Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

odchudzanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: odchudzanie

    po drugim dziecku mam do zrzucenia 30kg. Chce żeby udało się ich pozbyć trwale i zdrowo. Chodze na bardzo długie spacery z wózkiem nawet po 10-15km i odpowiednio zbilansowałam dietę, np węglowodany tylko dobre jem do południa a później już tylko białko i warzywa, ewentualnie jabłko z uwagi na błonnik. Kilogramy lecą bardzo wolno ale wierze że jak już schudne to utrzyma się na dłużej i uniknę efektu jojo
    szczęśliwi rodzice , szczęśliwe dziecko

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: odchudzanie

      Napisane przez simona1985 Pokaż wiadomość
      po drugim dziecku mam do zrzucenia 30kg. Chce żeby udało się ich pozbyć trwale i zdrowo. Chodze na bardzo długie spacery z wózkiem nawet po 10-15km i odpowiednio zbilansowałam dietę, np węglowodany tylko dobre jem do południa a później już tylko białko i warzywa, ewentualnie jabłko z uwagi na błonnik. Kilogramy lecą bardzo wolno ale wierze że jak już schudne to utrzyma się na dłużej i uniknę efektu jojo
      trzymam za ciebie kciuki mi udało się trochę schudnąć ale mam olbrzymią słabość do słodyczy i ciast ;/

      Skomentuj


        #78
        Odp: odchudzanie

        Na początku wystarczy zmiana nawyków żywieniowych./ Jedz 5 razy dziennie, zamień jasny chleb na ciemny, unikaj dań opartych o mąkę. Do tego dużo warzyw, ruchu i powinno być dobrze. Aha !! Nie objadaj się wieczorami !!!

        Skomentuj


          #79
          Odp: odchudzanie

          Napisane przez moniaaa78 Pokaż wiadomość
          Na początku wystarczy zmiana nawyków żywieniowych./ Jedz 5 razy dziennie, zamień jasny chleb na ciemny, unikaj dań opartych o mąkę. Do tego dużo warzyw, ruchu i powinno być dobrze. Aha !! Nie objadaj się wieczorami !!!
          Zgadzam się z wszystkim ale dodałabym jeszcze do tego kilka punktów:

          1. rezygnacja ze słodyczy oraz fast foodów
          2. Picie przede wszystkim wody i to w dużych ilościach

          3.Wprowadzenie do diety aloesu . Obecnie używam produktu Aloe Live Bio ( tutaj mozna sobie o nim poczytać: xxx ). Jest to naturalny suplement diety. O wspaniałym wpływie aloesu na odchudzanie czytał już pewnie każdy. Dodam,że ten sok jest słodzony stewią a nie cukrem co wyróżnia go od tych w supermarketach ( możecie go znaleźć w aptekach).
          Last edited by disne; 09-07-2020, 19:56. Powód: link

          Skomentuj


            #80
            Odp: odchudzanie

            ja od przyszłego tygodnia zamierzam wziąć się za siebie, bo wiosna, lato się zbliżają i trzeba trochę ciałka odkryć. Na pewno skorzystam z niektórych rad powyżej, o tego silownia, która wlasciwie nam pod nosem tylko zebrać się i pójsć.

            Skomentuj


              #81
              Odp: odchudzanie

              Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
              ja od przyszłego tygodnia zamierzam wziąć się za siebie, bo wiosna, lato się zbliżają i trzeba trochę ciałka odkryć. Na pewno skorzystam z niektórych rad powyżej, o tego silownia, która wlasciwie nam pod nosem tylko zebrać się i pójsć.
              to trzymam kciuki za Ciebie jjmka i abys wytrawala w swoim dążeniu do celu - ja postanowiłam ze sie troszku ogranicze z słodkosciami i spacery długie z Zosia będziemy wcielać w zycie od nowa bo teraz gdy pogoda nie sprzyjała to były one nie zbyt dlugie - czas to zmienic

              Skomentuj


                #82
                Odp: odchudzanie

                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                to trzymam kciuki za Ciebie jjmka i abys wytrawala w swoim dążeniu do celu - ja postanowiłam ze sie troszku ogranicze z słodkosciami i spacery długie z Zosia będziemy wcielać w zycie od nowa bo teraz gdy pogoda nie sprzyjała to były one nie zbyt dlugie - czas to zmienic
                ohhh dziękuję kochana za wsparcie mam nadzieję że wytrwam w swoich postanowieniach moja to tylko na placu zabaw by chciała siedzieć

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: odchudzanie

                  Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                  ohhh dziękuję kochana za wsparcie mam nadzieję że wytrwam w swoich postanowieniach moja to tylko na placu zabaw by chciała siedzieć
                  to u mnie na szczęście Zosia chodzi i lubi chodzic - tylko wiesz my mamy tutaj pola, lesne drogi wiec jest ciekawie a tu jakaś kurka, jakaś kaczka, konie wiec jej sie nie nudzi, ale plac zabaw tez lubi i już ma obcykane jak sie idzie do niego i ciagnię w tamtą stronę

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: odchudzanie

                    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                    to u mnie na szczęście Zosia chodzi i lubi chodzic - tylko wiesz my mamy tutaj pola, lesne drogi wiec jest ciekawie a tu jakaś kurka, jakaś kaczka, konie wiec jej sie nie nudzi, ale plac zabaw tez lubi i już ma obcykane jak sie idzie do niego i ciagnię w tamtą stronę
                    Majka też lubi chodzić, interesuje się każdym śmieciem, jak coś zobaczy to zaraz do niego biegnie, ale wiesz my mieszkamy w mieście więc między blokami placów pełno, jak tylko jakiś zwęszy to koniec z chodzenia, w głowie tylko: zzzziiiuuuu i buju buju jak ona to nazywa.

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: odchudzanie

                      moja waga niestety dokładnie tak jak u ciebie zatrzymała się na pewnym poziomie i stoi, bardzo źle się z tym czuję próbuję ćwiczyć z ewą chodakowską

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: odchudzanie

                        Napisane przez werna Pokaż wiadomość
                        moja waga niestety dokładnie tak jak u ciebie zatrzymała się na pewnym poziomie i stoi, bardzo źle się z tym czuję próbuję ćwiczyć z ewą chodakowską
                        Hmmm... A może spróbowałabyś tego typu zabiegów xxx ? W moim przypadku dały naprawdę dobre efekty. A co najważniejsze nie jest to operacja tylko masaże.
                        Last edited by disne; 09-07-2020, 19:56. Powód: link

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: odchudzanie

                          Masaże są bardzo fajne i rzeczywiście przynoszą efekty pozytywne. Sama bym chętnie spróbowała ale z braku czasu niestety musze odpuścić. Wiem że są dobre bo moja kuzynka robi wszelkiego rodzaju takie zabiegi i mówiła że efekty są świetne.

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: odchudzanie

                            O tak masaż przynosi ukojenie i odprężenie. siostra była ostatnio na kursie masażu gorącą czekoladą i innymi relaksującymi technikami. Chyba ją spróbuje namówić by mnie pomasowała

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: odchudzanie

                              Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                              O tak masaż przynosi ukojenie i odprężenie. siostra była ostatnio na kursie masażu gorącą czekoladą i innymi relaksującymi technikami. Chyba ją spróbuje namówić by mnie pomasowała
                              hmmm fajnie Ci Patrycja - ja korzystałam z masazy dość często jak pracowałam bo w hotelu było spa i mieliśmy karnety w dużą zniżkom - oj przydałby sie teraz taki masaż

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: odchudzanie

                                Kurcze zazdroszczę Ja marze o takim masazu, ale kurcze nie mam zbyt kasy by sobie pozwolić buuu a mam tak spięte mieśnie że by się przydało takie rozluźnienie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X