Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

żel pod prysznic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: żel pod prysznic

    Ja mam aktualnie z żel z happy baby Mam zapas dzieciecych wiec ich używam fajne delikatne dla skóry

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: żel pod prysznic

      A dla mnie odkryciem były żele z luksji, nie dość że obłędnie pachną, to super nawilżają skórę. Dokładnie mi chodzi o te serię ze składnikami balsamu do ciała.

      Skomentuj


        #48
        Odp: żel pod prysznic

        Jeśli mam sugerować coś konkretnego to żel pod prysznic Hildegard Braukmann - jak dla mnie bardzo duża zmiana stanu cery, skóra jest ładna, zdrowa, ładnie wygląda. Na dokładkę -jej stan się nie pogarsza. A teraz liczę, że tak już będzie na stałe.

        Skomentuj


          #49
          Odp: żel pod prysznic

          Dziewczyny, któraś z Was jeszcze używa dokładnie tego samego żelu co ja? Piszcie do mnie. Jaka cera i jakie faktyczne efekty stosowania? Po jakim czasie?

          Skomentuj


            #50
            Odp: żel pod prysznic

            Ja używam tylko wegańskich kosmetyków, a najlepszy żel to Balea - taki kremowy, z 40% zawartością olejków - po prostu świetnie nawilża i idealnie nadaje się pod golenie nóg
            Usługi transportowe, przeprowadzki, transport materiałów http://www.ecco-trans.pl/

            Skomentuj


              #51
              Odp: żel pod prysznic

              Napisane przez mileczka87 Pokaż wiadomość
              Ja używam tylko wegańskich kosmetyków, a najlepszy żel to Balea - taki kremowy, z 40% zawartością olejków - po prostu świetnie nawilża i idealnie nadaje się pod golenie nóg
              wegańskie kosmetyki? Ciekawe. Możesz napisać coś więcej na ten temat? To są ekologiczne kosmetyki tak?

              Skomentuj


                #52
                Odp: żel pod prysznic

                Z tego co ja się orientuję to wegańskie kosmetyki są to takie niezawierająca jakiś odzwierzęcych składników i nie są testowane na zwierzętach. O ile np miód w kosmetykach mi nie przeszkadza to zawsze wybieram te nietestowane - uważam, że kosmetyki są tak na prawdę dla przyjemności, bo jakby się człowiek uparł to mu szare mydło wystarczy więc idąc dalej tym tropem nie sądzę, żeby jakiekolwiek zwierze musiało cierpieć dla mojej przyjemności. Poza tym jest teraz wiele możliwości testowania nie-na-zawierzętach. Każdemu polecam obejrzeć jakikolwiek materiał o tym jak wyglądają testy na zwierzętach bo wydaje mi się, że wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego jak to wygląda.
                Catering dietetyczny http://www.dietering.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: żel pod prysznic

                  Napisane przez Martunia35
                  Ja bardzo lubię żele pod prysznic marki Apart. Są bardzo tanie i jednocześnie świetnie się pienią. Nie wysuszają skóry Nie są również drogie. Czesto zamawiam tutaj:
                  http://www.*************************************************...*********************pl/

                  Jest to wieksza drogeria internetowa ale ceny o wiele niższe niż w jakimkolwiek innym sklepie ( bez porównania nawet to Rossmana czy Natury). Mają tam równiez kosmetyki Ziaja taniej niż nawet w ich sklepie firmowym.

                  Za mydłami natomiast nie za bardzo przepadam. Mąż lubi ale osobiście wolę żele.
                  Te żele Apart też mi się bardzo podobają mają bardzo intensywny zapach no i duże opakowanie jest dosyć wydajne i żel jest nie drogi

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: żel pod prysznic

                    Żel pod prysznic Hb, naturalny, stosuj systematycznie. Ja również używam do włosów. Można powiedzieć, że skóra wygląda idealnie - mocno się poprawiła, jest delikatna, taka jakiej oczekiwałam. I liczę, że to już pozostanie.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: żel pod prysznic

                      Żel pod prysznic HB. Stopniowo dobry kosmetyk i dobra woda powinny totalnie odmienić sytuację. Powiedzmy, że mnie po tych kilku miesiącach widać było spora zmianę, szczególnie pod względem dotyku. W tym momencie cera jest - gładka, w znacznie lepszej kondycji.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: żel pod prysznic

                        Z nivea to ja bardzo lubię ten olejek pod prysznic. U mnie świetnie się spradza, skóra później jest doskonale nawilżona.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: żel pod prysznic

                          A ja polecam Sanex. Nie ma intensywnego-drażniącego zapachu. Super nawilża nawet najbardziej wysuszoną skórę, delikatnie się pieni. Szczerze polecam

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: żel pod prysznic

                            Dziewczyny, a polecicie mi jakiś fajny żel o zapachu grejpfruta? ;d

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: żel pod prysznic

                              Takiego nigdy nie używałam. Ja kąpię się tylko żelem dla dzieci.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: żel pod prysznic

                                ja lubie beauty milk od bielendy
                                pozatym polecam żele pod prysznic od yves rocher, bardzo pięknie pachną i doskonale nawilżają skóre

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X