Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

piekne paznokcie?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: piekne paznokcie?!

    Mi tam suplementy też średnio pomagały. Przerzuciłam się na coś bardziej naturalnego więc zaczęłam pić siemię lniane i rzeczywiście po jakimś czasie pomogło. Zmieniłam też dietę na zdrowszą. Jeśli chodzi o lakiery hybrydowe to też przerzuciłam się na bardziej profesjonalne i sprawdzone. Zamówiłam dwa lakiery makear i po nich jakoś nie mam szczególnie zniszczonych paznokci. I tak hybrydy robię bez przerwy więc i tak ewentualne przebarwienia ukrywam pod kolejna warstwą lakieru

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: piekne paznokcie?!

      Uwielbiam chodzić do kosmetyczki i fryzjera Przedwczoraj robiłam nowe pazurki hybrydowe, bo stare wyglądały już brzydko. Moja kosmetyczka pracuje na produktach neonail i zastanawiam się czy takie można w ogóle kupić i robić xxx w domu (oszczędność!). Lampę mam, niejednokrotnie przypatrywałam się całemu procesowi i nie jest to szczególnie skomplikowane.
      Last edited by disne; 09-07-2020, 19:29. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: piekne paznokcie?!

        Często robię sobie manicure hybrydowy i stosuję odżywkę z indigo nails xxxjako podkład. Jestem zadowolona, kondycja paznokci się poprawiła. Ogólnie lakiery hybrydowe zawsze zamawiam z Indigo nails bo są mega trwałe, jakość wysoka i jest w czym wybierać.
        Last edited by disne; 09-07-2020, 19:30. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: piekne paznokcie?!

          Ja kiedyś miałam znacznie bardziej łamiące się paznokcie. Teraz się to zmieniło. To kwestia odżywiani!

          Skomentuj


            Odp: piekne paznokcie?!

            Ja mam tysiace specyfikow, olejek rycynowy, olejek nawet zakupiony za 50 zł, odżywki do paznokci i niestety - zaden specyfik nie daje sobie rady z moimi slabymi paznokciami :x

            Skomentuj


              Odp: piekne paznokcie?!

              Najlepsze są sposoby domowe. oraz zmiana diety, wprowadzenie produktów, które mają w sobie trochę witamin np. owoce.
              Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz, co ci się trafi.
              Winston Groom – Forrest Gump

              Skomentuj


                Odp: piekne paznokcie?!

                Ja dziś zaszalałam z lakierami Ostatnio bardzo mi się podobają wszelkie odcienie fioletu, zakochałam się w lawendzie, wrzosie, mam już kilka doniczek w domu i na tarasie. No i na takich właśnie kolorkach na paznokciach się skończyło:

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: piekne paznokcie?!

                  Z odżywianiem to prawda, ja też od kiedy zaczęłam jeść bardziej zdrowo to zauważyłam, że i paznokcie i włosy są w lepszym stanie. Ale też trzeba pamiętać, żeby używać dobrych produktów do paznokci. Nie tych tanich kupionych w przypadkowym sklepie. Warto też czasem zerknąć w skład. Ja używam lakierów z Makear, które są wolne od szkodliwych substancji. Ostatnio nawet czytałam, że najlepsze lakiery są takie, które nie mają w swoim składzie 5 składników m.in. formaldehydu, toluenu i DBP. MakeAR akurat tych substancji nie posiada więc śmiało można przyznać, że jest jednym z najlepszych lakierów

                  Skomentuj


                    Odp: piekne paznokcie?!

                    Cz myślicie o japońskim manikiurze? czy jest rzeczywiście tak dobry jak go opisują na forach ?

                    Buziaki!
                    Fryzura bob już dziś na mojej główce... Pielęgnacja krótkich włosów to nie łatwe zadanie moje Panie!

                    Skomentuj


                      Odp: piekne paznokcie?!

                      Napisane przez mareky Pokaż wiadomość
                      A co wiecie na temat lakierów hybrydowych np. któraś może jakieś polecić i używa ?
                      Ja mogę Ci polecić semilaca. Robię sobie nimi paznokcie już długi czas i oceniam go bardzo pozytywnie. Nie ukrywam, że początkowo bałam się, że nie będzie mi się to długo trzymało bo jestem aktywna 24/7 a moje dłonie przyjmują dużo jednak tutaj efekt mam od 2-3 tygodni, więc super

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: piekne paznokcie?!

                        Ja teraz testuje lakiery z sally hansen. U mojej koleżanki wytrzymują nawet tydzień, ciekawy czy tak będzie u mnie.

                        Skomentuj


                          Odp: piekne paznokcie?!

                          ja bardzo lubię lakiery makear które zamawiam przez internet. Utrzymują mi się ponad 3 tygodnie i paznokcie wyglądają cały czas zadbanie. Są bez odpryśnięć i cały czas błyszczące.

                          Skomentuj


                            Odp: piekne paznokcie?!

                            A gdzie dokładnie je zamawiasz? Też bym je kupiła.

                            Skomentuj


                              Odp: piekne paznokcie?!

                              Napisane przez naturalna000 Pokaż wiadomość
                              ja bardzo lubię lakiery makear które zamawiam przez internet. Utrzymują mi się ponad 3 tygodnie i paznokcie wyglądają cały czas zadbanie. Są bez odpryśnięć i cały czas błyszczące.
                              wiem że moja szwagierka je używa i bardzo chwali Zajmuje się dodatkowo paznokciami (zelowe i hybrydy ) więc już pewnie nie jedne lakiery wypróbowała ale też Sally Hansen również chwali

                              Skomentuj


                                Odp: piekne paznokcie?!

                                A to ja nie znam tej marki. Przekonałam się za to do paznokci hybrydowych.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X