Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaką farbę do włosów polecacie w czasie laktacji

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jaką farbę do włosów polecacie w czasie laktacji

    Jaka farba do włosów jest najbezpieczniejsza poddczas laktacji. Boje się czegokolwiekk teraz stosować jak karmię maleństwo.
  •    
       

    #2
    Odp: Jaką farbę do włosów polecacie w czasie laktacji

    Każdą, bo nie jest prawdą, że niebezpieczne składniki farby mogą przenikać przez skórę głowy i wpływać na jakość lub ilość pokarmu. Sprzedawane obecnie farby i szampony koloryzujące są bezpieczne. Można więc bez stresu ufarbować włosy.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jaką farbę do włosów polecacie w czasie laktacji

      Każda jest tak samo dobra i bezpieczna zarówno w czasie laktacji jak i w ciąży. Nie rozumiem tych obaw. Ja nigdy nie wierzyłam w te bzdury o tym, że nie powinno się farbować wlosów w ciąży. Jak zapytałam o to dla świętego spokoju lekarza to się śmiał, że za dużo czasu w necie spędzam...

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jaką farbę do włosów polecacie w czasie laktacji

        To w czasie laktacji potrzeba jest jakaś specjalna farba? Dla mnie to jakaś bzdura. Jak nie jesteś pewna, to wejdź na tę stronę http://lorealprofessionnel.pl i poszukaj salonu w swojej okolicy. Oni na pewno Ci doradzą, jaka forma koloryzacji będzie najlepsza.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jaką farbę do włosów polecacie w czasie laktacji

          W aptece są farby bez parabenów i innych szkodliwych składników. Mogą je również używać kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Używałam je w ciąży. Nazwy nie pamiętam ale jak pójdziesz do apteki i zapytasz farmaceutki to powinnam podać odpowiednią. Nie w każdej aptece są te farby. Najlepiej przejdź się po kilku w mieście.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jaką farbę do włosów polecacie w czasie laktacji

            Jaka najlepsza w czasie laktacji? Ulubiona - ta sama co wcześniej. Jak mojego lekarza zapytałam czy to prawda, że w ciąży i karmiąc piersią nie powinnam farbować włosów roześmiał się i powiedział, że powinnam przestać czytać głupoty w internecie. Powiedział, że farbowanie włosów nie ma żadnego wpływu ani na dziecko w brzuchu ani w czasie karmienia. Tak samo jak makijaż czy malowanie paznokci.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jaką farbę do włosów polecacie w czasie laktacji

              Sa teraz bez amoniaku i sa bardzo fajne i wydaje mi sie ze bezpieczne dla obojga

              Skomentuj

                     
              Working...
              X