Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Złe samopoczucie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Złe samopoczucie

    witam wszystkich.
    to mój pierwszy post na tym forum ale zapewne nie ostatni zważając na stan w jakim się znajduję

    zdecydowałam się zapytać was o wasze samopoczucie i być może o jakieś porady jak ja mogę sobie swoje troszkę poprawić.

    Jestem obecnie w 11 tyg i tak fatalnie jak jest teraz nie jeszcze się nie czułam. Jestem już poważnie zmartwiona moim stanem zdrowia i odczuciami jakie mi dolegają. A jest ich naprawdę sporo. Może zacznę od chronicznego kataru jaki się do mnie przyczepił dokładnie 3 tygodnie temu. Początkowo myślałam że to naziębienie ale teraz już sama nie wiem. Potrafię obudzić się w środku nocy i kichnąć kilka razy, mam przy tym strasznie zablokowany nosy a czasami wylewającą się z niego wodę. Być może się na coś uczuliłam ale żadnych nowości w diecie nie mam a także kosmetyków używam tych samych. Nie wspomnę już o ilości kichania w ciągu dnia..jest to strasznie męczące. Co do kolejnego mojego "schorzenia" to od ok tygodnia mam boleści żołądka, co zjem to zaraz odczuwam dość spory ból a także czasem nawet i mdli mnie, nie jem dużo na raz i unikam tłustego także nie wiem co mi się porobiło.
    Kolejna sprawa to pobolewanie w dole brzucha raz z prawej, raz z lewej klucie w okolicy jajnika, czasem odczuwam ból w całej dolnej części jak na okres.

    Dziś dodatkowo doszły mnie jakieś kłucia w plecach i pokłuwanie serca..

    Doradźcie mi proszę jak się "wyleczyć" bo jeszcze chwila i oszaleje. Z tych wszystkich bóli i swędów aż się popłakałam dziś. Nie wiem co już robić..leżenie nie pomaga, na spacer nie wyjdę bo czuję że mogę zemdleć bo mam zawroty głowy.
    Byłam tydzień temu na usg z ciążą jak do tej pory w porządku ale organizm mój wysiada. Poradźcie proszę czy też się zmagałyście z takimi dolegliwościami.
    Pozdrawiam was.
  •    
       

    #2
    Odp: Złe samopoczucie

    po pierwsze witam na forum Cie i gratuluje dzieciątka, które nosisz pod sercem,
    po drugie ja z swojego doświadczenia wiem, że szczególnie te pierwsze tyg nie są łatwe, wiadomość o ciążą, chwile ogromnej radość mieszają się z smutkiem i przerażeniem, Twoje dolegliwości są raczej z tych typowo ciążowych - w Twoim ogranizmie dzieje się coś na kształt prawdziwej rewolucji, budzące się do życia dzieciątko, rosnące pobiera od Ciebie energię i organizm chce pracować na mniejszych obrotach, spróbuj pozytywnie myśleć, myśl o tych jasnych stronach, ciąża rozwija się prawidłowo - ja np. w początkowym czasie miałam ciąże zagrożoną bo kogo małego ktosia był krwiak i była duża obawa o to iż krwiak zaszkodzi dziecku, myśl o tej maleńkiej kruszynie pod Twoim sercem - przecież jesteś w stanie ogromną ilość cierpienia dla niej wycierpieć byle by było z nią w porządku , teraz jesienny czas dodatkowo nie nastraja pozytywnie, ale ten ciężki czas ciąży wkrótce minie i poczujesz się lepiej, kwitnąco

    Skomentuj


      #3
      Odp: Złe samopoczucie

      Ja przy coreczce przez pierwszy trymestr czulam sie koszmarnie, ciągłe nudnosci,zmęczenie, bladosc, totalna katastrofa dla mnie ledwo wytrzymywalam

      Skomentuj


        #4
        Odp: Złe samopoczucie

        Czekladka24 koleżanka powiedziała mi kiedyś, że objawy przy córeczce są bardziej nasilone bo mamy w organizmie więcej hormonów żeńskich. A przy synusiu ciąża przebiega dużo, dużo lżej Nie wiem ile w tym prawdy, może coś w tym jest


        Skomentuj


          #5
          Odp: Złe samopoczucie

          Złe samopoczucie w ciąży to nic dziwnego, też przez to przechodziłam. U mnie całe szczęście wszystkie smutki zniknęły wraz z początkiem drugiego trymestru. Teraz zaczynam trzeci, psychicznie czuję się całkiem dobrze. Coraz bardziej ciąży mi brzuch i często biegam do toalety. Do tego doszła przeokropna zgaga. Serio, dopada mnie nawet w nocy, przez co źle się wysypiam i w ciągu dnia jestem zombie Znacie jakieś sposoby na to, żeby sobie ulżyć? Położna wspominała mi o tych kropelkach http://www.imbifem.pl/ , czy rzeczywiście dobrze się sprawdzają na zgagę?

          Skomentuj


            #6
            Odp: Złe samopoczucie

            Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
            Czekladka24 koleżanka powiedziała mi kiedyś, że objawy przy córeczce są bardziej nasilone bo mamy w organizmie więcej hormonów żeńskich. A przy synusiu ciąża przebiega dużo, dużo lżej Nie wiem ile w tym prawdy, może coś w tym jest
            Też o tym słyszałam, choć w moim otoczeniu przyznam, że ciąża z chłopcami była bardziej kiepsko znoszona niż z dziewczynkami. Tak samo mówi się jeszcze, że dziewczynki zabierają urodę mamie, u mnie akurat zupełnie się to nie sprawdziło

            Skomentuj

                   
            Working...
            X