Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Test NIFTY

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Test NIFTY

    Jestem w ciąży (mam 30 lat) zastanawaiałam sie nad zrobieniem testu NIFTY (wiem ze wskazany jest dla kobiet +35 ) ale nieco mie stresuje fakt ze nie jestem nastolatką. co myslicie?
  •    
       

    #2
    Odp: Test NIFTY

    ciezko mi powiedzieć nie czuje się ekspertem. Sama robiłam test ale bylam nieco starsza od Ciebie. to sa testy bezinwazyjne, zreszta mozesz poczytac cos wiecej tutaj http://prenatalnebadania.pl/badania/prenatalne/231-2/, ewentualnie skontaktuj sie z lekarzem pewnie doradzi co robic jesli ta sytuacja Cie niepokoi. Ze swojej strony moge polecic Ci dr Ałaszewskiego w łodzi bo to własnie u niego robiłam test. powodzenia!

    Skomentuj


      #3
      Odp: Test NIFTY

      pierwsze słyszę o takim teście, że istnieje. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z taką nazwą. W sumie może wiekowo do niego się nie zaliczam

      Skomentuj


        #4
        Odp: Test NIFTY

        Test NIFTY jest bezinwazyjny to duży plus. Minus to cena Nie robiłam, bo uważam że usg prenetalne w 12 tyg. tez daje radę.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Test NIFTY

          Napisane przez czekladka24 Pokaż wiadomość
          pierwsze słyszę o takim teście, że istnieje. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z taką nazwą. W sumie może wiekowo do niego się nie zaliczam
          NIFTY™ jest najbardziej wiarygodnym, najczęściej wykonywanym na świecie nieinwazyjnym genetycznym testem prenatalnym. Do końca 2015 roku wykonano ponad 800 000 badań.

          a więcej na stronie: http://www.nifty.pl/

          Skomentuj


            #6
            Odp: Test NIFTY

            warto się badac jeśli nie ma ingerencji w płód

            Skomentuj


              #7
              Odp: Test NIFTY

              Napisane przez czekladka24 Pokaż wiadomość
              warto się badac jeśli nie ma ingerencji w płód
              Dokładnie to samo uważam. Właśnie jestem na etapie wyboru testu genetycznego. Zastanawiam się nad testem IONA. W mojej rodzinie były przypadki chorób więc wole się upewnić, że wszytsko jest ok. Czy ktoś robił już może ten test? warto?

              Skomentuj

                     
              Working...
              X