Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

piekne paznokcie?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: piekne paznokcie?!

    Czytałam gdzieś ostatnio o tym, że hybrydy polepszają stan naturalnych paznokci. To prawda?

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: piekne paznokcie?!

      Moja przyjaciółka, która pracuje w salonie kosmetycznym potwierdza to. Jak sama mówi, odkąd nosi hybrydy, jej naturalne płytki bardzo się wzmocniły, zrobiły się grubsze i praktycznie już nie pękają. Sama póki co bazuje wyłącznie na lakierach hybrydowych, ponieważ bardzo mi się podoba sposób, w jaki pokrywają paznokieć i będę musiała sobie w najbliższym czasie sprawić kilka nowych kolorków z http://chiodo.pl/

      Skomentuj


        #78
        Odp: piekne paznokcie?!

        O to może faktycznie ja też się skuszę na te hybrydy albo sama kupię sobie taki lakier hybrydowy i sprawdzę czy faktycznie tak super kryje

        Skomentuj


          #79
          Odp: piekne paznokcie?!

          Ja kilka razy już robiłam hybrydę. Później muszę czekać kilka tygodni, żeby paznokcie wróciły do formy. Według mnie hybryda dość mocno niszczy naturalną płytkę. Jak niby ma dobrze wpływać, jeśli szlifujemy najpierw płytkę aby położyć lakier?

          Skomentuj


            #80
            Odp: piekne paznokcie?!

            ja chyba nigdy nie zrezygnuje z hybryd. nie dość, że w końcu mogę zapuścić paznokcie na taką długość jaka mi się zawsze podobała to jeszcze mam spokój na trzy tygodnie. Serio polecam. Zwykły manicure się nawet nie umywa

            Skomentuj


              #81
              Odp: piekne paznokcie?!

              Może spróbuj smarować płytkę olejkiem rycynowym z domieszka kilku kropel cytryny - wzmacnia mocno.

              Skomentuj


                #82
                Odp: piekne paznokcie?!

                Od zawsze miałam problem z paznokciami. Niestety nie doczekałam się twardej i idealnie równej płytki, bo mam ją bardzo słabą. Suplementy i jakieś odżywki też niewiele pomagały. Kilka razy założyłam hybrydę, głównie na jakieś większe wyjścia i nawet tak bardzo nie niszczyła mi tych i tak już słabych paznokci. Ale wiem, że niektóre dziewczyny już po jednym założeniu mają spore problemy, a za moja kuzynka jest tym rozwiązaniem zachwycona i nie ma większych problemów z paznokciami (chociaż ona od zawsze miała piękne i przede wszystkim naturalne pazurki). I chyba wiele zależy od sposobu założenia i użytych lakierów. W końcu z czegoś biorą się te różnice w cenach u kosmetyczek

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: piekne paznokcie?!

                  Napisane przez emros Pokaż wiadomość
                  Ja kilka razy już robiłam hybrydę. Później muszę czekać kilka tygodni, żeby paznokcie wróciły do formy. Według mnie hybryda dość mocno niszczy naturalną płytkę. Jak niby ma dobrze wpływać, jeśli szlifujemy najpierw płytkę aby położyć lakier?
                  No niby masz rację, ale szlifujemy ją tylko aby się lekko zmatowiła. Przecież nikt nie mówi tu o nie wiadomo jakimś szlifowaniu.
                  Nie mam pojęcia czego to jest zasługą, że paznokcie mi się poprawiły. Z tego co czytałam na stronie internetowej makear to ich lakiery są wolne od jakichś niebezpiecznych substancji. Ale jakich to nie powiem bo się nie znam może to jest tego zasługa.

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: piekne paznokcie?!

                    Nigdy nie miałam odwagi założyć hybrydy ani żelowych paznokci ani akrylu. Bałam się, że to zniszczy moją naturalną płytkę. Wiadomo, podobało mi się, że na takich materiałach idealnie wychodzą wszystkie zdobienia i kolor jest inny niz na naturalnym paznokciu. Może kiedyś się odważę, ale chyba muszę najpierw znaleźć odpowiedni salon, który zrobi wszystko tak jak być powinno. A mam pytanie, może nieco naiwne - na co zwracać uwagę wybierając salon kosmetyczny? Niestety nie mam sprawdzonego miejsca, a chciałabym czasem zrobić sobie jakiś mały babski zabieg

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: piekne paznokcie?!

                      Ja często poddaje się zabiegom upiększania paznokci dlatego sama kupiłam sobie lampę i robię hybrydy oczywiście tylko sobie lub kobietkom z rodziny, nie na zarobek fajna sprawa i można dużo zaoszczędzić za to mam w miesiącu nowy kolorek

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: piekne paznokcie?!

                        Już cuda widziałem na paznokciach. Niektórzy nawet swoje zdjęcia tam umieszczają. Mi jednak podobają się klasyczne, jedno- czy maksymalnie dwukolorowe.
                        romotop

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: piekne paznokcie?!

                          Staram się regularnie dbać o paznokcie. Zawsze przy pierwszym spotkaniu z nową osobą, patrzę właśnie na dłonie i paznokcie. No i niestety czasem aż trzeba odwrócić oczy!
                          Moje paznokcie zazwyczaj wyglądają dobrze. Staram się regularnie wykonywać manicure pedicure w porządnych gabinetach, takich jak Medica Spa. W domu zazwyczaj ograniczam się do piłowania paznokci i smarowania ich oliwką.

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: piekne paznokcie?!

                            Nie umiem tworzyć wzorków czy innych zadziwiających zdjęć wiec ograniczam się tylko do ich pomalowania A i to czasami cieżko znaleźć chwilę na ten zabieg Na paznokcie pomagają też preparaty apteczne sprawdzają się ok

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: piekne paznokcie?!

                              Iwonka, dlatego fajnie sprawdzają się hybrydy. Ja właśnie dlatego zdecydowałam się robić sobie pazurki sama, bo wprawdzie na początku trzeba poświęcić trochę czasu na naukę, ale później paznokcie (jeśli używasz dobrych produktów, u mnie to Semilac) wytrzymują spokojnie ok. trzy tygodnie i dosłownie nic nie musisz z nimi robić

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: piekne paznokcie?!

                                Ja sama zakupiłam sobie lampę i robię hybrydę. Miałam dość tego, że przy normalnych lakierach musiałam malować paznokcie co 2 dni. Hybryda w ogóle ładniej wygląda na paznokciach niż zwykły lakier.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X