Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wypadające włosy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Wypadanie włosów

    a dlaczego później? czemu nie działać od razu? ja tam uważam, ze jak jest pożar to się go gasi :P i akurat uważam, że najlepiej środkami zewnętrznymi, np Prolabem. Jak mocno wypadają to 3 fazowo (ten szampon, ampułki i lotion) a szampon nigdy nie zawadzi i to już jak kto woli.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Wypadanie włosów

      Napisane przez XstarX Pokaż wiadomość
      Nigdy nie myślałam, że włosy AŻ tak mogą wypadać!! Po pierwszej ciąży nie miałam żadnych problemów ale teraz to się zaczeło!! Moje włosy są wszędzię!! Czy są jakieś skuteczne tabletki na wzmocnienie ich?? Zaznacze że karmie piersią. Wiem że rzepa jest bardzo dobra i czytałam o ampułkach firmy Joanna z większą zawartością wyciągu z rzepy. Ale czy to działa?? Czy same szampony i odrzywki pomogą?? Morze witaminy dla karmiących no i oczywiście czy są jakieś skuteczne inne tabletki na wzmocnienie włosów. Moja siostra jest fryzjerką i gdy podcieła mi włosy bo końców były porozdwajane to już po tygodniu miała problem końcówek od nowa.
      Powiem Ci że moje znajoma miała ten sam problem i kupiła w aptece kosmetyki firmy PILOMAX potocznie nazywane Waxami. Bardzo jej pomogły ponieważ zawierają w sobie białko henny które wnika we włosy i odbudowuje i wzmacnia je od środka. Ceny są również przystępne więc myślę, że warto spróbować
      Pozdrawiam!

      Skomentuj


        #63
        Odp: Wypadanie włosów

        na wypadające włosy polecam WAX, białko henny bardzo dobrze odżywia włosy od środka i rzeczywiście widać efekty.

        Skomentuj


          #64
          Wypadajace wlosy

          Coreczke urodzilam 4,5miesiaca temu.Od jakiego czasu wlosy wypadaja mi garsciami co robic? Jestem zalamana. Dodam ze mala nadal karmie piersia.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Wypadajace wlosy

            Monia, możesz łykać witaminy, co robi wiele mam, a wybór w aptece jest ogromny.
            Możesz też uzbroić się w cierpliwość i przeczekać.
            Tak czy inaczej za jakis czas (nawet kilka miesiecy) włosy przestaną wypadać. Choc teraz martwisz się, że zupełnie wyłysiejesz, wierz mi (ja miałam zakola wieksze, niż mój mąż!) to przejdzie. Co prawda później pojawi się śmieszna szczecinka na miejscu grzywki, ale i ona kiedys urośnie.
            Choć teraz to małe pocieszenie, za rok, dwa wszystko będzie jak przed ciążą. I dotyka to wiekszości mam po porodzie.
            A jesli zastanawiasz się skąd te wypadające w ogromnych ilosciach włosy, to wiedz, że w czasie ciąży zazwyczaj włosy wypadają znacznie mniej niż normalnie. Dlatego ciężarne często rozkwitają i mają piękne, bujne fryzury. Niestety te włosy co nie wypadły w czasie ciąży, wypadają na potegę po porodzie.
            Łukasz 11.10.2007

            Skomentuj


              #66
              Odp: Wypadajace wlosy

              Cześć
              Mi się wydaje, że niewiele można zrobić.
              Mi włosy zaczęły wypadać 3 miesiące po porodzie, garściami, wszędzie było ich pełno. Przestały 3 miesiące później. Dodam, że bujnej grzywy nigdy nie miałam i też byłam zrozpaczona, bo to co zostało na mojej głowie wyglądało żałośnie. Teraz już znaczna ich część odrosła, choc są oczywiście krótsze niż pozostałe.
              Musisz uzbroić się w cierpliwość i może oszczędzać włosom nadmiaru zabiegów, czesania, wymyślnych fryzur, lakieru itp.
              Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
              Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


              Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

              Skomentuj


                #67
                Odp: Wypadajace wlosy

                Witam Mam identyczny problem. W ciąży włosy mi nie wypadały. Ba! wyglądały o wiele lepiej niż przed ciążą. Teraz jednak jestem zrozpaczona. Mały Oli ma 4 i pół miesiąca a mi miesiąc po Jego urodzeniu zaczęły wypadać włosy "garściami". Wszędzie ich pełno, co chwilę muszę pilnować, czy aby malutki nie ma ich w rączce. Starałam się po umyciu ich nawet nie czesać, złudnie myśląc, że wówczas mniej ich wypadnie...cóż, zaniechałam owego - co ma wypaść i tak wypadnie
                Przerabiałam już maseczki, naftę kosmetyczną, że o witaminach nie wspomnę. Niestety nic nie pomaga.
                Mam nadzieję, że będzie tak, jak pisały poprzedniczki, że z czasem odrosną, bo to, co mi zostało, to pięć włosków na krzyż
                Pozdrawiam wszystkie mamy z podobnym problemem i życzę Nam nowych, bujnych czupryn

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Wypadajace wlosy

                  witam jestem lipcową mamusia,karmilam piersia cale 5 mcy.mnie tez swego czasu wypadalo mnóstwo wlosowprzez calal ciaze i karmienie bralam prenatal clasic i mylam wlosy szamponem Radical-pomoglo,jadlam jajka i duzo miesa.niestety z przyczyn zdrowotnych synka ( skaza bialkowa-dieta eliminaycjna nie pomogla)zaprzestalam karmienie piersia.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Wypadajace wlosy

                    To normalne, słyszę od innych kobiet, że każda mama ma ten sam nawracający problem, u mnie zaczęły się też kłopoty z paznokciami. Ale z włosami to mija, trochę witamin, czas i będzie ok. Natomiast z paznokciami do dziś nie mogę dojść ładu, a dodam, że urodziłam córkę prawie 4 lata temu, kiedyś miałam piękne mocne paznokcie, a po porodzie do dziś walczę z rozdwajaniem się paznokcia kciukowego i małego u jednej i drugiej ręki, ale jakoś dam radę, witaminki i zioła czynią cuda, czego i Tobie życzę.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Wypadajace wlosy

                      Mi też po ok 4miesiacach zaczelu wlosy leciec po obu porodach... Rozmiawałam o tym z kilkoma ginkami, ciotka, ktora jest polozna i wszyscy jednymn glosem powiedzieli, ze w ciazy, wlosy, skora i paznokcie zazwyczaj sie wzmacniaja, jesli tak sie stalo to po porodzie ten nadmiar wloso musi wypasc, czesto jest tak, ze wydaje nam sie, ze tracimy ich wiecej niz powinnysmy... moj synek zaraz konczy 7 miesiecy, wlosy tak mi lecialy, ze az mialam zakola... a teraz? w miejce tych ktore wypadly odrastaja nowe


                      ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




                      IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



                      ---------------------------------------------------

                      Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Wypadajace wlosy

                        ja łykam Femibion vital mama - wspomaga regenerację sił po ciaży, no i ogólnie wpływa na samopoczucie i m.in. na włosy - odkąd go biorę, znajduję coraz mniej włosów na szczotce, a kilka tygodni po porodzie było z tym naprawdę źle.

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Wypadajace wlosy

                          Miałam to samo i taż koło 4 miesiąca po porodzie, witaminy nie pomagały ale w aptece kupiłam sobie szampon La Roche - Posay przeciw wypadaniu włosów i jest świetny, włosy jeszcze wypadają ale jest coraz lepiej i w dodatku nabrały bardzo ładnego koloru, jakbym dopiero co farbowała. Polecam

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Wypadajace wlosy

                            Ja również miałam ten problem po porodzie.Łykanie wiatmin w tym przypadku nic nie dawąło,szampony również.Obciełam wówczas włosy na krótko i to był strzał w dziesiątke.Włosy mi sie wzmosniły i przestały wypadać




                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Wypadajace wlosy

                              oprócz skrócenia warto zainwestować w płyny do wcierania w skórę głowy. odżywiają cebulki, poprawiają ukrwienie, a zatem dobrze wpływają na włosy. tabletki za dużo mogą nie zdziałać, a ten płyn tak, bo bezpośrednio wpływa na cebulki włosowe.

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: wypadające włosy

                                Mi w ciazy ani jeden wlos z glowy nie spadl za to po ciazy sie posypalo.... garsciami;/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X