Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Cienie pod oczami...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Cienie pod oczami...

    mi pomogło regularne stosowanie kremu oeparol essence pod oczy, on ma jakiś tam składnik który zmniejsza cenie i też opuchliznę, po wieczorze z komedią romantyczną to się przydaje bo ja to zawsze płaczę na takich

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Cienie pod oczami...

      Ja czasami daję olej kokosowy pod oczy. Wydaję mi się, że to jednak bardziej skuteczny sposób.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Cienie pod oczami...

        Dokładnie, na pewno pomoże korektor

        Skomentuj


          #64
          Odp: Cienie pod oczami...

          Może pomóc krem- żel pod oczy ze świetlikiem. Żelik jest bardzo tani bo kosztuje około 7 złotych, a pomaga z pozbyciu się cieni. Dobrze jest też robić sobie okłady np. z torebek rumianku. Jak cienie nie chcą zejść i są bardzo widoczne to warto udać się do lekarza bo może to być też objaw jakiegoś schorzenia.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Cienie pod oczami...

            jeśli jesteś za zabiegami medycyny estetycznej, to możesz coś z tego zakresu spróbować, a jeśli chcesz sama w domu się tego problemu pozbyć Moja mama próbowała już wszystkiego i tylko ten kosmetyk jej pomaga. Mi pod choinkę też kupiła, bo chyba genetycznie pojawia się u mnie ten sam problem.
            Last edited by gagatka; 20-07-2020, 12:08. Powód: link

            Skomentuj


              #66
              Odp: Cienie pod oczami...

              moje cienie pod oczami fajnie kryje korektor z annabelle, mam o ton jaśniejszy niż puder,wszytko ,ładnie się komponuje i wyrównuje, skóra jest bardziej promienna i cienie już nie widoczne

              Skomentuj


                #67
                Odp: Cienie pod oczami...

                Przez to, ze mam duze cienie pod oczami, nakładam spro korektora pod oczy i już mam zmarszczki..

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Cienie pod oczami...

                  Widzę, że ten problem dotyczy nie tylko mnie. Odkąd pamiętam miałam bardzo widoczne przebarwienia pod oczami. Jakiś czas temu jeszcze dawało się je ukryć pod warstwą kryjącego makijażu, ale po pewnym czasie stało się to uciążliwe, bo makijaż zaczął zamieniać się w maskę. A spod niej wychodziły inne niedoskonałości, jak sucha skóra albo wypryski. Po kolejnej wizycie u kosmetyczki i zabiegu, który miał zdziałać cuda, ale niestety tak się nie stało zaczęłam szukać info o innych sposobach usuwanie cieni pod oczami. I tak trafiłam na zabieg, o którym nie wiedziałam taki efekt w zupełności spełniałby moje oczekiwania. Ale trochę się boję, bo nigdy nie miałam tego typu zabiegów i nie wiem jak może zareagować mój organizm. Rozmawiałam już z kilkoma kosmetyczkami, które niby opisały mi wszystko dość dokładnie, ale nadal mam pewne wątpliwości. A z drugiej strony chciałabym się jak najszybciej pozbyć tych "kolorów" na dłużej niż kilka godzin...
                  Last edited by gagatka; 20-07-2020, 12:09. Powód: link

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Cienie pod oczami...

                    Można stosować takie płatki kolagenowe pod oczy . Zmniejszają cienie, lekko rozjaśniają skórę, do tego nawilżają i opóźniają proces starzenia, czyli zapobiegają zmarszczkom. A z takich doraźnych metod to można przykładać do powiek schłodzoną w lodówce łyżkę
                    Last edited by gagatka; 20-07-2020, 12:09. Powód: link

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Cienie pod oczami...

                      A może powodem jest po prostu zmęczenie i niewysypianie się? Wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach ludzie coraz mniej zwracają uwagę na higienę snu To znaczy śpią za krótko i "bule jak"... niestety, mimo że może to brzmieć zabawnie. Polecam zajrzeć sobie tutaj na przykład żeby zobaczyć jak ważna jest odpowiednia aranżacja sypialni. Poza tym usypianie ze smartfonem w dłoni też na pewno nie pomaga.
                      Last edited by gagatka; 20-07-2020, 12:10. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Cienie pod oczami...

                        Bardzo często tak jest, W wielu wypadkach to skutek złej diety...

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Cienie pod oczami...

                          takie cienie pod oczami wynikają nie tylko ze zmęczenia ale też z nieprawidłowej diety.

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Cienie pod oczami...

                            ja robię sobie okłady z rumianku albo z ogórka, przykładam sobie kostki lodu, a jak to nie pomoże to zostaje korektor pod oczy

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Cienie pod oczami...

                              można spróbować takie cenie zlikwidować za pomocą domowych sposobów ale warto też zmienić dietę na bardziej urozmaiconą.

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Cienie pod oczami...

                                Takie cienie można dobrze zamaskować , pod warunkiem, ze bedziesz mieć dobre pędzle do makijażu. Z tego co widziałam można zakupić odpowiednie pędzle.
                                Last edited by gagatka; 20-07-2020, 12:07. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X