Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Farbowanie w domu czy u fryzjera?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

    Tylko u fryzjera. Ja mam swoje ulubione miejsce - Anlaya Day Spa - i wiem, że wyjdę stamtąd z super fryzurą, więc wolę nie ryzykować. Farbowanie w domu jest dobre, gdy farbujemy się na czarno. Tego się chyba nie da zepsuć

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

      A ja farbuję w domu. Wprawdzie w domu nie robiłabym sobie pasemek ale jeśli chodzi o farbę, która jest położona równomiernie na włosach to nie widzę sensu w korzystaniu z usług salonu fryzjerskiego oraz tracenia kasy na to.
      Bardzo lubie farbę w kolorze czekoladowy brąz firmy Syoss. Włosy sa po niej błyszczące oraz bardzo ładne.
      Zamawiam przez internet bo tak jest o wiele taniej.Konkretnie tutaj:
      http://www.*************************************************...loryzacja.html

      Kosztują 15 zł tak wiec nie jest to praktycznie zaden koszt.

      Skomentuj


        #78
        Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

        W DOMU!!! Szkoda kasy wydawać na fryzjera kiedy w sklepach aż roi się od farb, które każdy może nałożyć. Mi farbuje zwykle siostra, ale zdazrza mi się robić to samodzielnie. Wśród mojej rodziny i znajomych wszyscy farbują na własną rękę.

        Skomentuj


          #79
          Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

          Pamiętajcie o kluczowych pytaniach jakie należy zadać fryzjerowi, zobaczcie - http://www.sprzet-fryzjerski.pl/blog...go-uslug.html/ I pamiętając o tym raczej będziecie zadowoleni, dogadacie się. A wcale nie jest to takie łatwe.

          Skomentuj


            #80
            Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

            Ja zawsze lubiłam sama sobie farbować włosy, natomiast podcinała mi je koleżanka Jednak szczerze mówiąc, kiedy zdecydowałam się iść do profesjonalnego fryzjera, była to przed weselem siostry, to dopiero zauważyłam, jak ogromna może być różnica między takim domowym pielęgnowaniem włosów, a zrobienie tego przez profesjonalistkę. Włosy od razu odżyły, wszystkie zniszczone końcówki poszły do ścięcia, a do teraz nie mogę się nadziwić nad tym jaki kolor jest piękny, a włosy nic się nie niszczą. Jeśli ktoś jest z Krakowa, to polecam zajrzeć tutaj http://www.hairdesign.pl/ , bo może okaże się , że Wasze włosy też tylko skorzystają na takiej wizycie

            Skomentuj


              #81
              Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

              Ja farbuje włosy w domu ale jeśli nie masz wprawy to lepiej udac się do fryzjera. Ja np nie zrobię sobie ombre dlatego myślę nad wizytą w http://www.hairdesign.pl/ Zależy mi na delikatnych refleksach w jasnym blondzie a nie jakimś wściekłym pomarańczu jak to niektóre kobiety mają :P

              Skomentuj


                #82
                Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

                Wszystko zależy od tego co chcesz uzyskać. Ja farbuję w domu ale mam jednolity kolor i dobieram farbę do naturalnego więc z uzyskaniem jednolitego nie mam większego problemu. Na pasemka czy ewidentną zmianę w domu bym się nie zdecydowała.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

                  Uważam, że lepiej jest iść na farbowanie do fryzjera. Wcześniej możecie zerknąć na ten artykuł http://*****************************/poradnik/ktor...d-czy-rudy,382 i zdecydować jaki kolor będzie Wam najbardziej odpowiadał. A w salonie już Wam dobiorą odpowiedni odcień farby.

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

                    Nie zdecydowałabym się na farbowanie w domu. Wolę pójść do salonu Kaczmarzyka- tam profesjonalnie zajmą się moimi włosami. Nie chcę narażać swoich włosów na eksperymenty w domu.

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

                      A ja nie farbuję włosów bo bardzo podoba mi się mój naturalny kolor. Postanowiłam, że zacznę to robić, gdy tylko pojawią się siwe... Szkoda mi włosów


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

                        Konkretne folie do koloryzacji - http://www.sprzet-fryzjerski.pl/cate...do-koloryzacji
                        Ale generalnie dla uzyskania fajnego efektu należy kompleksowo korzystać z wysokiej jakości produktów - na każdym etapie koloryzacji ma to znaczenie.

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

                          Ja głównie farbuję w domu. Fryzjera odwiedzam tylko wtedy gdy chcę zrobić pasemka czy inne cuda To nic trudnego jeżeli chcemy jeden kolor, przy dwóch zaczynają się schody :P

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

                            Mam to szczęście, że od niedawna mam sąsiadkę któa jest fryzjerką i bardzo chętnie zajmuje się moimi włosami. jest do dla mnie duża oszczędność czasu i pieniędzy

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

                              Lepiej jednak u fryzjera

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

                                Czyli mało kto korzysta z farb dostępnych w sklepach i farbowania w domu? Moim zdaniem jak chcemy jeden kolor to bez znaczenia czy robi to fryzjer czy my.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X