Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

porod rodzinny- ile kosztuje?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    porod rodzinny

    ja rodzilam w marcu tego roku. mialam porod rodzinny. bylo pzry mnie dwoch lekarzy i 3 polozne. i oczywiscie moja rodzina. zaplacilam za rodzinny 200zl ale minimum bylo100zl. mialam osobna sale, wygodne rozkladane lozko i pokoik obok w ktorym po urodzeniu rodzina zachwycala sie moja curcia a lekarze kocczyli mnie zaszywac tak jest we wroclawiu na brochowie

    Skomentuj

    •    
         

      W każdym szpitalu jak sie zapłaci jest miło. Szkoda, ze jak kogoś nie stać, to musi czuć sie gorszym



      Skomentuj


        Ja rodziłam w Bydgoszczy w szpitalu miejskim, szpital bardzo polecam! Poród z osobą towarzyszącą bezpłatny, rodzina może odwiedzać w wyznaczonych godzinach (czasami nawet da się je naciągnąć). Opieka w trakcie samego porodu jak i po na prawdę dobra. Znieczulenie ZO też jest bezpłatne (ja niestety nie zdążyłam się załapać...)

        Skomentuj


          Rodziłam w Zgorzelcu, gdzie poród rodzinny kosztuje 200 zł.i Wpuścili nas jednak na porodówkę bez płacenia pod warunkiem, że zapłacimy później (nie mieliśmy tyle kasy przy sobie).
          Warunki jak na poród rodzinny były koszmarne. Rodziłam na sali wieloosobowej, nie miałam żadnych uogodnień typu np. sprzęt do ćwiczeń. Po porodzie zamiast leżeć na sali wywieźli mnie na korytarz, gdzie spędziłam godzinę. Mój men nie dostał żadnej odzieży ochronnej. Nie miałam żadnego osobnego pokoiku do dyspozycji ani innych luksusów ,o których piszecie.
          Stwierdziliśmy, że będziemy walczyć z systemem i nie zapłacimy - raz, że jest to bezprawne, a dwa, że warunki były jak przy zwykłym porodzie. Skończyło się rozmową z awanturującym się ordynatorem, ale nie zapłaciliśmy - nie wywołało to żadnych konsekwencji np. prawnych.
          Last edited by Karmelia; 19-09-2009, 08:43.

          Skomentuj


            ja miałam poród rodzinny nic nie placiłam osobna sala prysznic i mąż przy boku polecam kazdemu w takich chwilach lepiej nie zostawac samemu.....przezycie niesamowite tatuś dzielny był po wszystkim powiedzial mi ze kocha mnie jeszcze bardziej...

            Skomentuj


              tak gdzieja rodzilam czyli w szpitalu ginekologicznym w Krakowie tez poród rodzinny byl za darmo<osobna sala>na poczatku chcialam zeby maz byl przy mnie ale jak juz przyszlo co do czego czyli do porodu nie chcialam na niego patrzec!!!! ale siedzial pod sala porodowa

              Skomentuj


                Rodziłam w Klinice św. Rodziny w Poznaniu. Za poród rodzinny płaciłam 300 zł, ale warto było mieć w męża przy sobie. Znieczulenie ZO bezpłatnie. Wspaniała opieka położnych zarówno w czasie jak i po porodzie. Nie miałam położnej na wyłączność, uważam że jest to całkowicie zbędny, dodatkowy wydatek.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ja miałam poród rodzinny, za który nic nie płaciłam, ale niestety zakończył się cc, również za salę osobną nic nie płaciłam, jednak opłaciłam (nielegalnie ) pielęgniarke bo bez tego ani rusz w moim szpitalu


                  Skomentuj


                    Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

                    Również miałam poród rodzinny, kosztował 150 zł, rodziłam na sali przeznaczonej do porodów rodzinnych, podczas pobytu w szpitalu miałam tylko dla siebie pokój.

                    Skomentuj


                      Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

                      Witam!
                      My rodziliśmy z mężem rok temu, dokładnie 24 października 2008. Wybraliśmy szpital im. Rydygiera w Krakowie z dwóch powodów po pierwsze mój lekarz prowadzący tam pracuje, po drugie poród rodzinny mają tam CAŁKOWICIE ZA DARMO!!!! Jedyne za co można zaplacić to cewnik do wprowadzenia znieczulenia jeśli byśmy je chciały, bo samo znieczulenie też nic nie kosztuje! Cewnik jeśli nie wykorzystamy można oddac spowrotem do sklepu medycznego, który jest w podziemiach szpitala. Ta impreza kosztuje 40 zł. My z niej nie skorzystliśmy.
                      Mało tego, wszystkim młodym przyszłym mamom polecam ten szpital, położne SUPER! pokoje (bez żadnych dopłat) 1 lub 2-osobowe! Atmosfera ogólnie super. Rodzina może siedzieć od bladego świtu do późnych godzin nikt ich nie wyrzuca! jedyne czego nie polecam to kuchni posiłki są bez smaku. Ale to pikuś przy reszcie zalet
                      Pozdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

                        Rodziłam na Ujastku w Krakowie, w maju tego roku. Szpital ostatnio bardzo popularny i słyszałam już różne opinie ale ja jestem bardzo zadowolona. Poród rodzinny oczywiście bezpłatny. Pokoje przed porodowe jednoosobowe z łazienką, prysznicem więc z mężem mieliśmy pełen komfort i zapewnioną intymność, a to jest szczególnie ważne w takich chwilach...
                        Zapraszam, zagłosuj http://www.akademiatroskliwejmamy.pl/konkurs/pokoj/1400

                        Skomentuj


                          Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

                          W naszym szpitalu poród jest bezpłatny(rodzinny),tylko sala po porodzie płatna jak chce się mieć swoją,chyba200zł

                          Skomentuj


                            Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

                            Rodzilam W Lodzi W Szpitalu ;centrum Zdrowia Matki Polki;porod Rodzinny Pezplatny

                            Skomentuj


                              Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

                              witam!!!! Ja miałam poród rodzinny i nic nie płaciłam był przymnie narzeczony. I szczerze był to mój pierwszy poród i jeśli będę miała kiedyś drugie dziecko to na porodówkę bez faceta się nie wybieram. A jeśli chodzi o opłatę to nie mają prawa ani grosza wziąć tak mi mówił mój lekarz prowadzący całą ciąże. Kobiety i jeśli chodzi o porody rodzinne to bierzcie facetów ze sobą jest całkiem inne traktowanie kobiety. Podchodzą wtedy z szacunkiem do pacjenta

                              Skomentuj


                                Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

                                200 zł tzw cegiełka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X