Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

piekne paznokcie?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: piekne paznokcie?!

    ja zamawiam na stonie makear.pl tam masz pełny wybór lakierów, jeden kosztuje 35 zł

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: piekne paznokcie?!

      Ja nie kupuję tak kosztownych lakierów. U mnie i tak każdy odpryskuje.

      Skomentuj


        Odp: piekne paznokcie?!

        może coś robisz nie tak bo są to profesjonalne lakiery które trzymają się długo. Ja gdy początkowo malowałam lakierami z ali też miałam hybrydy tylko z 5 dni. Może coś robisz nie tak, jest wiele czynników które mają wpływ kilka nich to właśnie dobry lakier, poprawne zmatowienie płytki oraz odtłuszczenie.

        Skomentuj


          Odp: piekne paznokcie?!

          Dla mnie ładne dłonie i paznokcie to te, które są zadbane.
          Nie muszę mieć lakieru na paznokciach, czy hybrydowego manicure.
          Ważne, żeby paznokcie były równe, a skórki przycięte. Dłonie powinny być odpowiednio nawilżone. Sama szukam teraz idealnego kremu do rąk: xxx . Ten, który miałam do tej pory był ok, ale musiałam nakładać go bardzo często i to mnie zniechęciło.
          Last edited by disne; 09-07-2020, 19:29. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: piekne paznokcie?!

            Napisane przez karolka31 Pokaż wiadomość
            Dla mnie ładne dłonie i paznokcie to te, które są zadbane.
            To jest najważniejsze

            Skomentuj


              Odp: piekne paznokcie?!

              A ja ostatnio fundnęłam sobie zestaw startowy do hybryd z Mollonu xxx i w końcu mogę sama zadbać o pazurki Niestety czasu na wyjście na manicure coraz mniej, a teraz sama mogę sobie robić cuda na paznokciach. Ostatnio robiłam hybrydę siostrze
              Last edited by disne; 09-07-2020, 19:29. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: piekne paznokcie?!

                Ja dwa razy w tygodniu smaruję paznokcie olejem rycynowym. Dzięki temu są ładne.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: piekne paznokcie?!

                  ja od czasu do czasu nakłądam odżywkę ale na co dzień noszę hybrydy. Jak dla mnie to najlepsze rozwiązanie ładnych paznokci Lakiery z makear utrzymują mi się naprawdę długo bo około 3 tyg. Tak więc spokój z malowaniem na długo.

                  Skomentuj


                    Odp: piekne paznokcie?!

                    Ja też noszę hybrydy. To duża wygoda.

                    Skomentuj


                      Odp: piekne paznokcie?!

                      Ja lubię mieć bardzo krótkie paznokcie. Dlatego nie robię sobie takich rzeczy .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: piekne paznokcie?!

                        Ja nie lubię długich paznokci, bo u mnie brzydko wyglądają - moje mają okrągły kształt i pomimo wielu prób nie udało mi się go zmienić więc trzymam je krótkie. Poza tym tak mi wygodniej, bo jestem raczej niezdarną osobą i pewnie załatwiłabym sobie niejeden sweter takimi długimi paznokciami.
                        Nakładam na nie odżywki wzmacniające płytkę, nie chodzi mi o ich szybki wzrost, bo z tym problemów nie mam, ale o to, by były twarde i mocne.
                        No i poddaję je co jakiś czas polerce i pilnikowi papierowemu.

                        Skomentuj


                          Odp: piekne paznokcie?!

                          Napisane przez smerfetkaaa8 Pokaż wiadomość
                          Ja lubię mieć bardzo krótkie paznokcie. Dlatego nie robię sobie takich rzeczy .
                          ja hybrydy robię na swoich paznokciach wiec nie zawsze są one długie

                          Skomentuj


                            Odp: piekne paznokcie?!

                            Hybrydy mi się nie podobają, a poza tym mam bardzo delikatne paznokcie. I podobnie sama również najczęściej mam je krótko przycięte.

                            Skomentuj


                              Odp: piekne paznokcie?!

                              A ja lubię hybrydy Może nie podobają Ci się, bo jak są średnio zrobione to wyglądają grubo i sztucznie? Kiedyś też tak na to patrzyłam, ale sama już robię i mam też lakiery z makear i wyglądają bardzo ładnie i mniej więcej jak zwykły lakier. Mają za to więcej połysku i są niesamowicie trwałe.

                              Skomentuj


                                Odp: piekne paznokcie?!

                                wszystko właśnie zależy od lakierów jakimi się maluję. Jak kupi się jakieś z niskiej półki to nie oszukujmy nie ma co wymagać nie wiadomo czego... Te makear faktycznie nakładają się ok i poziomują się dzięki czemu paznokcie są gładki i nie ma wzniesień na płytce.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X