Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
    A wiesz może czy można robić ten piling kawowy karmiąc piersią?
    W ogóle moim największym problemem jest nadmiar skóry która się nie zeszła i nie wiem czy cokolwiek da się z tym zrobić
    myślę że nie ma przeciwskazań żadnych Bez problemu możesz próbować

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

      Napisane przez minioka54 Pokaż wiadomość
      unikanie gorących kąpieli.
      niestety też trudno się oprzeć uwielbiam gorące kąpiele

      Skomentuj


        #63
        Odp: Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

        Cześć,mój sposób na szczupłą figurę jest prosty:
        na codzień zdrowo się odżywiam i regularnie ćwiczę.
        Od jakiegoś czasu trenuję na orbitreku jako uzupełnienie podstawowego treningu i muszę przyznać, że efekty są bardzo zadowalające. Dużym plusem treningów domowych jest oszczędność czasu, nie muszę nigdzie jeździć i wychodzić z domu. Idealnie łączę opiekę nad dzieckiem z możliwością dbania o sylwetkę Koleżanka poleciła mi idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą od razu kupować sprzętu bo nie są pewne, czy będą na tyle zmotywowane, żeby na nim ćwiczyć. Ja skorzystałam z tej oferty i bardzo sobie chwalę możliwość wypożyczenia sprzętu fitness do domu na jakiś okres czasu. Może to zainteresuje mamy mieszkające w Łodzi i okolicach. Firma dowozi sprzęt do domu więc nie ma problemu. Zajrzyjcie na stronę www.sportandfitness.pl

        Skomentuj


          #64
          Odp: Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

          Jedyne co robię to staram się odpowiednio odżywiać i regularnie ćwiczyć. Stosuję zasadę, by jeść częściej a mniej. dzięki temu unikam też podjadania. Poza tym w diecie uwzględniam dużo warzyw i owoców, a rezygnuję ze słodyczy. I to naprawdę przyniosło pozytywne efekty. Dodatkowo dbam też o odpowiednią dawkę ruchu - staram się biegać i czasami jeździć na rowerze. Poza tym bardzo dużo chodzę, i to codziennie - nie mam auta i rzadko korzystam z komunikacji miejskiej.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

            ja też lubię nowinki "antytłuszowe" Wybieram sie właśnie na kriopolizę bo w robią ją w salonie do którego chodzę (w Krakowie na Karmelickiej: http://jadoreinstytut.com/) i tak kiedyś jedna kobietka tam mnie namówiła, bo mówiła że ona ma super efekty. Generalnie polega to na "wymrażaniu" tłuszczu, który później już się nie pojawia. Próbowała któraś z Was?

            Skomentuj


              #66
              Odp: Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

              Mój sposób na szczupłą sylwetkę to dużo ziaren w diecie, niedawno odkryłam świetne bułeczki u naszego lokalnego piekarza, bardzo pomagają w przemianie materii. A z cellulitem walczę już od czerwca i korzystam z rad na stronie http://usuwaniecellulitu.weebly.com/ Pierwsze efekty już widać gołym okiem.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

                Zarówno na cellulit i jak i nie trzymanie moczu użyłam lasera. nie sama umówiłam sie do Esteti Center i po pierwszej wizycie byłam pewna, że chce pozbyć się problemu w ten sposób. Warto było

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

                  2 razy w miesiącu chodzę na masaż odchudzający i antycellulitowy http://artmassage.com.pl/zabiegi/masaze-kosmetyczne/ i działa Oprócz miło spędzonego czasu można odpocząć i 0 nierówności na udach
                  Jeśli istnieje piekło, to na tym właśnie polega. Piekło to nie płomienie i widły diabłów. To miejsce, gdzie człowiek czuje się poza granicami rozsądku

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

                    Nie wiem czy bardziej skuteczny niż taki masaż antycellulitowy nie jest zabieg http://beautyandbio.pl/cialo-wyszczu...tycellulitowy/. Cenowo wychodzi to podobnie, a jednak jest bardziej skoncentrowany na pozbyciu się zbędnego tłuszczyku i pomarańczowej skórki.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

                      Sporo osób pisze tutaj o plusach i pozytywach kuracji laserem czy fal ultradźwiękowych. Zaczynam się ku temu skłaniać.
                      Czy może mi ktoś napisać ile takich zabiegów jest średnio potrzebnych i jaki to koszt?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

                        U mnie jak na razie pilates, sama robię ćwiczenia w domu, do tego basen i peeling z kawy, zobaczymy co z tego wyjdzie, pierwsze efekty już widzę

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

                          Przede wszystkim ćwiczenia i dieta, a to tego zabiegi antycellulitowe. Bardzo fajne są zabiegi THALGO - http://beautyandbio.pl/zabiegi-na-cialo/

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

                            Specjalistycznych zabiegów nie stosowałam, ale jak widzę wasze opinie to mnie kusi. Ja stosowałam kremy połączone z masażem.

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

                              Ja też niestety nie mam żadnego złotego sposobu i z celulitem nawet przestałam już walczyć ;p ale może czas wziąć się za siebie

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

                                Nie chodzę na żadne zabiegi, bo nie mam już problemu z celluilitem Pokonałam go tą seria kosmetyków http://www.lirene.pl/kosmetyki/cialo?q=;3 , piciem dużej ilości wody, a także ćwiczeniami. Długo nie mogłam uwierzyć, że wygranie walki z cellulitem w ten sposób jest możliwe, ale przekonała mnie do tego moja koleżanka, która także w ten sposób pozbyła się go. Musicie jednak pamiętać o systematyczności.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X