Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ginekolog kobieta czy mężczyzna

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: ginekolog kobieta czy mężczyzna

    oj anetyslaw ale mialas pecha ja wole mezczyzn bo sa chyba bardziej delikatni a zreszta moj lekarz jest super




    Changes in my life you will see in time
    changes in my life you always in my mind
    changes in my life you always by my side....

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: ginekolog kobieta czy mężczyzna

      Ja jakoś od początku trafiam na mężczyzn i każdy z nich był delikatny i wyrozumiały. Moja znajoma ma teorię na temat tej delikatności: mężczyźni nie wiedza co czuje kobieta i dlatego starają się być jak najdelikatniejsi, bo boją się, że ją skrzywdzą. Kobiety natomiast zdają sobie sprawę ile mogą znieść i nie przejmują się finezją, twierdząc, że nie będą się przejmować histeryczkami, bo przecież tak naprawdę "nic się nie stało"... Nie wiem, może to prawda...
      Zapraszam, zagłosuj http://www.akademiatroskliwejmamy.pl/konkurs/pokoj/1400

      Skomentuj


        #63
        Odp: ginekolog kobieta czy mężczyzna

        Ja chodzę do mężczyzny, bo wolę. chodziłam i do kobiet i do mężczyzn. Jak dla mnie to duża różnica. Zawsze jak idę do nowego gin, to zaznaczam żeby był to facet. Delikatniejsi, konkretniejsi, bardziej fachowi i przystępni. A wstyd? wstyd mi przeszedł na początku pierwszej ciąży Lekarz to lekarz, wykonuje swoją pracę i tyle.

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          #64
          Odp: ginekolog kobieta czy mężczyzna

          Ja stanowczo wole mezczyzne ginekologa. Moja pierwsza w zyciu wizyta u ginekologa byla u kobiety. Nie bylo to przyjemne doswiadczenie. Kolejny raz, za namowa mamy zreszta, wybralam sie do mezczyzny i tak jest do dzisiejszego dnia. Nie myslalam nigdy wstydzie, dla lekarza ginekologa jest taka sama rutyna zagladanie nam miedzy nogi, jak dla internisty w gardlo

          Skomentuj


            #65
            Odp: ginekolog kobieta czy mężczyzna

            Witam! Ja też wolę faceta ginekologa, może dlatego, że pierwszy raz poszłam do kobiety, myślałam, że będzie bardziej wyrozumiała od faceta, no i wstyd mniejszy. Niestety, baba była tak niemiła i wulgarna, że wyszłam z gabinetu z oczami pełnymi łez (miałam wtedy 16 lat). Od tamtej pory chodzę tylko do Panów ginekologów, a tego który prowadził moją ciążę uwielbiałam - był rzeczowy, nic przede mną nie ukrywał, potrafił wysłuchać, poradzić i pożartować. Spotkaliśmy się też w szpitalu po porodzie i przychodził pytać jak dzidzia i ja się czujemy, głaskał małą po główce i był przemiły.

            Skomentuj


              #66
              Odp: ginekolog kobieta czy mężczyzna

              Ja raz chodziłam do lekarza mężczyzny,potem do kobiety,teraz znów do mężczyzny,niestety na dobrego lekarza jeszcze nie trafiłam,mam namiary niby na dobrego ale ciagle mi brak kasy,przyjmuje tylko prywatnie

              Skomentuj


                #67
                Odp: ginekolog kobieta czy mężczyzna

                No właśnie to jest to, jak byłam w ciąży chodziłam prywatnie i może dlatego lekarz był taki miły i w ogóle, teraz chodzę normalnie do przychodni, też do faceta ale ten jest taki sobie. Ogólnie jak mi nic nie dolega jest ok, ale ciąży nie dałabym mu prowadzić.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: ginekolog kobieta czy mężczyzna

                  Ja chodziłam i do kobiet i do mezczyzn . Dwie moje ciaże prowadził meżczyzna jak dla mnie super , wydaje mi sie ze mezczyzni sa bardziej delikatni .

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: ginekolog kobieta czy mężczyzna

                    mężczyzna ! miałam świetnego lekarza ,wyrozumiały ,delikatny .

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: ginekolog kobieta czy mężczyzna

                      moja ciążę prowadzila lekarka, kiedy w 27 tc bylam w szpitalu z 7 lekarzy tylko jedna byla lekarka, ale jakoś nie sprawiło mi to różnicy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: ginekolog kobieta czy mężczyzna

                        ja zawsze wolalam kobietę-gina i pani doktor prowadzila mi ciąże bylam zadowolona ale chodzilam prywatnie jakoś nie moge trafić na dobrego lekarza chociaż ostatnio bylam u przemilego pana i może już tam zostane jakoś to skrępowanie po drugim porodzie mi minęlo







                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: ginekolog kobieta czy mężczyzna

                          jak potrzebowałam ginekolog od zwykłych badań czy też tabletek chodziłam do super kobiety ale ona nie prowadzi ciąż...
                          tak wiec z ciążą trafiłam do ginekologa polecanego przez bratowa itp, był tez ordynatorem w szpitalu którym rodziłam... ale zanim urodziłam jego już tam nie było ale ktokolwiek usłyszałam kto mnie prowadził to zupełnie inna gadka była jak i on tak i pani doktor są ok

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: ginekolog kobieta czy mężczyzna

                            Ja chodziłam do kobiety, było koszmarnie, tak się składa że jutro idę pierwszy raz do faceta. Zobaczymy jak będzie.

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: ginekolog kobieta czy mężczyzna

                              Mi polecono kobietę i jestem bardzo zadowolona. jakoś tak przed facetami się krępuję choć też już mnie tam badali .



                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: ginekolog kobieta czy mężczyzna

                                ja od zawsze chodze do mezczyzny, raz bylam u kobiety, zdecydowanei wybieram mezczyzne jest duzo delikatniejszy!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X