Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

odchudzanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: odchudzanie

    Wcale Ci się nie dziwię, że masz takie obawy, ja sama męczyłam swój organizm takimi tabletkami przez kilka dobrych miesięcy, efektów specjalnych nie było , ale odbiło się to negatywnie na moim zdrowiu. Teraz idę bardziej w stronę tego, że, aby schudnąć muszę zupełnie zmienić swój styl życia, żywienia, zamienić produkty na zdrowsze , dodać naturalne suplementy do diety. Bardzo mi się ostatnio spodobały suplementy firmy Zinzino, same naturalne składniki, jak na przykład olej z oleju z dzikich ryb, czy suplementy zawierające beta-glucan w najczystszej postaci. Zdecydowanie dla własnego zdrowia warto zainwestować w takie suplementy, w końcu teraz szczególnie musimy o siebie dbać, bo przy naszych maluchach nie możemy sobie pozwolić na choroby.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: odchudzanie

      Najlepiej by było jakbyś sobie kupić jakiś sprzęt do ćwiczeń, żeby trenować niezależnie od pogody. Tu jest fajne miejsce z tego typu urządzeniami:xxx Kupiłem tam ostatnio rowerek treningowy
      Last edited by disne; 09-07-2020, 19:52. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: odchudzanie

        Bez odpowiedniego wsparcia profesjonalisty ciężko jest osiągnąć zadowalające efekty, bez efektu jojo oczywiście... Ja się wybieram więc na xxx, taki tydzień intensywnej pracy nad sobą daje dużą motywację w działaniu
        Last edited by disne; 09-07-2020, 19:53. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: odchudzanie

          A nie boisz się że takie wczasy szybko się skończą i wrócisz to wcześniejszych nawyków? Moim zdaniem trzeba nauczyć się na stałę zmienić swoje przyzwyczajenia

          Skomentuj


            Odp: odchudzanie

            No właśnie odchudzanie to jest proces ciągły. Jeśli przejdziecie na intensywna dietę to co z tego skoro po zakończeniu wrócicie do stałych nawyków i waga znowu wróci do poziomu poprzedniego. Polecam na stałe włączyć do swojego życia aktywność fizyczną i zdrowe jedzenie, które może byc bardzo smaczne ! Sama uwielbiam zdrowe koktajle i sałatki, które robię codziennie dla męża.
            xxx

            Na stronie jest przepiszny przepis na taki fit obiadek w 15 minut.
            Last edited by disne; 09-07-2020, 19:53. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: odchudzanie

              A ja poszłam na łatwiznę, żadnych ćwiczeń, trochę dieta no i zabiegi ReduStim Zaczęłam chodzić do Vici Clinic w Krakowie. Wykupiłam pakiet 12-tu zabiegów z 20% rabatem i widzę, że już jest lepiej. Zabieg przyjemny, rodzaj masażu w kombinezonie, wyszczupla całe ciało.

              Skomentuj


                Odp: odchudzanie

                Ja też uważam, że do diety i ćwiczeń warto dodać jakiś dobry zabieg. moim zdaniem połowa sukcesu to dobry lekarz i sprawdzone miejsce. Nie ufam gabinetom, których nikt nie zna, ale mają super niskie ceny. Zawsze lepiej poradzić się kogoś znajomego. Mi koleżanka poleciła fajne miejsce (Viva-Derm w Warszawie) i tam teraz chodzę. Nie dość, że dobrali zabieg to jeszcze mają dietetyka itd. Jeśli chodzi o sam zabieg to ja robiłam Zletiq. Mówi się że to liposukcja bez skalpela. Pani tłumaczyła mi jak to działa, ale oczywiście nie pamiętam już. Ważne, że trwale usuwa komórki tłuszczu z organizmu i nie ma efektu jo-jo. Poza tym, chudnie się stopniowo (ja w sumie ok. 5 cm w brzuchu) i na spokojnie można iść do pracy, bo nic nie boli i nie ma śladu.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: odchudzanie

                  Ja tam wolę naturalne metody. Na przykład dobra dieta i zioła.

                  Skomentuj


                    Odp: odchudzanie

                    dużo ruchu i dieta, która sprawia przyjemność

                    Skomentuj


                      Odp: odchudzanie

                      mysle ze pierwszy krok to zapisanie sie na siłownie, bo samej w domu cięzko sie zmotywować mozesz zaczynac od lekkich ćwiczeń np zapisz sie na jogę i staraj sie ograniczać wielkosc posiłków, jedz czesto ale coraz mniejsze porcje

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: odchudzanie

                        Ja nie wierzę w żadne tabletki na odchudzanie ani zabiegi. Nie ma drogi na skróty. Jeśli chcesz schudnąć musisz cwiczyć i zdrowo się odżywiać. W wyrobieniu nawyków mogą pomóc xxx] Sama zastanawiam się nad wybraniem się na takie wczasy.
                        Last edited by disne; 09-07-2020, 19:51. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: odchudzanie

                          Napisane przez iamklaudka Pokaż wiadomość
                          Ja tam wolę naturalne metody. Na przykład dobra dieta i zioła.
                          Bardzo ważne jest wprowadzanie do swojej diety świeżych ziół oraz przypraw. Dobrze na odchudzanie działa imbir, kurkuma czy cynamon.

                          Skomentuj


                            Odp: odchudzanie

                            Dla mnie w odchudzaniu przede wszystkim rolę grała dieta, zupełnie zmieniłam nawyki żywieniowe i z tłustego smażonego miejsca przerzuciłam się na parowar, kupiłam sobie w sieci, wcale niedrogi w xxx do tego ćwiczenia i spokojnie bez katorgi i sztucznych wspomagaczy zruciłam pare kilo
                            Last edited by disne; 09-07-2020, 19:52. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: odchudzanie

                              najlepszy sposób to dieta zdrowa i ćwiczenia

                              Skomentuj


                                Odp: odchudzanie

                                Jedyna skuteczna metoda odchudzania według mnie to wizyta u xxx dietetykax] - samodzielne odchudzanie nic nie daje!
                                Last edited by disne; 09-07-2020, 19:52. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X