Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sposób na wypryski skórne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • bla_nka
    replied
    Odp: Sposób na wypryski skórne

    Parówki z ziół (głównie skrzyp i pokrzywa). Mi oczyściły cerę, ale wyprysków się do końca nie pozbyłam.

    Leave a comment:

  •    
       

  • booo
    replied
    Odp: Sposób na wypryski skórne

    Ja nie mam wyprysków

    Leave a comment:


  • kimala
    replied
    Odp: Sposób na wypryski skórne

    Hehe... ja takie metody swego czasu przetestowałam do granic możliwości i kompletnie nic to nam nie dało. Chyba po prostu to musiał być kosmetyk naturalny, bo dopiero to u mnie pomogło. Może to kwestia skóry? Kwestia osoby? Sama nie wiem... Najważniejsze, że u mnie zadziałało.

    Leave a comment:


  • Armida89
    replied
    Odp: Sposób na wypryski skórne

    Ja raz dziennie myję twarz mydłem siarkowym, dwa razy w tygodniu robię maseczkę z francuskiej glinki. Używam na noc Brevoxylu (trzeba uważać, by nie odbarwił pościeli). Teraz zaczęłam pić herbatkę z bratka. Oczywiście jak najmniej czasu spędzam w makijażu.

    Leave a comment:


  • kimala
    replied
    Odp: Sposób na wypryski skórne



    Aplikator na wypryski HB, w zasadzie jedyny tego typu środek przy którym u mnie rzeczywiście widoczna była poprawa. Powiem nawet więcej - u mnie te wszystkie wypryski udało się wyeliminować bez jakichkolwiek podrażnień, tak więc pełnia sukcesu...

    Leave a comment:


  • agniecha1793
    replied
    Odp: Sposób na wypryski skórne

    Mam sprawdzony krem nawilzajacy wiec na pewno go uzyje
    Dzieki za rady

    Leave a comment:


  • evelinek13
    replied
    Odp: Sposób na wypryski skórne

    nie wiem czy w drogeriach jest, ja miala mze sklepu "zioła" ale trzeba tez pamietac o dokladny mnawilzeniu po umyciu buzki mydlem ja proponuje krem AA seria help, super nawilza !

    Leave a comment:

  •    
       

  • agniecha1793
    replied
    Odp: Sposób na wypryski skórne

    Na pewno poszukam w drogeriach

    Leave a comment:


  • evelinek13
    replied
    Odp: Sposób na wypryski skórne

    nie no konkretna firma to nie poprostu mydla z dodatkiem srebra cos okolo 20zł

    Leave a comment:


  • agniecha1793
    replied
    Odp: Sposób na wypryski skórne

    musze wyprobowac to mydelko ze srebrem.. to jakas konkretna firma tego mydelka czy po prostu nazywa sie mydlo ze srebrem?

    Leave a comment:

  •    
       

  • evelinek13
    replied
    Odp: Sposób na wypryski skórne

    ja chodze raz na jakis czas do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy a tak na codzien przemywam buzie zelem nivea i mydlem z dodatkiem srebra

    Leave a comment:


  • agniecha1793
    replied
    Odp: Sposób na wypryski skórne

    Posiadam w domu Tormentiol ale smaruje tylko tylek dziecka na wypryski stosuje Benzacne i Brevoxyl oba mi pomagaja

    Leave a comment:


  • Justyna_22
    started a topic Sposób na wypryski skórne

    Sposób na wypryski skórne

    Mam problemy z cerą,ostatnio przypadkowo odkryłam cudowne działanie TORMENTIOLU maści na odparzenia dostepnej w aptekach.Wypryski goją się rewelacyjnie.Polecam.
    A może Wy macie jakieś sprawdzone sposoby na problemy z cerą ze skłonnością do wyprysków?
       
Working...
X