Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ginekolog kobieta czy mężczyzna

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    mam podobne doświadczenia jak Ty

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      zdecydowanie facet... kobiety nie zbyt dobrze mnie potraktowały...
      mama Marcinka i pestki

      Skomentuj


        #33
        Napisane przez mami Pokaż wiadomość
        Kogo wybieracie i dlaczego?
        Ja chodzę do mężczyzny Raz zdarzyło mi się pójść do kobiety , ale to był błąd :/ Jakoś nie specjalnie się u niej czułam . Mój ginekolog jest fajnym fecetem , z ogromnym poczuciem humoru , a do tego dobrym fachowcem - rewelacyjnie poprowadził moją ciążę

        Skomentuj


          #34
          facet

          Ja też chodzę do mężczyzny. Fajny facet, cudzoziemiec, dobry fachowiec, delikatny i z poczuciem humoru, prowadził mi ciążę, chodzę do dziś do miejscowej przychodni - bezpłatnie.
          pozdrawiam

          Skomentuj


            #35
            Ja chodze do facetów,nigdy nie byłam jeszcze u kobiety a to dla tego że 90% ginekologów w moim mieście to faceci.
            Alanek 14.09.2006

            Skomentuj


              #36
              Ja chodzilam wczesniej do kobiety, bedac w ciazy do faceta i dla mnie lekarz to lekarz,nie ma dla mnie wiekszego znaczenia jego plec

              Skomentuj


                #37
                Wcześniej chodziłam do kobity a teraz do mężczyzny i muszę stwierdzić, że jest delikatniejszy, zawsze wszystko dokładnie opowie a kobiecie to się wydaje, że mu już wszystko powinnyśmy wiedzieć

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Chodzę do mężczyzn tylko raz byłam u kobiety ale byłą jakaś nadęta.

                  Skomentuj


                    #39
                    Właściwie to jest mi to obojętne czy leczy mnie facet czy kobitka, aby znali się tylko na rzeczy. Teraz chodzę do kobiety.

                    Skomentuj


                      #40
                      Ja chodziłam do babki była bardzo ok. ale odeszła z ośrodka, potem był facet prowadził moją pierwszą ciążę w miarę delikatny ale czasem trochę dziwny, gadał od rzeczy o swojej mamie i takich głupotach, ale jako lekarz tak ogólnie to super. Miał wypadek i już nie wrócił.
                      A teraz też facet super specjalista, super delikatny z super podejściem, do takiego to można chodzić.
                      Nieważne kto oby dobrze znał się na rzeczy.
                      AGATKA 16.04.07r
                      Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                      W końcu w komplecie
                      Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Ja też chodzę do faceta...w dodatku niewiele starszego ode mnie i przystojnegoPierwsza wizyta, kiedy jeszcze nie byłam w ciąży, trochę mnie krepowała, zwłaszcza że poprzednio chodziłam do starszej pani ginekolog. Ale potem to już normalka. Super poprowadził moje dwie ciąże. Mimo młodego wieku zna się chłop na rzeczy
                        Mama
                        Martynki (31.03.2007)
                        i
                        Kamilka (27.11.2008)

                        Skomentuj


                          #42
                          Ja początkowo chodziłam do kobiety ponieważ do mężczyzny wstydziłam się iść.
                          Gdy zaszłam w ciążę zaczęłam chodzić do faceta. Okazało się, że facet jest o wiele delikatniejszy niż wszystkie poprzednie panie ginekolog. Teraz nie wyobrażam sobie, że mogłabym pójść do kobiety.


                          Skomentuj


                            #43
                            Moja pierwsza w życiu wizyta u lekarza gina była u mężczyzny. Koleżanki podpowiedziały, że faceci są delikatniejsi. Byłam u niego 2 razy. Pierwszy raz dramatyczny a za drugim przebadał mnie tak "delikatnie" że po fakcie musiałam leżeć na kozetce bo mi sie słabo zrobiło. Był czas że bałam się iść do jakiego kolwiek gina. Później doradzono mi jedną panią i to był strzał w dziesiątkę. Delikatna i ludzka kobieta. Prowadziła moją ciąże i dzięki niej ją donosiłam. Zawsze miała dla mnie dobre słowo.
                            Jednak wydaje mi się, że nie ma znaczenia jaka jest płeć lekarza tylko to, jak podchodzi do kobiety.

                            Skomentuj


                              #44
                              ja tam od razu szukałam kobiety, jakoś nie mam przekonania do mężczyzn. Choć mama namawiała mnie na faceta to i tak wybrałam kobietę, przy kobiecie mniej sie krępuję.

                              Skomentuj


                                #45
                                U faceta kręujesz się praktycznie tylko przy pierwszej wizycie. Potem traktujesz to jako coś normalnego. A naprawdę faceci są bardziej delikatni.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X