Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Miesiaczka i karmienie

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Miesiaczka i karmienie

    Od prawie 8 miesiecy karmie piersia a mimo to miesiaczkowalam regularnie.Do ostatniego miesiaca."Spozniam sie" juz prawie 3 tygodnie,robilam test-wynik byl negatywny.Zabezpieczamy sie(prezerwatywy)jednak mimo to boje sie ze moglismy "wpasc".Czy ktoras z was miala cos podobnego?W przyszlym tygodniu ide do lekarza ale do tego czasu chcialabym sie troche uspokoic...

    #2
    Dotka, przechodziłam chyba prze to samo, po porodzie miałam regularny okres ale pewnego dnia spoźniał mi sie ponad miesiac, ile stesu ja wtedy przeszłam Tez robiłam test, ale w koncu wybrałam sie do lekarza i powiedzial ze moje opóźnienie spowodowane zmianami w organizmie po porodzie badz też mysleniem przy każdym stosunku że zajdę w ciąże, a przy znam że sie bałam przy kazdym razie. Teraz wiem że chyba to był stresik
    Wojtuś 28.11.2007

    Skomentuj


      #3
      Dzieki wielkie,nawet nie wiesz jak mnie pocieszylas,mam nadzieje ze u mnie bedzie podobnie...Chetnie pomysle o braciszku albo siostrzyczce dla mojego synka ale dopiero za kilka lat

      Skomentuj


        #4
        Odp: Miesiaczka i karmienie

        Witamy. Podobne tematy na forum zostały już poruszone. By nie dublować wątków ten zamykamy i zapraszamy do kontynuowania dyskusji tutaj: http://forum.babyonline.pl/forum/showthread.php?t=1187. Pozdrawiamy

        Skomentuj

               
        Working...
        X