Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pomórzcie Rozstępy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mojej mamie po ciąży ze mną zrobiło się kilka rozstępów na piersiach, a teraz całkiem znikły, nie ma po nich ani śladu. Ja miałam rozstępy na pośladkach, smarowałam rok kolagenem naturalnym i również całkiem znikły. W ciąży zrobiły mi się rozstępy na piersiach, do tej pory smarowałam kolagenem, ale skończył się i smaruję kremem dla mam przeciwko rozstępom. Ważne jest żeby smarować rozstępy regularnie. Mam również nowe rozstępy na pośladkach. Co do kremu NO-SCAR to na blizny był rewelayjny, ale trzeba uważać, bo jak posmarowałam na twarz, a miałam pryszcz, to pryszcze rozniosły mi się po całej twarzy. Opakowanie jest małe i kosztuje około 60 złotych, więc jeśli wasze rozstępy są na dużej powierzchni ciała, to nie starczy na długo i w rozstępy wsmarowywuje się go gorzej niż w blizny potrądzikowe, ja nie miałam cierpliwości. Polecam kolagen naturalny, jak będę u siebie w mieszkaniu, bo teraz jestem u mamy w domu to sprawdzę nazwę tego kolagenu. 200 ml kosztuje około 200 złotych. I dziewczyny spokojnie, ciało po porodzie 3 lata dochodzi do siebie, więc zanim zdecydujecie się na jakieś poważniejsze zabiegi, dajcie sobie te 3 lata czasu.

    Skomentuj

    •    
         

      http://www.fabrykazdrowia.pl/info/mu..._ml-29118.html
      3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

      Skomentuj


        Odp: krem na istniejące roztępy

        z tego co wiem mozna" wybielic" rozstepy te ktore maja kolor rozowy badz fioletowy, z tymi bialymi "starymi" rozstepami trudno sobie poradzic no chyba ze w gre wchodzi usuwanie laserowe. osobiscie stosowalam krem firmy mustela i musze przyznac ze sie sprawdzil, bo rozstepy rzeczywiscie sa bledsze, hmm cena to ok. 160 zł. ale oplaca sie.

        Skomentuj


          Odp: krem na istniejące roztępy

          Polecam krem Pharmaceris(dr Irena Eris) na istniejące rozstępy...seria dla kobiet w ciązy i po ciązy!!! Cena ok. 35 zł.... stosować dwa razy dziennie...ja po 3 tygodniach zauważyłam róznice...mąż zresztą też...wiadomo rozstepy nie znikną..... ale zbladły i są płytsze



          Skomentuj


            Odp: krem na istniejące roztępy

            Ja chodzę na laser Fraxel i efekty są świetne!

            Skomentuj


              Odp: krem na istniejące roztępy

              Ja w tym celu stosowałam serum Eveline Cosmetics na rozstępy (takie w fioletowej tubie) Ważne żeby preparaty zawierały witaminę A, E, C, F i H - bo te wzmacniają, odżywiają i wygładzają naskórek. Ale u mnie rozstępy były raczej w pierwszej fazie (jeszcze niewielkie) Później z tego co wiem od znajomych skuteczną metodą jest terapia laserowa, albo peeling kwasem glikolowym. Niestety te metody są już droższe od balsamu za 15zł więc trzeba działać jak najwcześniej, chociaż czasami to trudne...

              Skomentuj


                Odp: krem na istniejące roztępy

                A jak sprawdzało się serum Eveline? aktualnie szukam tropu dobrego specyfiku na rozstępy, choć prawdę mówiąc zwątpiłam i nie wiem czy cokolwiek jest w stanie mi pomóc

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: krem na istniejące roztępy

                  wiczka jak dawno miałaś poród??
                  bo filetowe bądź różowe to są w miarę świeże rozstępy,a potem to się robią jasne...ale lepiej smarować
                  FROCH

                  Skomentuj


                    Odp: krem na istniejące roztępy

                    Ja też od jakiegoś czasu walczę z rozstępami próbowałam różnych kremów i nic muszę spróbować te o których piszecie. Dzięki

                    Skomentuj


                      Odp: Pomórzcie Rozstępy

                      ja również tak koło 4 m-ca kupiłam Fissan i sprawdził się rewelacyjnie. jakość ekstra i cena która nie powala z nóg. zero rozstępów, stosuję go jeszcze od czasu do czasu na brzuch- nie wrócił jeszcze do przed ciązowej płaskości ale to nic

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Pomórzcie Rozstępy

                        Stosowałam wiele kremów,maści,balsamów...na rozstępy,niestety po każdym efekt był marny...jedynie co to moje rozstępy stały się troszkę jaśniejsze

                        Skomentuj


                          Odp: Pomórzcie Rozstępy

                          Żaden krem nie usunie rozstępów-chociażby kosztował 500 zł,jedynie zabieg hirurgiczny.Mam ogromne rozstępy na brzuchu-wyglądają okropnie-jakbym miała poparzoną skóre ale przyzwyczaiłam sie już do nich.Wiem,że żadne kremy-cud nie pomogą a na zabieg sie nie zdeyduje nie tylko ze względów finansowych ale też ze względu na mogące wystąpic powikłania.Pozostaje jedynie je polubic i zaakceptowac fakt że są.



                          Dawniej Marti

                          Skomentuj


                            Odp: Pomórzcie Rozstępy

                            mogę polecić dobre kremy na rozstępy z firmy Matern (jest cała seria produktów) przeciw rozstępom : http://swiatmatki.pl/kosmetyki-dla-m...om-200-ml.html

                            na istniejące rozstępy i blizny: http://swiatmatki.pl/kosmetyki-dla-m...-i-blizny.html

                            pozdrawiam

                            Skomentuj


                              Odp: Pomórzcie Rozstępy

                              jestem juz w polowie 8mc i uzywam medermy, ani jednego nowego rozstepu jak na razie, a stare rozstepy (z okresy dojzewania jeszcze-podkreslam mam bardzo duza tendencje do rozstepow) zaczely jasniec a skora sie wyrownuje. Ale uzywam medermy systematycznie 2 razy dziennie, plus masaze szorstka nat. gabka.
                              Na stare biale rozstepy najlepszy jest jednak laser... Istnieje takze taki kwas (czytalam gdzies o nim, nie pamietam nazwy...) nalezy posmarowac nim stare rozstepy, dziala on w taki sposob ze zzera te pierwsze warstwy skory(ponoc troche piecze) i rozstepy ze starych staja sie nowymi i swierzymi, i dopiero wtedy nalezy wmasowywac w nie te wszystkie codowne balsamy. Nie uzywalam tego nigdy wiec nie wypowiadam sie czy to na pewno dziala.
                              Kwas glikolowy - ogólna charakterystyka jego właściwości
                              Kwas glikolowy może być stosowany w różnych stężeniach. Od zastosowania stężenia zależy skutek zabiegu. W przypadku niwelowania rozstępów potrzebne jest aż 50 – 70% stężenie, które złuszcza naskórek i pobudza procesy regeneracyjne w skórze właściwej.

                              zabieg w gabinecie kosmetycznym to 100-150zl, a mozna to zrobic samej w domu... wiec tylko poszukac tego kwasu w necie, czy na allegro i dac mu szanse.

                              Skomentuj


                                Odp: Pomórzcie Rozstępy

                                U mnie sprawdzily sie kosmetyki ze sluzem slimakow. Nie tylko na rozstepy, ale wszelakie wypryski rowniez.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X