Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Modne torebki - wasze ulubione?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

    Ja noszę głównie wygodne, większe torby. Tak aby wszytko na zakupach mi się zmieściło. Mam kilka bawełnianych toreb tego typu:


    I są idealne. Napis można sobie samodzielnie zaprojektować w sieci.
    Last edited by gagatka; 16-07-2020, 14:23. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

      Ja ostatnio uświadomiłam sobie,że mam w szafie same ciemne torebki. Kupowałam takie bo są bardziej praktyczne i pasują do wielu ubrań. Poza tym ciemna torebka jest lepsza na zimę.

      Jednak teraz kupiłam sobie sporo jasnych ciuszków bo polubiłam pastele i tak naprawdę to nie mam niczego co by mi do nich pasowało... Tak więc chcę sobie zamówić na dniach jakąś łądna torebkę koniecznie w jasnym kolorze.
      Last edited by gagatka; 16-07-2020, 14:25. Powód: link

      Skomentuj


        #48
        Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

        Napisane przez donat_ka Pokaż wiadomość
        Ja ostatnio uświadomiłam sobie,że mam w szafie same ciemne torebki. Kupowałam takie bo są bardziej praktyczne i pasują do wielu ubrań. Poza tym ciemna torebka jest lepsza na zimę.

        Jednak teraz kupiłam sobie sporo jasnych ciuszków bo polubiłam pastele i tak naprawdę to nie mam niczego co by mi do nich pasowało... Tak więc chcę sobie zamówić na dniach jakąś łądna torebkę koniecznie w jasnym kolorze.
        Mi bardziej podoba się ta listonoszka. Widzialam chyba wczesniej podobną w Zarze. Jak najbardziej hot tak więc spokojnie mozesz sobie ją kupić. Będzie pasowała do wszystkiego. Podoba mi sie jeszcze ta beżowa bez frędzla

        Druga równiez jest ok ale wolę torebki na ramie bo dzięki temu ręce są wolne i takei torebki są wygodniejsze.
        Last edited by gagatka; 16-07-2020, 14:25. Powód: link

        Skomentuj


          #49
          Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

          Ja kupiłam sobie niedawno listonoszkę w C&A. Akurat była w promocji, więc skorzystałam z okazji.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

            Jeżeli kupujecie torebki w sieciówkach to polecam wejść na stronę xxx Znajdziecie tam niemal codziennie zniżki do wielu sklepów, nawet marketów, sieciówek, sklepów z ciuchami, kin, restauracji i obiektów sportowych. Jest to aplikacja mobilna więc nie musicie nosić kuponów przy sobie, wystarczy mieć pod reką telefon
            Last edited by gagatka; 16-07-2020, 14:27. Powód: link

            Skomentuj


              #51
              Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

              W sieciówkach są słabe te torebki. Lepiej kupić np. od Zuzi Górskiej.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

                Racja, chociaż jej torebki są tak drogie, że ja mogłabym sobie pozwolić tylko na jedną raz na jakiś czas. A potrzebuję jednak więcej torebek.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

                  Tez lubię torebki, ale zwykle wybieram takie plecakopodobne - mam sportowy styl.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

                    Na co dzień preferuję duże torebki bo są po prostu praktyczne. W lecie bardziej szaleję z kolorami- mam nawet jedną z F&F w panterkę. Jesień i zima to zdecydowanie kolory ciemniejsze- czarne, szare. W niedzielę, na spacer czy czy do osiedlowego sklepu stawiam na mniejsze listonoszki. Jeśli chodzi o uroczystości wybieram zdecydowanie kopertówki. Firma tak naprawdę nie ma większego znaczenia- torebka musi mi się po prostu podobać i musi być porządnie wykonana. Torebki takie "na raz" są najgorsze bo zaraz to się rączka urwie to zamek zepsuje. A obecnie mam torebki takich firm jak: F&F, Mohito, Zara, H&M i jeszcze jakieś z mniej znanych sklepów.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

                      U mnie też prym wiodą duże torebki. Noszę ze sobą tyle rzeczy, że nie ma wyjścia. ;-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

                        A to ja wolę torebki rozmiarów A4. Im większa torebka, tym więcej tam pakuję, nawet jak nie ma takiej potrzeby.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

                          Bardzo lubię torebki od firmy Baron, wyglądają bardzo elegancko. Wykonane z dobrej jakości skóry więc jestem pewna że będę miała je na dłużej. Skórzana torebka może podkreślić elegancję każdej stylizacji

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

                            A to mi się podobają torebki od Zuzi Górskiej. Ostatnio też odkryłam te Słoń Torbalski.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

                              Też uważam, że skórzana torebka to dobry wybór. Nie jest to wydatek na raz.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

                                Ja również preferuję skórzane torebki. Wolę dać troche więcej kasy raz na jakiś czas ale kupić sobie coś porządnego z czego będę korzystała również w przyszłości... Miałam kilka torebek z ceraty i nosiłam max rok bo potem sie wycierały
                                Torebka koniecznie musi byc czarna bo taka będzie mi do ubrań pasowała.
                                Last edited by gagatka; 16-07-2020, 14:22. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X