Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zniszczone włosy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Zniszczone włosy

    Może stosowanie olejków? Przynajmniej tylko na te zniszczone partie tak, aby nie obciążać fryzury. Polecam olejek arganowy i awokado. Z tym, że ten pierwszy tylko na końcówki.

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Zniszczone włosy

      Na końcówki dobry jest też olej kokosowy. Ja go nakładam tak raz na tydzień/dwa tygodnie.

      Skomentuj


        #93
        Odp: Zniszczone włosy

        Jedynym chyba sposobem na zniszczone włosy jej ich obcięcie. Jeśli jednak nie chce się podejmować tak drastycznych kroków, to ja polecam zabieg rekonstrukcji Joico. Trzeba znaleźć salon, w którym można taką rekonstrukcję zrobić. Koszt to około 100 zł, więc nie tak dużo. Kosmetyki do rekonstrukcji można też kupić w sklepie internetowym i taki zabieg robić sobie samodzielnie. Na prawdę bardzo pomaga. Dodatkowo rezygnacja z prostownicy, lokówki, a jak suszarka to suszenie zimnym powietrzem. Dodatkowo do codziennej pielęgnacji odżywki i raz na jakiś czas maski (polecam waxx). Jak się jest konsekwetnym to na prawdę można bardzo poprawić stan włosów.

        Skomentuj


          #94
          Odp: Zniszczone włosy

          Z domowych sposobów, to słyszłam że żółtko jajka kurzego pomaga na zniszczone włosy, ale sama nie testowałam.

          Skomentuj


            #95
            Odp: Zniszczone włosy

            Włosy są barometrem stanu naszego zdrowia, bo bardzo szybko reagują na niekorzystne zmiany w organizmie, np. niedobory witamin czy minerałów. Odpowiednio zbilansowana dieta ma ogromny wpływ na kondycję włosów tak jak i odpowiedni dobrane kosmetyki. Ja mogę polecić kosmetyki które pomogły mi odzyskać piękne włosy
            Last edited by gagatka; 09-07-2020, 10:03. Powód: link

            Skomentuj


              #96
              Odp: Zniszczone włosy

              z doświadczenia mogę wam powiedzieć, że jeśli szampony i odżywki nie pomagają, to trzeba zadziałac odżywczo i zastosować maski . w naszym organizmie po prostu brakuje odpowiednich składników , co przekłada się na włosy
              Last edited by gagatka; 09-07-2020, 10:04. Powód: link
              Niepoprawna romantyczka

              Skomentuj


                #97
                Odp: Zniszczone włosy

                Też polecam na końcówki olej kokosowy. Ja używam olej kokosowy banaban i w kuchni, na ciepło i na zimno oraz do ciała i włosów. olej kokosowy ma również rewelacyjne właściwości zdrowotne i jeżeli jesteście eko, to coś dla was.
                Last edited by gagatka; 09-07-2020, 10:05. Powód: link - reklama

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Zniszczone włosy

                  Po ciazy wlosy mam bardzo oslabione i wypadajace, wymagaja solidnego wzmocnienia i witamin

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Zniszczone włosy

                    Moja koleżanka, której bardzo wypadały włosy, a która lubiła stosować sposoby naszych babć wypróbowała taką metodę: przed umyciem włosów wcierała w nie surowe jajko. Pomagało!

                    Skomentuj


                      Odp: Zniszczone włosy

                      Kozieradka działa cuda polecam serdecznie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Zniszczone włosy

                        Perfect.ME by JF Malcolm. Są rewelacyjne! W końcu uwierzyłam, że dobrej jakości szampon i odżywka mogą zdziałać cuda! Koniecznie je wypróbujcie. W drogeriach Natura można je zakupić i wziąć udział w konkursie.
                        Last edited by gagatka; 09-07-2020, 10:06. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Zniszczone włosy

                          Trzeba odbudować włosy. Najlepiej na początku ściąć najbardziej zniszczone, przestać używać prostownicy do włosów, stosować odżywki po każdym myciu i raz na kilka dni maskę do włosów. Poza tym warto też chodzić do fryzjera regularnie na podcinanie końcówek.

                          Skomentuj


                            Odp: Zniszczone włosy

                            Też miałam z tym ogromny problem, ale fryzjerka poleciła mi specjalną serię do zniszczonych, słabych włosów. Wiadomo, że na każdego mogą zadziałać inaczej ale ja bardzo sobie je cenię.
                            Last edited by gagatka; 09-07-2020, 10:06. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Zniszczone włosy

                              ja często korzystam z porad zamieszczonych na stronie xx ponieważ wszystkie bardzo sprawdzają się w praktyce. Ostatnio widziałam tam chyba akurat artykuł na temat zniszczonych włosów, więc spróbuj tam zajrzeć!
                              Last edited by gagatka; 09-07-2020, 10:07. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Zniszczone włosy

                                Na pewno warto się zastanowić, czemu włosy są zniszczone Trzeba odstawić prostownicę, lokówkę, ograniczyć używanie suszarki. Może na jakiś czas nie farbować, żeby trochę odpoczęły. No i oczywiście po każdym myciu warto nakładać odżywkę. Bardzo dobrze działają na włosy kosmetyki z olejkami. Oriflame ma taką serię - Eleo . W składzie jest m.in. olejek arganowy.
                                Last edited by gagatka; 09-07-2020, 10:08. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X