oliwkę..jest niezastąpiona :-) używałam jej w pierwszej ciąży i spisała sie znakomicie. Teraz w drugiej ciąży w zwiazku z wiekiem i tym, że skóra już nei jest taka elastyczna i jedrna jak 10 lat temu, musiałam zainwestować w specjalistyczne produkty. Okazało się, ze sama oliwka już nie wystarcza i gdy zobaczyłam pierwsze rozstępy na biodrach to zainwestowałam w mustelę..muszę przyznac, że jest świetna :-) nie pojawiają się nowe a te stare zblakły i są praktycznie nie widoczne..na zmianę z mustelą stosuje bio oil i efekty są rewelacyjne, ale powiem szczerze, że smaruje się po dwa, trzy razy dziennie yhe he ;-)

          Skomentuj


            Odp: Pomórzcie Rozstępy

            Jak dla mnie oliwka to porażka... wcale nie łagodzi ciągnięcia czy swędzenia skóry i nie zapobiegła rozstępom... Używam też od 4 miesiąca balsamu mamma mia z ziaji przeciw rozstępom i on coś daje, bo to co się pojawiło powoli blaknie. Jak dla mnie po oliwce jest tylko nieprzyjemnie tłusta skóra i tyle...

            Skomentuj


              Odp: Pomórzcie Rozstępy

              Z genetycznymi uwarunkowaniami to prawda. Moja mama po ciąży nie miała rozstępów i ja też na szczęście ich uniknęłam pomimo że mam bardzo drobną budowę a w ciąży naprawdę dużo przytyłam przez wielki brzuszek. Niestety u mnie problem zrobił się ze skórą która sie nie zeszłą

              Skomentuj


                Odp: Pomórzcie Rozstępy

                Niszczy ubrania takie urządzenie więc ja jestem przeciw.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Pomórzcie Rozstępy

                  Napisane przez falko12 Pokaż wiadomość
                  Niszczy ubrania takie urządzenie więc ja jestem przeciw.
                  Nie tu miałam napisać....co do rozstepówm dużo oliwka smarować.

                  Skomentuj


                    Odp: Pomórzcie Rozstępy

                    Napisane przez falko12 Pokaż wiadomość
                    Nie tu miałam napisać....co do rozstepówm dużo oliwka smarować.
                    A możecie mi wytłumaczyć, bo może ja jestem uprzedzona, czemu akurat oliwka która nominalnie bardziej wysusza a nie nawilża

                    Skomentuj


                      Odp: Pomórzcie Rozstępy

                      Napisane przez Martunia35
                      No niestety ale bardzo wiele zależy od naszej predyspozycji oraz genów. Niektórzy z natury mają bardzo elastyczną skórę tak więc u nich rozstępy się nie pojawiają. Ktoś inny ma taki problem .Sama miałam skłonność do rozstępów już przed ciążą. W ciąży masakra. Nie pojawiły się jedynie na brzuchu ale również i na udach Miałam pojedyncze ale po ciąży było ich więcej. Po porodzie czułam się źle. Mąż wprawdzie mnie pocieszał,że wyglądam dobrze ale ja widziałam swoje. Zdecydowałam się na zabieg. Mezoterapię. Specjalny środek jest aplikowany podskórnie. Chodziłam na to raz w tygodniu. Nie zlikwidowało mi rozstępów całkowicie ale w przeciwieństwie do kremów ( które nie działają...) dało bardzo dobre efekty. Rozstępy się zwęziły, stały się mniej widoczne. Chodziłam do gabinetu na ulicy Puławskiej w Warszawie, tutaj możecie sobie dokładniej poczytać o zabiegu: http://diamentowysalon.pl/zabiegi/mezoterapia/
                      Chodziłam na te zabieg. Nawet do tego samego salonu, który tutaj polecasz. Efekty rzeczywiście bardzo dobre. Rozstępów również nabawiłam się po ciąży. Nigdy nie miałam, za bardzo się nimi nie interesowałam a tutaj okazało się,że jednak ciąża potrafi zmienić ciało kobiety.
                      Po pierwszym zabiegu może efektu nie widać ale już po 2 czy 3 tak ! Po 6 w połączeniu z masażami rozstępy praktycznie cały się niewidocznie.
                      Ważne,że jest to nieinwazyjne.Niekiedy poleca sie operacje ale sama nie wiem czy bym sie na to zdecydowała.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Rozstępy..

                        mi niestety wystąpiły na piersiach, kompletnie się tam nie spodziewałam i ich nie smarowałam. szkoda, a potem perfect mama, ale to nic nie dało.

                        Skomentuj


                          Odp: Pomórzcie Rozstępy

                          Zgadzam się, że mezoterapia pomaga na rozstępy. Ja chodziłam do kliniki Princess Academy http://princessacademy.com.pl/index....terapia-iglowa i efekty przerosły moje oczekiwania. Po kilku zabiegach rozstępy są prawie niewidoczne
                          http://princessacademy.com.pl/index....terapia-iglowa

                          Skomentuj


                            Odp: Kremy na rozstępy w ciąży

                            Niestety sprawa jest przegrana, jeśli ma się predyspozycje genetyczne do rozstepów. Żaden krem nie pomoże i tyle w temacie.

                            Skomentuj


                              Odp: Rozstępy..

                              Ja dość szybko w ciąży zaczęłam stosować preparaty na rozstępy aby im zapobiec i byłam nawet dość zadowolona z efektów ponieważ do czasu porodu miałam może ze 2 rozstępy na brzuchu. Niestety gdy obejrzałam się już po porodzie to zauważyłam, że mam ich znacznie więcej tak jakby zrobiły się dopiero podczas porodu. Teraz niestety muszę z nimi walczyć

                              Skomentuj


                                Odp: Rozstępy..

                                Wszystko o rozstępach i jak im zapobiegać znajdziesz na moim blogu: http://szczesliwamama.pl/rozstepy-w-...k-im-zapobiec/
                                Zapraszam do lektury i komentowania
                                Powodzenia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X