Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

obniżający się brzuch...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    obniżający się brzuch...

    Witam mamuśki jestem już w 34 tygodniu i moja córcia rozwija się prawidłowo i nie spieszy jej się na świat ( na szczęście) byłam kilka dni temu u babci i była tam jej córka czyli moja ciocia, obie na mnie siadły że brzuch mi się obniżył że jakoś inaczej wyglądam..starałam się zignorować co powiedziały ale się nie udało. po powrocie do domu zaczęłam przeszukiwać fora na temat przedwczesnych porodów, skracania szyjki macicy itp.. może olałabym to ale u mnie w rodzinie coś z genami jest nie halo bo tak: babcia i mama poroniły w pierwszej ciąży,ciocia była w ciąży bliźniaczej i donosiła tylko jedno dziecko,druga ciocia urodziła w 7 miesiącu...generalnie wcześniejsze porody są u nas na porządku dziennym. wystraszyłam się trochę ale postanowiłam że nie będę się zadręczać i poczekam do wizyty u mojej pani dr. dzisiaj miałam wizytę i pierwsze pytanie jakie jej zadałam to właśnie to czy normalnie wyglądam i czy faktycznie obniżył mi się brzuch.na szczęście okazało się że nie mam powodów do obaw że wszystko z moim brzuszkiem jest ok, nie mam skurczów przepowiadających przedwczesny poród, z moja macica jest wszystko ok tak więc spokojnie mam czekać do stycznia (taki mamy termin porodu) i nie zadręczać się jakimiś głupotami
    właśnie dziewczyny czy któraś miała robione badanie GBS?czeka mnie w poniedziałek ale nie za bardzo wiem jak się do niego przygotować ..Pozdrawiam was mamuśki

    #2
    Odp: obniżający się brzuch...

    Ja będę miała robione na kolejnej wizycie w 37 tyg. ciąży. Badanie polega na pobraniu wymazu z przedsionka pochwy i odbytu. Chodzi o to żeby sprawdzić czy nie jesteś nosicielem bakterii paciorkowca który może być niebezpieczny dla dziecka. Jeśli się okaże że masz tą bakterie to dostaniesz leki wcześniej albo na samej sali porodowej.

    Skomentuj


      #3
      Odp: obniżający się brzuch...

      mi brzusio się jakos za mocno nie obniżył bynajmniej ja tego nie zauważyłam do końca nie wiem dlaczego

      Skomentuj


        #4
        Odp: obniżający się brzuch...

        Mi jak się pod koniec ciąży obniżył tak doczekałam się porodu o czasie nawet 2 dni po terminie urodziłam

        Skomentuj

               
        Working...
        X