Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

piekne paznokcie?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: piekne paznokcie?!

    ja zaczęłam malować paznokcie lakierami hybrydowymi gdy jeździłam na wakacje i chciałam mieć ładne paznokcie bez potrzeby poprawiania, teraz na co dzień noszę hybrydy i nie wyobrażam sobie wrócić do zwykłych lakierów. Mam dobrą lampę lakiery makear, które trzymają się długo. Dobrze nakładają się nie robiąc smug.

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: piekne paznokcie?!

      Tez pokochałam hybrydy

      Skomentuj


        #93
        Odp: piekne paznokcie?!

        ja kiedyś myślałam, że hybrydami zapuszczę paznokcie, a teraz się od nich uzależniłam

        Skomentuj


          #94
          Odp: piekne paznokcie?!

          Napisane przez katarin555 Pokaż wiadomość
          ja kiedyś myślałam, że hybrydami zapuszczę paznokcie, a teraz się od nich uzależniłam
          Oj tak od pięknie pomalowanych paznokci można się uzależnić Również tak mam, że muszę teraz miec hybrydy bo inaczej źle się czuję i mam wrażenie, że wszyscy wtedy zwracją uwagę na moje nie pomalowane paznokci

          Skomentuj


            #95
            Odp: piekne paznokcie?!

            dokładnie, piękne dłonie to nasza wizytówka. Sara55, a gdzie kupujesz te lakiery makear, drogie one są?

            Skomentuj


              #96
              Odp: piekne paznokcie?!

              Ja używam lakierów semilac i szczerze mogę polecić, są dobrze kryjące, maja ładne kolory i długo utrzymują się na paznokciach, a co najważniejsze nie są drogie Więc warto zakupić i wypróbować.

              Skomentuj


                #97
                Odp: piekne paznokcie?!

                też miałam i wszystko z nimi w porządku, gdyby nie to, że po tygodniu za każdym razem na wskazującym i serdecznym palcu mi odpryskiwały... nie wiem czy moje paznokcie są takie felerne, czy trafiłam na jakąś serię, czy po prostu nie mam do nich szczęścia... ale teraz mam Makear i już jakieś 4 razy zmieniane i bez problemów! może w końcu trafiłam z lakierem...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: piekne paznokcie?!

                  Napisane przez katarin555 Pokaż wiadomość
                  też miałam i wszystko z nimi w porządku, gdyby nie to, że po tygodniu za każdym razem na wskazującym i serdecznym palcu mi odpryskiwały... nie wiem czy moje paznokcie są takie felerne, czy trafiłam na jakąś serię, czy po prostu nie mam do nich szczęścia... ale teraz mam Makear i już jakieś 4 razy zmieniane i bez problemów! może w końcu trafiłam z lakierem...
                  Może wszystko zależy od płytki paznokcia, bo u mnie nic podobnego się nie dzieje tym bardziej, że jestem mamą i ciągle pracuje na pełnych obrotach. Trzeba trafić na idealny lakier dla siebie - wiadoma sprawa.

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: piekne paznokcie?!

                    No u mnie hybrydy Semilac sprawdzają się najlepiej. Są trwałe i na paznokciach wytrzymują spokojnie te trzy tygodnie, a przecież o to chodzi. Do tego mają przecież piękny wybór kolorów, ja czasem dostaję oczopląsu i nie wiem co wybrać

                    Skomentuj


                      Odp: piekne paznokcie?!

                      Napisane przez avetia Pokaż wiadomość
                      No u mnie hybrydy Semilac sprawdzają się najlepiej. Są trwałe i na paznokciach wytrzymują spokojnie te trzy tygodnie, a przecież o to chodzi. Do tego mają przecież piękny wybór kolorów, ja czasem dostaję oczopląsu i nie wiem co wybrać
                      oj tak co do wyboru kolorów to również mam ten sam problem dla mnie są mega wytrzymałe a tu o to chodzi Wiadomą rzeczą jest to, że w lato inne kolorki sa w modzie a zimą inne i trzeba zawsze mieć ich sporo

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: piekne paznokcie?!

                        Napisane przez katarin555 Pokaż wiadomość
                        też miałam i wszystko z nimi w porządku, gdyby nie to, że po tygodniu za każdym razem na wskazującym i serdecznym palcu mi odpryskiwały... nie wiem czy moje paznokcie są takie felerne, czy trafiłam na jakąś serię, czy po prostu nie mam do nich szczęścia... ale teraz mam Makear i już jakieś 4 razy zmieniane i bez problemów! może w końcu trafiłam z lakierem...
                        katarin555, przyczyną odpryskiwania lakieru może być nieodpowiednie zabezpieczenie wolnego brzegu paznokcia bądź niedokładne odtłuszczenie i zmatowienie płytki.

                        W razie pytań - chętnie pomogę
                        Online Ekspert marki Semilac

                        Skomentuj


                          Odp: piekne paznokcie?!

                          Dokładnie, może być tak, że to złe odtłuszczenie lub zmatowienie płytki paznokcia przyczynia się do odpryskiwania lakieru. Trzeba zwrócić uwagę na to jak to robimy aby zapewnić jak najlepsze podłoże dla lakieru. Semilac jest bardzo dobry więc dziwie się, że takie coś się dzieje.

                          Skomentuj


                            Odp: piekne paznokcie?!

                            Napisane przez sroka35 Pokaż wiadomość
                            dokładnie, piękne dłonie to nasza wizytówka. Sara55, a gdzie kupujesz te lakiery makear, drogie one są?
                            ja na stronie u nich zamawiałam po 35 żł
                            xxx
                            Last edited by disne; 09-07-2020, 19:30. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: piekne paznokcie?!

                              Ja robię hybrydy od wielu lat. Wcześniej na żel stawiałam, ale w mojej ocenie lakiery hybrydowe są lepsze. Najbardziej lubię pastelowe lakiery do paznokci. Korzystam z marki INDIGO. Jak widać xxx - wybór ogromny. Polecam też ich oliwki do skórek. Są wyjątkowo skuteczne i ślicznie pachną.
                              Last edited by disne; 09-07-2020, 19:31. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: piekne paznokcie?!

                                A co wiecie na temat lakierów hybrydowych np. któraś może jakieś polecić i używa ?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X