Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak zrzucić brzuszek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Jak zrzucić brzuszek

    Trzeba zacząć od diety no i dobrze robić brzuszki, biegać, chodzić na basen..

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Jak zrzucić brzuszek

      Mnie bardzo pomogły treningi i zamiana niezdrowych przekąsek na bardziej odżywcze, ale zarazem lekkie. Ostatnio stale po treningach xxxxx i mam świadomość, że nie truję swojego organizmu, robię coś dla figury i zdrowia.
      Last edited by disne; 19-06-2020, 21:27. Powód: link

      Skomentuj


        #63
        Odp: Jak zrzucić brzuszek

        A czy próbowałaś już tego suplementu xxxxxxx Myślę, że w połączeniu ze sportem i dietą zrzucisz wspomniany brzuszek. Wejdź na tą stronę i przeczytaj opinię klientke, myślę, że skusisz się i kupsiz African Mango Ekstra
        Last edited by disne; 19-06-2020, 21:27. Powód: link

        Skomentuj


          #64
          Odp: Jak zrzucić brzuszek

          Samego brzuszka się nie da zrzucić. Trzeba odchudzać się całościowo i brzucho też zejdzie (przy okazji inne części też schudną). Najlepiej zrobić to na jakiejś zbilansowanej diecie odchudzającej i ćwicząc.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Jak zrzucić brzuszek

            Dużo sie ruszac i już

            Skomentuj


              #66
              Odp: Jak zrzucić brzuszek

              Jak bez szpagatów to sama chętnie bym skorzystała, niestety nie w mojej miejscowości.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Jak zrzucić brzuszek

                A czy słyszałyście, czy zabiegi kosmetyczne na pozbycie się brzucha pomagają? Trochę czytam o nich tutaj, ale nie wiem, czy pakować się w to, czy jednak konsekwentnie trenować na siłowni.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Jak zrzucić brzuszek

                  Mobilizujące może być wsparcie przyjaciółki. Może umów się z kimś na wspólny wypad na zumbę!

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Jak zrzucić brzuszek

                    Najlepiej pozbędziesz się intensywnie ćwicząc. I unikając produktów, które mogą wywołać wzdęcia.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Jak zrzucić brzuszek

                      Być może masz taki problem jak ja czyli nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuszku który za wszelką cenę chciałby pozostać na swoim miejscu. Ja sobie poradziłam z pomocą salonu kosmetycznego xxxxxx . Miałam tam wykonaną kriolipolizę czyli taki zabieg odchdzania przez zamrażanie tkanki tłuszczowej. Brzmi średnio ale efekty są oszałamiające, nie spodziewałbyś się że taki zabieg może czynić cuda Spróbuj
                      Last edited by disne; 19-06-2020, 21:28. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Jak zrzucić brzuszek

                        Ja ostatnio się przekonałam, że same ćwiczenia i dieta nie dają za dużo...Schudłam sporo a po chwili znowu wrócił mi brzuszek.Szukałam rozwiązania i wpadłam na psychodietetyka nie wiedziałam że w ogóle taka dziedzina/specjalizacja istnieje
                        Pani xxxxx psychodietetyk Monika Kurdej zaczęła od zmiany mojego nastawienia i tuuu wielkie buuum bo całkowicie zmieniłam postrzeganie siebie, dietę i nastawienie do treningów, mam nadzieję że tak już zostanie
                        Last edited by disne; 19-06-2020, 21:25. Powód: link

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Jak zrzucić brzuszek

                          Zacznij regularnie ćwiczyć - brzuszki, bieganie, ćwiczenia na orbitreku rowerku. Ćwicz to co możesz. Jeżeli szukałabyś jakiegoś sprzętu do ćwiczeń to zaglądaj sobie np tutaj prosportowy rowery-stacjonarne bo mają duży wybór, a ceny są tam przystępne
                          Last edited by disne; 19-06-2020, 21:26. Powód: link

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Jak zrzucić brzuszek

                            Najważniejsze by ćwiczyć regularnie i z czasem zwiększać ilość powtórzeń.
                            Należy również zrezygnować ze słodkich, gazowanych napojów które powodują wzdęcia

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Jak zrzucić brzuszek

                              Jeśli pilnie chciałybyście zrzucić brzuszek i szukacie na to bardzo dobrego lekarstwa, to muszę powiedzieć że nie ma żadnych lekarstw które wam pomogą, tylko możecie sobie zaszkodzić. Najlepszym lekarstwem jest trening, siłownia, fitness czy basen. Ja ostatnio uczęszczałam na fitmag lekcje.plywania nauka pływania Warszawa i muszę powiedzieć że teraz jak pływam widzę rezultaty także po moim ciele, polecam dziewczyny to da wam dobre rezultaty !
                              Last edited by disne; 19-06-2020, 21:26. Powód: link

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Jak zrzucić brzuszek

                                słuchajcie dziewczyny, nie da się schudnąć z brzucha da się schudnąć ogółem i wtedy tłuszcz schodzi nam równomiernie z każdej części ciała a ćwiczeniami budujemy mięśnie - czyli to, co jest pod warstwą tłuszczu. Można mieć kaloryfer po ćwiczeniu rok ale dalej bedzie przykryty tłuszczykiem, którego trzeba się pozbyć nie ćwiczeniami siłowymi tylko aerobowymi tzn. rowerek, bieganie, orbitrek itp trochę w tym siedzę i dużo wiem więc jak ktoś ma pytania co do ćwiczeń brzucha to walić smiało do mnie natomiast chciałam jeszcze spytac o jedną rzecz a nie chce zaśmiecać forum dodatkowym tematem, jaką wodę pijecie na codzien? ja staram się mineralną i w moje ręce ostatnio wpadła Piwniczanka, ale zastanawiam się jakie wy preferujecie firmy. wiadomo rózni sie to zawartoscia minerałów wiec robie mały rekonesans :P xxxxxxxxx tu macie ich stronkę i skład wody, moze inne firmy też maja w internecie takie dane to mozna zrobić taki własny ranking w oparciu o to
                                Last edited by disne; 19-06-2020, 21:27. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X