Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Skąd ten trądzik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Skąd ten trądzik?

    hej dziewczyny

    ja sie rowniez dolaczam do dziewczyn ktore maja problem z cera po 30-stce bo i mnie to spotkalo, zmienilam diete, chodzilam do dermatologa ktory nie mogl ciagle trafic w konkretne tabletki i zele do mycia twarzy ktore by mi pomagaly a nie ciagle tylko nasilaly tradzik, szukalam jakis rad w internecie co moge zrobic oprocz leczenia dermatologicznego i spotkalam na jakism forum podobny przypadek do mojego, dziewczyna odpuscila dermatologom i sama probowala innych lekow na bazie naturalnej i co najwazniejsze one jej pomogly, nie jakies antybiotykoterapie u specjalistow..pff.. wzielam z niej przyklad i sama sprobowalam http://www.dermi-suple.pl/ tu jest o nich wiecej, i powiem szczerze, stracilam tylko czas i pieniadze na "fachowcow" w tej dziedzinie sama probujac wyszlam na tym lepiej

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Skąd ten trądzik?

      Te zmiany o których mówisz to może być trądzik różowaty leczenie powinnaś zacząć jak najszybciej u dermatologa. Powinien przepisać odpowiednią kurację. Do cery dotkniętej takim trądzikiem są odpowiednie preparaty do oczyszczania i pielęgnacji cery. Działają łagodząco na skórę z trądzikiem różowatym.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Skąd ten trądzik?

        Trądzik może pojawić się przez złą dietę, kiepskie oczyszczanie skóry, nieregularne spożywanie śmieciowego jedzenie, od alergii, z powodu picia alkoholu itp. Trądzik nie jest łatwy do wyleczenia,a le możliwy. Musisz tylko zmienić nawyki pielęgnacyjne i żywieniowe. Nie wyciskaj, nie rozmazuj po twarzy, nie zanieczyszczaj twarzy opierając ją o ręce.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Skąd ten trądzik?

          Trądzik na ogół jest przyczyną zmian hormonalnych lub zbyt dużego wydzielania sebum. W takim przypadku wrto przejść się do dermatologa. Chyba, że poprosisz o poradę online eksperta mixy http://www.mixa.pl/diagnoza/zapytaj-eksperta-mixy/
          Niepoprawna romantyczka

          Skomentuj


            #20
            Odp: Skąd ten trądzik?

            Łączę się z Wami w bólu, ponieważ również mam pełno krost.... i jestem po 30 Mam wrażenie, że dermatolog do którego chodzę leczy "po omacku". Zasugerowałam mu jakiś wymaz, antybiogram z tych pryszczy, to stwierdził, że nie ma potrzeby. Czas rozejrzeć się za nowym lekarzem

            Skomentuj


              #21
              Odp: Skąd ten trądzik?

              Szanowne Panie,
              mam ogromną prośbę, jestem studentką położnictwa i piszę pracę badawczą na temat przygotowania do macierzyństwa, przebiegu porodu i stanu dziecka.
              Czy mogła bym poprosić chętne Panie o wypełnienie anonimowej ankiety dostępnej pod linkiem poniżej:

              https://docs.google.com/forms/d/1odl...Eq2FU/viewform

              serdecznie dziękuje za wypełnione ankiety
              Pozdrawiam

              Skomentuj


                #22
                Odp: Skąd ten trądzik?

                Niestety ja również borykam się z niedoskonałościami skóry. Strasznie wysypało mnie w ciąży i tak już zostało. Muszę wybrać się do dermatologa, ale jakoś nie wierzę że mi pomoże.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Skąd ten trądzik?

                  Przyczyn może być naprawdę wiele... Postaw najpierw na oczyszczanie twarzy http://zdrowastronapiekna.pl/blog/20...-koloryt-skory Im czystsza twarz, tym większe prawdopodobieństwo na pozbycie się tego.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Skąd ten trądzik?

                    Napisane przez testolandia Pokaż wiadomość
                    Niestety ja również borykam się z niedoskonałościami skóry. Strasznie wysypało mnie w ciąży i tak już zostało. Muszę wybrać się do dermatologa, ale jakoś nie wierzę że mi pomoże.
                    Niestety bardzo często dermatolodzy przepisują maści, które zawierają antybiotyk. A one jeszcze bardziej osłabiają skórę i trądzik zazwyczaj się nasila. Polecam wypróbować krem Beta-Skin Acne Care Cream, który bez problemu może być stosowany przez matki karmiące. Napisz koniecznie o rezultatach!

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Skąd ten trądzik?

                      Nie można jednak przesadzać, z nadmiernym oczyszczaniem skóry bo ścieramy barierę ochronną skóry i czasami możemy jeszcze bardziej zaszkodzić. Trądzik jest tak specyficznym wykwitem skóry, że najlepiej udać się do dobrego dermatologa.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Skąd ten trądzik?

                        Zależy na jakiego dermatologa się trafi. Mi babka powiedziała od razu, że antybiotyk zostawimy na koniec, najpierw spróbujemy łagodniejszych metod. Poleciła cetaphil, emulsję i balsam do twarzy i działa. Oczyszczające, antybakteryjne i przyspieszające leczenie. Kosmetyki bardzo dobre nawet do wrażliwej i delikatnej skóry. U mnie to wystarczyło

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Skąd ten trądzik?

                          Sama będę musiała się udać do dermatologa, bo mnie to już wkurza. Ale w takich czasach żyjemy - powietrze mamy zdecydowanie bardziej zanieczyszczone, a nasza skóra sobie z tym nie radzi i stąd ciągłe wypryski.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Skąd ten trądzik?

                            Trądzik to niestety zmora coraz większej ilości osób w wieku dorosłym. Jeszcze kilka lat temu był to problem głównie osób młodych i bardzo rzadko można było spotkać osobę dorosłą, którą miała trądzik. Niestety w żywności jest coraz więcej chemii, która negatywnie wpływa na stan naszej skóry. Mnie samą dotyczył ten problem do 37 roku życia, a pierwszy trądzik pojawił się u mnie już w wieku 13 lat. Myślałam, że przejdzie, gdy dojrzeje, ale tak się nie stało. Trądzik z młodzieńczego stał się trądzikiem osób dorosłych, który miał dużo silniejszą postać, bo nie miałam już głównie wągrów, a ogromne stany zapalne umiejscowione głównie na szyi. Stany zapalnie nie tylko pozostawiały bardzo brzydkie przebarwienia, ale także były bardzo bolesne. Mimo stosowania najróżniejszych i bardzo drogich kremów mój problem nie znikał. Zdecydowałam sie więc na zabiegi przeznaczone do skóry trądzikowej, które możecie zobaczyć tutaj http://www.qclinique.pl/zabiegi/zabi...ry-tradzikowej , które bardzo poprawiły stan mojej skóry, bo nie tylko dzięki nim pozbyłam się trądziku, ale także przebarwień

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Skąd ten trądzik?

                              Mimo, że nastolatką nie jestem już dawno to mimo to, zawsze tuż przed okresem musi coś wyskoczyć. Chyba taki już mój urok, bo moja ciocia też prawie 50 lat a ten sam problem ciągle.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Skąd ten trądzik?

                                Też miałam problem z trądzikiem. Byłam u dermatologa i Pani powiedziała mi na sam koniec " nie wiem co mam z Panią zrobić" , u Ginekologa, w końcu tez mi powiedziała, że ona nie jest od leczenia trądziku, u alergologa wszystkie testy wyszły ok. Więc zaczęłam kupować kosmetyki na własną rękę, poszukałam trochę w internecie, wiadomo na własne ryzyko, to jedne przyniosły negatywne skutki, drugie zaś pozytywne,w końcu znalazłam coś co mi pomogło, używaliście może tego kremu ? Jeśli nie to spróbujcie, mi pomógł się uporać z moim koszmarem życiowym jakim był TRĄDZIK.
                                http://pomocdlacery.pl/acne-derm-opi...wienia-apteka/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X