Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

    U mnie Weronika Anna






    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

      ja mam synusia Dominika a teraz bedzie Zuzia chociaż podoba mi sie jeszcze Lena ale już Dominik miał być Zuzią więc chyba już tak zostanie


      Skomentuj


        Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

        Jeszcze z mężem nie wiemy czy będzie chłopczyk czy dziewczynka. Ale podobają nam się imiona Lilianna i Kacper



        Skomentuj


          Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

          My mamy już prawie dwuletnią Maję, a teraz czekamy prawdopodobnie na Mikołaja. Tzn. imię już jest na 100% wybrane, tylko co do płci są wątpliwości. Gdyby była jednak dziewczynka, to mnie podoba się imię Milena lub Martyna - tylko jeszcze męża muszę trochę poprzekonywać




          Skomentuj


            Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

            U nas jak bedzie dziewczynka to GAJA jak chłopak to TYMON choć ostatnio wpadło mi do głowy imię BRUNO


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

              U nas będzie Hania lub Zosia bo czekamy na drugą dziewczynke
              Last edited by agatakul; 27-07-2010, 13:52.


              Skomentuj


                Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

                Moj Szymon był Szymonem odkąd w małej dziecięcej mojej główce powstała myśl ze kiedys bede miala synka, wiec bedac w ciazy nie bylo wogole innej opcji

                a teraz jest tez narazie jedna opcja Michał, choc mi sie bardzo podoba Filip ale moja siostra sobie "zarezerwowala" tak przyszlosciowo

                dla dziewczynki opcji nie ma mi baaaaaaardzo podoba się Hania a mąz slyszac to odpowiedzial tylko: "żartujesz???"


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

                  Napisane przez aguszasza Pokaż wiadomość
                  Moj Szymon był Szymonem odkąd w małej dziecięcej mojej główce powstała myśl ze kiedys bede miala synka, wiec bedac w ciazy nie bylo wogole innej opcji

                  a teraz jest tez narazie jedna opcja Michał, choc mi sie bardzo podoba Filip ale moja siostra sobie "zarezerwowala" tak przyszlosciowo

                  dla dziewczynki opcji nie ma mi baaaaaaardzo podoba się Hania a mąz slyszac to odpowiedzial tylko: "żartujesz???"
                  Mi też się strasznie Hania podoba ale mężowi najwyraźniej NIE a dla chłopca to sama nie wiem Moze Miłosz
                  Adaś ur.09.2008.
                  Michałek
                  [Iur.02.2011 o [/I]

                  Skomentuj


                    Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

                    Mamy Kingę.
                    A teraz jak będzie chłopak to Janek
                    jak dziewczynka to Marta lub Martynka
                    ale do porodu ( luty) może mi się jeszcze odmieni

                    Skomentuj


                      Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

                      Czesc Dziewczyny
                      u mnie teraz bedzie chlopiec i bardzo podoba mis ie imie Nikolas(nik, nikus) takie wybralam dloa mojego synka ale nikomu tak naprawde sie u mnie w rodzinie nie podoba. Do porodu mam ciut ponad miesiac i mysle ze dojdziemy do porozumienia. Osobiscie podoba mi sie bardzo tez Alanek i Nataniel(ale te imiona tez nie znalazly poparcia) rodzince podoba sie Filipek, Mateuszek i Kacperek. Nie mowie ze mi sie te imona nie podobaja ale jakos nie jesztem do nich przekonana.
                      Coreczka ma imie Natalka.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

                        imie dla dziewczynki - Nadia, dla chłopca - Jakub Co myślicie?

                        Skomentuj


                          Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

                          pytanko do abi2222?

                          Jak to możliwe??? Często słyszałam o "pomyłkach" w drugą stronę (z dziewczynki na chłopca)
                          Ja też jestem nastawiona na chłopca. Lekarz potwierdził mi to tez około 22 tygodnia, dał nam nawet zdjęcie siusiaka. Potem już o płeć nie pytałam.
                          Został mi jeszcze miesiąc i chyba dla dziewczynki też na wszelki wypadek jakieś imię zarezerwujemy. Jak do tej pory mamy Michałka, ale cały czas myślimy.

                          Skomentuj


                            Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

                            Napisane przez xagusiaxpl Pokaż wiadomość
                            Czesc Dziewczyny
                            u mnie teraz bedzie chlopiec i bardzo podoba mis ie imie Nikolas(nik, nikus) takie wybralam dloa mojego synka ale nikomu tak naprawde sie u mnie w rodzinie nie podoba. Do porodu mam ciut ponad miesiac i mysle ze dojdziemy do porozumienia. Osobiscie podoba mi sie bardzo tez Alanek i Nataniel(ale te imiona tez nie znalazly poparcia) rodzince podoba sie Filipek, Mateuszek i Kacperek. Nie mowie ze mi sie te imona nie podobaja ale jakos nie jesztem do nich przekonana.
                            Coreczka ma imie Natalka.
                            do mnie osbiście najbardziej przemawia Nikolas, śliczne imię. Ja też jak proponuje nieco bardziej oryginalne imię to spotykam się ze zdziwieniem co to za imię wymyśliłam
                            u nas też szykuje się na chłopca chciałam Nikodema (też nikuś) ale jak nadal będą sprzeciwy to zostanie Michałek.

                            pozdrawiam

                            Skomentuj


                              Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

                              U nas będzie drugi synuś
                              Wcześniej pisałam że bardzo podoba mi się imię Miłosz ale mój M nie chce się zgodzić więc będzie MATEUSZ
                              Adaś ur.09.2008.
                              Michałek
                              [Iur.02.2011 o [/I]

                              Skomentuj


                                Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

                                a co myslicie o Błażeju? moj maly strasznie sie upiera bo to jego najlepszy kolega z przedszkola


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X