Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ból zęba:/

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ból zęba:/

    jutro dopiero mam wizyte u dentystki swojej (do innego lekarza nie pojde, bo ogolnie to sie dentystow boje;p) a bol rozsadza mi pol szczenki
    nawet nie wiem, który to... bo ból promieniuje... ehhh:/
    tabletki ledwo pomagaja, wczoraj myslalam, ze zwariuje... tak mi sie wydaje, ze to zab, ktory mialam robiony kanalowo, chyba zostal nie do konca wyczyszczony a do tego chyba 8-ka bedzie do zrobienia... masakra... znacie jakies sposoby, aby usmierzyc bol, procz tabletek?

    ostatnio slyszalam, ze to niemozliwe, zeby po ciazach zeby polecialy (jakis lekarz to mowil) no ale kurcze, przed ciazami zeby mialam zdrowe, przez6lat nie trzeba bylo nic robic, nawet plamki nie bylo, a gdy tylko zaszlam w pierwsza ciaze zaczely sie problemy... juz mam zrobione dwie kanalowki i chyba szykuje sie trzecia:/
    co Wy o tym sadzicie???
    Last edited by ja-mamusia; 03-11-2011, 10:43.


    ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




    IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



    ---------------------------------------------------

    Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

    #2
    Odp: ból zęba:/

    Ja dziś byłam sciagnac szwy -miałam 5 -po kanałowym leczeniu pani doktor zrobiła ...upssss złamał sie teraz to tylko chirurg i byłam wyrwac-trzeba było ciac bo nie miała za co złapac.
    A po ciazy leca zeby- cały materiał na nie idzie na budowe kosteczek naszego malenstwa...ja z Ola w ciazy piłam tyle mleka ze taniej by było krowe utrzymac. Wszyscy kawka ,herbatka a ja mleko takie miałam smaki, i co z tego zeby juz od poł roku lecze.Fakt ze ostatni raz byłam 2009 ale po ciazy sie posypały.
    A co do bolu to ja po resekcji kupiłam sobie ta nowosc co reklamuja nurofen ultima i powiem ze nie bolało wogule.Mocny ten srodek.
    Last edited by koliberek71; 08-11-2011, 09:39.


    Skomentuj


      #3
      Odp: ból zęba:/

      A w ciąży nie chodziłaś na kontrole? Jeśli byłaś, to faktycznie dziwna sytuacji, ze nagle zęby bolą. Ja generalnie na ból zęba stosuję ketanol, raz stosowałam jak miałam usuwane ósemki. Trochę pomaga, ale nie całkowicie.

      Skomentuj


        #4
        Odp: ból zęba:/

        Hej, ja w ciąży chodziłam prywatnie do gabinetu CMP dent, jakoś nie ufałam w tym wyjątkowym stanie stomatologom na NFZ ...

        Skomentuj

               
        Working...
        X