Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Depilacja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Depilacja

    Na nogi z racji że mam żylaki stosuję maszynkę, a z włoskami na wąsiku walczę pincetą chociaż po porodzie i skończeniu karmienia skuszę się chyba na laser.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Depilacja

      Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
      Też rozważałam w lecie depilację laserową, już nawet byłam skłonna ponieść te koszty, ale... ale jednak "chicken" ze mnie bo ze strachu zrezygnowałam
      Nie warto się bać, ja właśnie skończyłam zabiegi w xxxxx i efekt jest świetny. Potrzeba kilku zabiegów, zależy od tego, jaka część ciała i jakie masz włosy. Ale moim zdaniem warto, jak teraz widzę różnicę.
      Last edited by disne; 23-06-2020, 16:38. Powód: link

      Skomentuj


        #63
        Odp: Depilacja

        Mnie się osobiście podobaja depilatory laserowe takie jak z philipsa czy rio - że w domu można ich używać. jak tu http://depilatorlaserowy.like.pl/ - jak sie mieszka daleko od salonów z depilacja laserową, to taka alternatywa do domowego użytku może być całkiem niezła

        Skomentuj


          #64
          Odp: Depilacja

          Ja miałam bardzo duży problem ze swoim owłosieniem niestety
          Uczulenie na żyletki dało się we znaki, zresztą depilując się wieczorem, już na drugi dzień, rankiem kułam.
          Potem przestawiłam się na depilatory Brauna i Philipsa i bardzo sobie cenię!
          Mąż zafundował mi też serię depilacji laserowej i od tego czasu nie mam już problemu ze zbędnym owłosieniem, ale nadal stosuje depilatory.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Depilacja

            Polecam depilację laserem Vectus. Dużo czytałam zanim się zdecydowałam i najwięcej internautek chwaliło właśnie ten typ lasera. Byłam w gabinecie xxxx w Poznaniu i jestem bardzo zadowolona z efektów. Nie żałuję wydanych pieniędzy.
            Last edited by disne; 23-06-2020, 16:38. Powód: link

            Skomentuj


              #66
              Odp: Depilacja

              Jeśli interesuje Was depilacja laserowa Warszawa to myślę, że warto, byście sprawdziły xxxx Gdybym miała wybierać, to nigdy bym nie wróciła do innych form depilacji. Nie dość, że jest to skuteczna, to jeszcze jest ona opłacalna.
              Last edited by disne; 23-06-2020, 16:39. Powód: link

              Skomentuj


                #67
                Odp: Depilacja

                A ja myślę o depilacji światłem, tzn. o kupieniu sobie takiego depilatora. Wychodzi taniej niż laser a bez bólu jak przy klasycznym depilatorze, trwałość do 8 tygodni - bardzo mi się to podoba. Któraś ma doświadczenia z depilacją IPL, a może nawet używała depilatora Panasonic? Jakoś właśnie o takim myślę, bo zbiera dobre recenzje.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Depilacja

                  Ja zawsze używam maszynki do golenia, ale ostatnio xxxx laserowa przypadła mi do gustu i na niektóre części ciała poddałam się zabiegom naświetlania laserem vectus.
                  Last edited by disne; 23-06-2020, 16:39. Powód: link

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Depilacja

                    Napisane przez toperka Pokaż wiadomość
                    Ja zawsze używam maszynki do golenia, ale ostatnio xxxx laserowa przypadła mi do gustu i na niektóre części ciała poddałam się zabiegom naświetlania laserem vectus.
                    A jakie są efekty takiego zabiegu i jaka jest cena. Ja szukam czegoś naprawdę dobrego. Odkładam na zabiegi od pewnego czasu, i chciałabym w końcu się wybrać na taki zabieg ale nie wiem na jaki laser sie zdecydować, który będzie naprawdę skuteczny. Mam ciemne owłosienie i bardzo silne, włoski szybko mi odrastają i bardzo mnie....
                    Last edited by disne; 23-06-2020, 16:39. Powód: link

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Depilacja

                      Napisane przez asia90poz Pokaż wiadomość
                      Polecam depilację laserem Vectus. Dużo czytałam zanim się zdecydowałam i najwięcej internautek chwaliło właśnie ten typ lasera. Byłam w gabinecie xxxx w Poznaniu i jestem bardzo zadowolona z efektów. Nie żałuję wydanych pieniędzy.
                      asia90poz, przejrzałam sobie podesłaną przez ciebie stronę. I muszę stwierdzić, że brzmi to zachęcająco. Jak dawno tam byłaś? Co byś mogła powiedzieć o efektach?
                      Last edited by disne; 23-06-2020, 16:40. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Depilacja

                        ja używam maszynek z wymiennymi wkładami, jednorazówki są kiepskie a depilatory strasznie podrażniają moją skórę i zrezygnowałam z nich. Maszynki są dla mnie idealne

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Depilacja

                          Ja zazwyczaj używałam depilatora, ale szukałam jakiejś trwalszej metody. Kiedy dowiedziałam się, że odpada laser, bo jestem blondynką, trochę się załamałam. Ale znalazłam Epilfree i okazał się to dla mnie strzał w dziesiątkę, pozbyłam się niechcianego owłosienia i już nie mogę doczekac się lata, żeby odsłonić nogi :P

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Depilacja

                            Jestem przyzwyczajona do maszynki, choć przyznam że pare razy używałam wosku..
                            firststeps.com.pl świetne zajęcia dodatkowe,gorąco polecam!

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Depilacja

                              ja jestem też staroświecka i jak mogę oszczędzić sobie bólu to to robię i zazwyczaj używam klasycznej maszynki do golenia z 3 lub 4 ostrzami ;p

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Depilacja

                                Napisane przez avetia Pokaż wiadomość
                                Ja zazwyczaj używałam depilatora, ale szukałam jakiejś trwalszej metody. Kiedy dowiedziałam się, że odpada laser, bo jestem blondynką, trochę się załamałam. Ale znalazłam Epilfree i okazał się to dla mnie strzał w dziesiątkę, pozbyłam się niechcianego owłosienia i już nie mogę doczekac się lata, żeby odsłonić nogi :P
                                Na ilu zabiegach byłaś? Bo chyba jeden nie wystarcza, co?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X