Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak o siebie zadbać?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Jak o siebie zadbać?

    Z suplementów przyjmuję tylko tran, kwas foliowy i magnez. Czy działają - nie wiem...

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Jak o siebie zadbać?

      Ja uważam, że najważniejsze to zmienić podejście do samej siebie, do swojego ciała - spróbować poprawić to co nam przeszkadza (np.xxxx) i zaakceptować, to na co wpływu nie mamy (np. małe oczy). Teraz jest tyle sposobów na poprawę urody: odpowiedni makijaż, fryzura, ciuchy a kobieta czuje się jak nowo narodzona...
      Last edited by disne; 17-08-2020, 18:17. Powód: link

      Skomentuj


        #78
        Odp: Jak o siebie zadbać?

        Ja zapisałam się na siłownię, zmieniłam dietę i kupiłam sobie kilka ładnych ubrań. Muszę jeszcze poszukać jakiś bluzek na xxx Doszłam do wniosku, że czas najwyższy się za siebie wziąć i znowu być atrakcyjną babką a nie wyglądać jak zmarnowana życiem mamuśka.
        Last edited by disne; 17-08-2020, 18:17. Powód: link

        Skomentuj


          #79
          Odp: Jak o siebie zadbać?

          W sumie temat rzeka Ale na twarz na pewno na dzień krem nawilżający z filtrem UV, na noc krem przeciwzmarszczkowy, jeśli skończyłaś 30 lat (np. taki xxxx). Do włosów po każdym myciu odżywka, a 1-2 razy w tygodniu maska. Raz w tygodniu koniecznie peeling - i twarzy, i ciała. Na ciało dobry balsam nawilżający albo naturalny olejek roślinny, np. arganowy. Dla własnego dobrego samopoczucia codziennie lekki makijaż: wystarczy korektor i tusz do rzęs. To chyba taka podstawa
          Last edited by disne; 17-08-2020, 18:17. Powód: link

          Skomentuj


            #80
            Odp: Jak o siebie zadbać?

            Napisane przez maggiczna_ Pokaż wiadomość
            W sumie temat rzeka Ale na twarz na pewno na dzień krem nawilżający z filtrem UV, na noc krem przeciwzmarszczkowy, jeśli skończyłaś 30 lat (np. taki xxxx). Do włosów po każdym myciu odżywka, a 1-2 razy w tygodniu maska. Raz w tygodniu koniecznie peeling - i twarzy, i ciała. Na ciało dobry balsam nawilżający albo naturalny olejek roślinny, np. arganowy. Dla własnego dobrego samopoczucia codziennie lekki makijaż: wystarczy korektor i tusz do rzęs. To chyba taka podstawa
            Wspominaszo o peelingach i masz rację, ja przyznam szczerze mam je w domu ale zapominam ich używać tym bardziej że teraz szybko chodzę spać.
            Last edited by disne; 17-08-2020, 18:17. Powód: link

            Skomentuj


              #81
              Odp: Jak o siebie zadbać?

              Każdy ma inne upodobania Ja lubię się wybrać do mojego ulubionego salonu w Krakowie Vici Clinic przy św. Sebastiana. Tam mam fryzjerkę p. Ewelinę Szułakiewicz i ona mi zrobi masaż głowy, nałoży jakąś fajną odżywkę czy maskę na włosy itd. Lubię takie różne zabiegi na włosy, uważam, że zadbane dobrze świadczą o kobiecie.

              Skomentuj


                #82
                Odp: Jak o siebie zadbać?

                Dziewczyny a jakie nosicie piżamy damskie?
                Ja muszę zdecydowanie sobie jakieś kupić bo mam tylko stare, zniszczone i mąż mi powiedział że w nich starsze:/
                Myślałam o piżamce z xxx Co o nich sądzicie? Będę wam wdzięczna za pomoc.
                Last edited by disne; 17-08-2020, 18:14. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Jak o siebie zadbać?

                  Chciałabym tego lata olśniewać uśmiechem, niestety moje zęby pozostawiają wiele do życzenia. Zastanawiam się nad założeniem implantów. Zastanawia mnie tylko fakt xxx. Rzadko istnieją przeciwwskazania do zabiegu, ale myślę, że warto najpierw pójść na konsultację do implantologa i tym samym zweryfikować swoje oczekiwania.
                  Last edited by disne; 17-08-2020, 18:15. Powód: link

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Jak o siebie zadbać?

                    Zwróć uwagę na pielęgnacji dłoni xxx Nie skupiajcie się tylko na twarzy, bo inne części ciała też wymagają troski
                    Last edited by disne; 17-08-2020, 18:15. Powód: link

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Jak o siebie zadbać?

                      Ćwicz, zdrowo jedz, medytuj... Na pewno lepiej się poczujesz Poza tym pielęgnuj ciało różnymi balsamami itd. Ja od 5 miesięcy bardzo o siebie dbam i w końcu będę mogła kupić [URL="http://www.olive.pl/na-plaze/kostiumy/kostiumy-dwuczesciowe.html"]kostium dwuczęściowy[/URL Wcześniej w ogóle nie chodziłam na plażę bo się wstydziłam.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Jak o siebie zadbać?

                        Ktoś tu pisał o wypadających i rzadkich włosach. Na takie rzeczy polecam xxx. Jest to nowy na rynku produkt, który zawiera mikrowłókna i powoduje niemal natychmiastowe zagęszczenie włosów. Jest dostępny w kilkunastu kolorach więc na pewno znajdziecie coś dla siebie. Jedna tuba wystarcza na ok. 40 dni.
                        Last edited by disne; 17-08-2020, 18:15. Powód: link

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Jak o siebie zadbać?

                          Ja pochwalę się jaką sobie torbe zamówiłam ostatnio:


                          Dokładnie ten napis. Namowiła mnie koleżanka, tkóra nie mogła się nachwalić jak wygodna jest to torba. KOsztowała mnie grosze bo kupowałam na tej strone:
                          xxx

                          Muszę przyznać,ze miała rację. Wszystko się w niej mieści , jest niesamowicie pojemna i na zakupy idealna !
                          Last edited by disne; 17-08-2020, 18:15. Powód: link

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Jak o siebie zadbać?

                            Ja się chyba skuszę na pierwszy ever krem przeciwzmarszczkowy : D Podoba mi się ten z retinolem na dzień od xxx - chociaż serum też ma ciekawy skład. Co sądzicie?
                            Last edited by disne; 17-08-2020, 18:15. Powód: link

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Jak o siebie zadbać?

                              Jest jeszcze jeden sposób na dbanie o siebie - badania. Wykonujcie je regularnie!

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Jak o siebie zadbać?

                                Napisane przez iamklaudka Pokaż wiadomość
                                Jest jeszcze jeden sposób na dbanie o siebie - badania. Wykonujcie je regularnie!
                                Tak, szczególnie dobrze jest co jakiś czas sprawdzić jak się ma Wasza skóra i czy nie zmieniła swojego typu. Ja na przykład mam suchą skórę, więc właśnie retinol, nawilżanie to taki priorytet. Zamówiłam już kosmetyki od Vis Plantis na xxx więc myślę, że jakaś recenzja będzie- chociaż koleżanka mówiła, że seria ze ślimakiem to praktycznie photoshop na skórę
                                Last edited by disne; 17-08-2020, 18:15. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X