Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tabletki wspomagajace odchudzanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    giga_ma dzięki za link poczytałam troszkę.Jednak moje kilogramy wynikły z braku ruchu zimą, bo jak zrobiło się ciepło i dużo czasu spędzam na świeżym powietrzu w ruchu to już ubyło mi 2 kg myślę że jestem na dobrej drodze i narazie nie będę brać żadnych specyfików.


    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Ruch jest najważniejszy, mam nadzieję, że wraz z wiosną uda Ci się osiągnąć wymarzoną wagę

      Skomentuj


        #63
        cześć dziewczyny ja mam do zrzucenia 4-5kg,
        łykałam reduxil ale żadnej rewelacji nie widzę, więc odstawiłam
        od wczoraj mam BIOCLA, który tak tutaj chwalicie no i zobaczymy,
        dietkę też trochę modyfikuję, pieczywo odstawiam, ziemniaki, makaron
        dorzucę więcej warzyw i owoców!

        uaktywnię hula hop, spacerki to bez zmian, bo codziennie,
        ale dochodzą teraz 2x w tygodniu długie spacery (5 przystanków) z Julkiem do domu kultury na zajęcia dla maluchów,

        dam znać jak moja waga...
        składając tutaj takie oświadczenie będę miała większą motywację,
        Julek 15.o2.2oo7r



        Skomentuj


          #64
          Łał, doceniamy Bardzo miło, że do nas dołączasz... Życzymy samych sukcesów i liczymy na małą relację z dążenia do pięknej sylwetki Obyś jak najszybciej osiągnęła wymarzone efekty.

          Skomentuj


            #65
            Napisane przez izabela22 Pokaż wiadomość
            cześć dziewczyny ja mam do zrzucenia 4-5kg,
            łykałam reduxil ale żadnej rewelacji nie widzę, więc odstawiłam
            od wczoraj mam BIOCLA, który tak tutaj chwalicie no i zobaczymy,
            dietkę też trochę modyfikuję, pieczywo odstawiam, ziemniaki, makaron
            dorzucę więcej warzyw i owoców!

            uaktywnię hula hop, spacerki to bez zmian, bo codziennie,
            ale dochodzą teraz 2x w tygodniu długie spacery (5 przystanków) z Julkiem do domu kultury na zajęcia dla maluchów,

            dam znać jak moja waga...
            składając tutaj takie oświadczenie będę miała większą motywację,
            Brawo, z takim podejściem napewno Ci się uda i juz niedługo bedziesz sie chwalic swoja piekna figura, pozdrawiam

            Skomentuj


              #66
              no to nieźle, teraz to mam motywację,
              aż strach się nie wywiązać .... z przyrzeczenia

              no zobaczymy....
              póki co 2gi dzień BIO CLA z zieloną herbatą,
              ile tego trzeba łykać? ja łykam 4-5 kapsułek
              Julek 15.o2.2oo7r



              Skomentuj


                #67
                Na opakowaniu jest napisane, by łykać od 4-6. Ja brałam różnie, w zależności od natężenia ćwiczeń, ale nie tak, że jednego dnia np. 4, a drugiego 6- tylko w zależności od opakowania.

                Podsyłam małą skarbnicę najczęściej zadawanych pytań:
                http://wizaz.pl/biocla/faq.php

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Ale mamy piękną pogodę Domowe porządki i postne jedzenie pewnie wpłyną na moją sylwetkę, obym w święta za bardzo nie przesadziła. Gdzieś "na widoku" umieszczę swój suplement by przypominał mi o umiarze w jedzeniu

                  Skomentuj


                    #69
                    Napisane przez giga_ma Pokaż wiadomość
                    Ale mamy piękną pogodę Domowe porządki i postne jedzenie pewnie wpłyną na moją sylwetkę, obym w święta za bardzo nie przesadziła. Gdzieś "na widoku" umieszczę swój suplement by przypominał mi o umiarze w jedzeniu
                    Jak tam postępy? bo u mnie 4 w dół Przed świętami odezwała się moja choroba wrzodowa ale narazie choroba wychodzi na dobre


                    Skomentuj


                      #70
                      Hej dziewczyny, jak po swietach? bo ja mam troszke wyrzuty sumienia troszke pojadłam a dzis z samego rana biegałam po osiedlu żeby jakoś sie pozbyc kalorii dobrze że juz wizyty u babc sie skończyły bo nie mozna im przetłumaczyć że nie jest sie głodnym

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Ja też poszalałam... Mama upiekła takie pyszne mięsa, nie mogłąm się oprzeć- tym bardziej, że w sklepie trudno o smakołyki tego typu. Było dużo dziczyzny, starałam się nie łączyć jej z ziemniakami, sosami, kluskami, ale i tak czuję się "obciążona" No nic, jutro będzie trzeba trochę przycisnać i poćwiczyć. Dzisiaj jeszcze nie mam weny na ruch. skupię się na piciu zielonej herbaty i lekkostrawnych, wiosennych sałatkach. Jutro napiszę co i jak

                        Skomentuj


                          #72
                          Tak jak napisałam, dzisiaj walczę z apetytem i lekko rozciągniętym po świętach żołądkiem. Włączyłam pierwszy lepszy filmik na youtoobie i poskakałam z wirtualną instruktorką Odrazu inaczej łyka się bio cla, człowiek czuje, że to ma sens.

                          Skomentuj


                            #73
                            ja też mam wyrzuty sumienia
                            biorę się za siebie, BIO cLA łykam,
                            ale trochę w kiepskim okresie wzięłam się za dietę - przed samymi świętami
                            to zaczynam od początku....
                            hulahop będzie dzisiaj w ruchu i właśnie jedna koleżanka wymyśliła, że będziemy biegać.... fajnie, zobaczymy co z tego wyjdzie?
                            Julek 15.o2.2oo7r



                            Skomentuj


                              #74
                              Ja tez postanowiłam biegac co rano, tylko że ja musze juz o 6 sie zrywac bo później córcia do szkoły i trzeba ja wyszykować, ale jak narazie mi to odpowiada bo mam werwe przez cały dzień ))

                              Skomentuj


                                #75
                                Dziewczyny nigdzie tu nie dostalam bio cla wiec kupilam cos innego i mam 1 kg do przodu mimo sportu i nie jedzenia po godz.18

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X