Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

odchudzanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: odchudzanie

    Ja od miesiąca się odchudzam. Staram się jeść zdrowo, ćwiczę i... coraz gorzej się czuję. Nie wiem dlaczego bez przerwy towarzyszy mi xxx ból mięśni brzucha . Myślałam, że to zakwasy ale przecież one znikają po jakimś czasie... Jak jest z tym u was? dodam, że cały czas ćwicze ten sam program treningowy.
    Last edited by disne; 09-07-2020, 19:55. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: odchudzanie

      To mogą być mikrouszkodzenia mięśni jeśli trening jest zbyt intensywny

      Skomentuj


        #93
        Odp: odchudzanie

        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
        hmmm fajnie Ci Patrycja - ja korzystałam z masazy dość często jak pracowałam bo w hotelu było spa i mieliśmy karnety w dużą zniżkom - oj przydałby sie teraz taki masaż
        normalnie co ja bym dała za taki masaż teraz Jedynie mąż mi zostaje ale wiadomo masaż = inne przyjemności i masaż nie będzie trwał długo
        ale to też spalanie kalorii

        Skomentuj


          #94
          Odp: odchudzanie

          ja po ciąży tęż bardzo przytyłam ale nie stosowałam żadnej diety tylko wzięłam się za ćwiczenia fizyczne, teraz borykam się z nim problemem bo mam alergie skórna na nogach i plecach jak w xxx miłą któraś z was coś takiego? co robiłyście żeby się pozbyć tego?
          Last edited by disne; 09-07-2020, 19:55. Powód: link

          Skomentuj


            #95
            Odp: odchudzanie

            Żeby pozbyć się nadmiaru kilogramów trzeba zadbać o dwie podstawowe sprawy - odpowiednie nawyki żywieniowe i aktywność fizyczną. NIe trzeba nawet stosować żadnych restrykcyjnych diet, żeby osiągnąć najlepsze efekty. A takie dobre nawyki sprawią, że później będzie łatwiej utrzymać uzyskaną figurę

            Skomentuj


              #96
              Odp: odchudzanie

              Co prawda dopiero zaczynam swoją ciążę, ale wydaje mi się, że nie ma lepszej metody na odchudzanie, szczególnie dla młodych mam, którym powinno zależeć na zdrowiu, jak zbilansowana dieta!

              Ogólnie jako studentka dietetyki polecam taką formę odchudzania każdemu. Ale jeżeli mówimy o młodych matkach, to tym bardziej nie widzę innej logicznej metody.

              Skomentuj


                #97
                Odp: odchudzanie

                Wszystko zależy od balansu pomiędzy ruchem, a żywieniem. Mnie się na początku łatwo nie udało zrzucić 15 kilogramów! Nie poddałam się i pomogło mi centrum odchudzania i odżywiania, w którym nauczyłam się zdrowego dobierania posiłków, przekonałam się do ćwiczeń i jestem po trochę ponad 4 miesiącach 15 kilo lżejsza i znowu czuję sie jak w swoim ciele.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: odchudzanie

                  15 kg to niezły wynik gratuluję

                  Skomentuj


                    #99
                    [URL="http://wizaz.pl/akcje/soraya/body-diet24/index.php?uid=1292386&k=micropearls"][

                    a przy odchudzaniu polecam ten zestaw naprawdę świetnie ujędrnia skórę oczywiście nakładamy w formie masażu

                    Skomentuj


                      Odp: odchudzanie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: odchudzanie

                        Witam serdecznie. Moim zdaniem niezbędne są jednka ćwiczenia i jakaś dobra diata, bez tego nie da sie zdrowo schudnąc. Jednak w przytpadku zarówno jednego jak i drugiego radzę sie udać do specjalisty - kogoś kto taki trening ułoży i da gotową dietę. Powodzenia i pozdrawiam

                        Skomentuj


                          Odp: odchudzanie

                          Nie wiem czy to akurat będzie skuteczny sposób na odchudzanie ale czytałam ostatnio taki artykuł xxxx i pisali w nim jak szybko schudnąć. Bardzo wazna jest dieta i aktywność fizyczna. bez tego raczej nie zobaczysz potrzebnych efektów.
                          Last edited by disne; 09-07-2020, 19:54. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: odchudzanie

                            Ja nienawidzę odchudzania, które mnie męczy. Dlatego kocham rowery! Mam już gruchota, więc teraz poluję na jakąś nówkę nieśmiganą :P W tym sklepie jest super sprzęt xxx Oblukam, może mają jakieś promocje. :P
                            Last edited by disne; 09-07-2020, 19:54. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: odchudzanie

                              Dużo ćwiczeń pomogą również w codziennym samopoczuciu. Oczywiście jakaś dietka, podstawa to witaminki i po miesiącu ewentualnie jakieś suplementy wspomagające. I jak już suplementy to tylko naturalne.

                              Skomentuj


                                Odp: odchudzanie

                                Podstawa to regularna aktywność fizyczna oraz dieta bogata w warzywa i owoce. Ja wspomagam się również czerwoną herbatą z xxx która ma wspomaga odchudzanie, reguluje przemianę materii.
                                Last edited by disne; 09-07-2020, 19:54. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X