Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tabletki wspomagajace odchudzanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Tabletki na odchudzanie

    Jak nie masz samozaparcia to Ci żadne tabletki nie pomogą, a jak masz to po co Ci tabletki? Sprawdziłam na sobie. Tabletki to jeden wielki biznes dla producentów i nic więcej.
    Last edited by nojaka; 27-12-2012, 13:11.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Tabletki na odchudzanie

      Coś w tym jest, bo tych tabletek na odchudzanie to jest tak wiele, i niby wszystkie skuteczne... ciekawe kto w to uwierzy.
      Ja żeby schudnąć to się ruszam, pływam i popijam zieloną kawę , ale bez dodatkowych tabletek i wariowania. Zdrowy rozsądek to podstawa.

      Skomentuj


        Odp: Tabletki na odchudzanie

        Tabletki to chyba najgorszy pomysł z możliwych, a jeszcze gorszy to zupki odchudzające. Chyba w wakacje była taka intensywna akcja jednej z firm, że niby przez miesiąc można jeść tylko zupki i batoniki tej firmy i się schudnie. Moja koleżanka kupiła. Syf straszny, mało nie wymiotowała po pierwszej zupce, ale ciągneła dzielnie akcję przez kilka dni. Przestała jak cała napuchła, jak balon i przytyła dwa kilo. Wtedy dopiero przeczytała odkładnie ulotki, instrukcje, wyszło na to, że firma nic nie gwarantuje i żeby jednak nie przesadzać z używaniem ich produktów, bo mogą na dłuższą metę szkodzić

        Skomentuj


          Odp: Tabletki na odchudzanie

          Tabletki nie są złe tylko trzeba wiedzieć jak wybierać. Bezpieczne są Therm Line Forte. Brałam, schudłam i nie miałam żadnych dolegliwości. Zawierają chrom więc słodyczy nie wcinasz garściami. Polecam.

          Skomentuj


            Odp: Tabletki na odchudzanie

            A ja zapytam o Simpliq. Podobno ma ograniczać wchłanianie tłuszczu, węglowodanów i skrobi których w mojej diecie niestety nie brakuje a chciałabym do wakacji zrzucić parę kilo. Macie jakieś doswiadczenia z tym suplementem?
            Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym. ~ Charles Chaplin

            Skomentuj


              Odp: Tabletki na odchudzanie

              Ja wypróbowałam różne, ale therm line najszybciej spala tłuszcz, tylko ruszać się trzeba bo działa na zasadzie termogenezy, tzn tkankę tłuszczową zamienia na energię cieplną

              Skomentuj


                Odp: Tabletki na odchudzanie

                Spróbuj diety normalnej a nie tabletek. Do tego ćwiczenia i na pewno pomoże Ci.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Tabletki na odchudzanie

                  Tabletki to wspomagacze odchudzania. Bez ćwiczeń nic nie dadzą. Trzeba pamiętać, że magiczne nie są. Potrzeba naszego zaangażowania.

                  Skomentuj


                    Odp: Tabletki na odchudzanie

                    tabletki na odchudzanie z apteki to tylko suplementy diety najwazniejsze jest prawidlowe odzywianie i dbanie o siebie- cwieczenia!

                    Skomentuj


                      Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

                      Polecam UltraSlim moja mama stosowala i przynosily efekty

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

                        Ja przed ćwiczeniami biorę Therm Line Forte. Więcej się pocę i efektywniej spalam tłuszczyk. Poza tym nie mam żadnych efektów żołądkowych co czasami się zdarzało.

                        Skomentuj


                          Odp: Tabletki na odchudzanie

                          Odchudzanie to ciężka harówka, ale warto. A tabletki mam pomagają w osiągnięciu celu, ale musimy też dać coś z siebie.

                          Skomentuj


                            Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

                            TL Forte jest silniejszy od II i szybciej spala tłuszcz, poza tym dodaje energii do ćwiczeń dzięki czemu chudniemy szybciej.

                            Skomentuj


                              Odp: Tabletki na odchudzanie

                              Ćwiczenia to podstawa, ale jeśli wybierzemy suplement działający na zasadzie termogenezy to po prostu przyspieszymy proces spalania tłuszczu.

                              Skomentuj


                                Odp: Tabletki na odchudzanie

                                To racja, przytyć jest bardzo łatwo, gorzej później zgubić te kilogramy. Zdrowa dieta i ćwiczenia to jednak podstawa, można się wspomagać tabletkami. Dobrze jest też pić dużo wody.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X