Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

piekne paznokcie?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: piekne paznokcie?!

    Nie wiem o jakich lakierach hybrydowych myślisz. Ja znalazłam takiexxx, chodź w internecie innych propozycji nie brakuje.
    Last edited by disne; 09-07-2020, 19:31. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: piekne paznokcie?!

      Używaj systematycznie new nails na wzmocnienie paznokci, da ci to dużą poprawę, totalnie je odmieni, ale przecież wiadomo, że idealnie natychmiast nie będzie. Działajcie stopniowo, dbajcie o te paznokcie - korzyści na pewno będą zauważalne.

      Skomentuj


        Odp: piekne paznokcie?!

        Napisane przez mareky Pokaż wiadomość
        A co wiecie na temat lakierów hybrydowych np. któraś może jakieś polecić i używa ?
        Ja polecam lakiery z Makear. Są dosyć nowe u nas ale już podbiły serca niektórych hybrydomaniaczek Są wygodne w aplikacji i długo się trzymają

        Skomentuj


          Odp: piekne paznokcie?!

          A gdzie je można kupić? Nigdzie ich jeszcze nie widziałam.

          Skomentuj


            Odp: piekne paznokcie?!

            Ja też nie znam tej marki. To jak? Gdzie można kupić te produkty?

            Skomentuj


              Odp: piekne paznokcie?!

              Bo to dosyć nowa firma ale jeśli ktoś się interesuje hybrydą to powinien już znać te lakiery. Ja zamawiam u nich na stronie bo w sklepach chyba ich nie widziałam. Może są w jakichś dobrych sklepach kosmetycznych albo coś, nie wiem. Najłatwiej zamówić jednak na makear.pl/pl/

              Skomentuj


                Odp: piekne paznokcie?!

                A stosujecie olej rycynowy na paznokcie? Dla mnie to najlepszy produkt na ich odżywienie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: piekne paznokcie?!

                  Nie, ja stosowałam ten olej na rzęsy ale średnio mi pomógł

                  Skomentuj


                    Odp: piekne paznokcie?!

                    Jak do tej pory wszystkie odzywki bardzo kiepsko się sprawdzały.

                    Skomentuj


                      Odp: piekne paznokcie?!

                      Na samo wzmocnienie paznokci nic u mnie za bardzo nie pomaga. Ale stosuję regularnie lakiery hybrydowe i dzięki temu paznokcie są nieco twardsze i nie łamią się tak szybko. Korzystałam z lakierów różnych firm i z doświadczenia wiem, że z jakością jest różnie. Ostatnio w oko wpadły mi te EM Nail xxx - mają dobre opinie więc przy okazji wypróbuję i dam znać
                      Last edited by disne; 09-07-2020, 19:30. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: piekne paznokcie?!

                        Ja lubię malować paznokcie Maluję różnymi kolorami z La Femme, ostatnio kupiłam sobie od nich zestaw do hybryd (mają swój sklep internetowy lafemme.pl) i zacznę sama robić, chociaż trochę się boję. Jest dużo kolorów do wyboru.

                        Skomentuj


                          Odp: piekne paznokcie?!

                          Też o tym myślałam, ale się w sumie boję. Póki co zostanę przy malowaniu zwykłymi.

                          Skomentuj


                            Odp: piekne paznokcie?!

                            Na wzmocnienie paznokci najlepsze są suplementy przeznaczone o włosów i paznokci (zawierają skrzyp) i odżywka z eveline, paznokcie są po niej mocniejsze i mniej się łamią

                            Skomentuj


                              Odp: piekne paznokcie?!

                              W temacie hybryd mogę polecić semilaca Zdecydowałam się na hybrydy po urodzeniu dziecka, aby mieć nadal piękne paznokcie, ale nie tracić czasu na ciągłe malowanie i poprawki, więc kupiłam zestaw startowy i tak się zaczęło. Muszę przyznać, że są rewelacyjne Łatwo się je nakłada, a kolor długo się utrzymuje. Ostatnio zakupiłam odcień army green i zaraz biorę się za testowanie

                              Skomentuj


                                Odp: piekne paznokcie?!

                                Ja ostatnio kupiłam sobie lakiery w bardzo ładnych kolorach z golden rose. Dobrze wyglądają, nawet na tak krótkich paznokciach jak moje.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X