Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

piekne paznokcie?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: piekne paznokcie?!

    Z tego co wiem hpbrydy też niszczą paznokcie, efekty tego widać jak już w końcu zdecykuejmy się na powrót do naturalnych, nie pokrytych niczym paznokci

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: piekne paznokcie?!

      też tak słyszałam

      Skomentuj


        #63
        Odp: piekne paznokcie?!

        Tylko systematyczna pielęgnacja przynosi efekty. Nie jest tak, że paznokcie robią się ładne i zdrowe natychmiast - zmiany są widoczne po pewnym czasie, ale docelowo są zadowalające. Nie oczekujcie nie wiadomo jakiego efektu - kluczowa cierpliwość.

        Skomentuj


          #64
          Odp: piekne paznokcie?!

          Wszystko zależy od przyczyny. Czasem ten problem jest spowodowany przez zaburzenia zdrowotne..
          Ostrożny żyje, nieostrożny ginie.

          Skomentuj


            #65
            Odp: piekne paznokcie?!

            Nawet jeśli paznokcie są zdrowe to czasami ciężko zadbać o nie regularnie. Zmywając naczynia, piorąc ręcznie, sprzątając czy pracując w ogrodzie regularnie niszczę swoje. Zwykłe lakiery też nie wytrzymują takich obciążeń. Dlatego od jakiegoś czasu inwestuję w hybrydy. Ostatnio trafiłam na lakiery hybrydowe INDIGO xxx Jeszcze nie próbowałam, ale z tego co wiem to są trwałe i z powodzeniem można z nich korzystać bez pomocy profesjonalistki
            Last edited by disne; 09-07-2020, 19:31. Powód: link

            Skomentuj


              #66
              Odp: piekne paznokcie?!

              Niby hybrydy niszcza paznokcie itp
              Nosilam je przez pol roku i nigdy nie mialam tak dlugioch paznokci jak w hybrydach
              Niestety jak sie je sciagnie to lamia sie prawie od razu.. Ale mi sie i tak zawsze łamaly..

              Skomentuj


                #67
                Odp: piekne paznokcie?!

                nie robiłam nigdy hybryd, cieżko byłoby mi funkcjonować w zbyt długich paznokciach. na co dzień maluję je po prostu lakierem do paznokci, najbardziej odpowiadają mi odcienie palety Loreal xxx i wyglądam równie elegancko jak po wizycie u kosmetyczki
                Last edited by disne; 09-07-2020, 19:31. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: piekne paznokcie?!

                  Napisane przez sabina304 Pokaż wiadomość
                  Niby hybrydy niszcza paznokcie itp
                  Nosilam je przez pol roku i nigdy nie mialam tak dlugioch paznokci jak w hybrydach
                  Niestety jak sie je sciagnie to lamia sie prawie od razu.. Ale mi sie i tak zawsze łamaly..
                  wszytko zależy od tego w jaki sposób ściągasz hybrydę, znam takie dziewczyny które zrywają bez wcześniejszego namoczenia więc nie dziwota że ich paznokcie są w złej kondycji... Ja hybrydę mam od 2,5 roku z dwoma przerwami po 4 miesiące (w tym czasie też miałam ładne paznokcie). Aktualnie przy małej córeczce nie wyobrażam sobie mieć pomalowanych paznokci zwykłym lakierem, który utrzymuje się 2-3 dni max, malując lakierami hybrydowymi makear mam ok 2-3 tygodni chociaż mogłabym i więcej ale odrosty mówią swoje..

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: piekne paznokcie?!

                    mi pomógł olejek rycynowy i manicure hybrydowy

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: piekne paznokcie?!

                      Mi o dziwo też pomógł manicure hybrydowy. Zawsze jak planuje zapuścić paznokcie na jakąś okazję to robię hybrydę i przez 3 tyg mi rosną i się nie łamią Ale dodam, że używam profesjonalnych lakierów hybrydowych i acetonu z Makear. Nawet po zdjęciu lakieru nie wyglądają na zniszczone

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: piekne paznokcie?!

                        No właśnie wiele osób mi mówiło, że hybrydy pomagają w trosce o własne paznokcie. Ja mam zamiar iść na taki zabieg.

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: piekne paznokcie?!

                          Ja jakiś czas temu zaszalałam i kupiłam zestaw startowy do robienia hybryd z Semilac. Po pierwsze, ogromna oszczędność, kiedy robi się paznokcie samodzielnie, po drugie zaczęłam czuć z tego ogromną frajdę A Semilac lubię za ogromny wybór kolorów i trwałość (hybrydy rządzą!)

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: piekne paznokcie?!

                            Ja stosowałam odżywkę z eveline i olejek rycynowy. Za jakiś czas mam zmiar wybrać się też na manicure hybrydowy bo słyszałam sporo pozytywnych opinii.
                            pozycjonowanie Grodzisk Mazowiecki

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: piekne paznokcie?!

                              Napisane przez stokrotka38 Pokaż wiadomość
                              Ja stosowałam odżywkę z eveline i olejek rycynowy. Za jakiś czas mam zmiar wybrać się też na manicure hybrydowy bo słyszałam sporo pozytywnych opinii.
                              A czy ten manicure hybrydowy też przypadkiem nie nieszczy paznokci? Zastanawiałam się nad nim ale obawiam się że mam za słabe pazurki

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: piekne paznokcie?!

                                Zywienie też ma wpływ na paznokcie, po za tym olejek rycynowy jest dobry i ja tosuje odżywkę do paznokci eveline
                                firststeps.com.pl świetne zajęcia dodatkowe,gorąco polecam!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X