Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Farbowanie w domu czy u fryzjera?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

    Ja wole nie ryzykować jeszcze coś pójdzie nie po moje myśli i wtedy trzeba się ratować i umawiać na szybką wizytę.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

      Ostatnio tylko u fryzjera. Miałam taki moment, że w domu farbowałam, ale efekt nigdy nie był zbyt trwały. I wydaje mi się, że te farby profesjonalne są delikatniejsze dla włosów. No i nie ma to jak profesjonalista nałoży. Jedyne co jest uciążliwe to odrosty, które się przy takiej farbie wydają bardziej wyraziste. Znajdę coś na nie, to będę szczęśliwą kobietą

      Skomentuj


        Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

        Jeden kolor można spokojnie samemu albo ktoś Ci zrobi. Jeśli chodzi o coś bardziej skomplikowanego jak Ombre to lepiej do fryzjera.
        siatka ogrodzeniowa

        Skomentuj


          Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

          Ja nie jestem zwolenniczką farbowania na własną rękę. Nigdy nie wyjdzie tak jak by się chciało, a potem i tak trzeba na szybko iść do fryzjera żeby ratował sytuację. Ja chodzę do salonu Gnatyshyn na warszawskim Ursynowie do p. Sandry. Polecam, bo zatrudniają specjalistów wysokiej klasy, z reguły to styliści- laureaci prestiżowych konkursów fryzjerskich. Znają się na tym co robią i robią to z pasją.

          Skomentuj


            Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

            Lepiej u fryzjera! Tak uważam… samemu nigdy nie zrobimy tego tak dobrze jak profesjonalna fryzjerka. Poza tym w salonie zawsze nam doradzą i mają lepsze farby i w ogóle sprzęt. I ostatni argument – wygoda, dla mnie bardzo ważna. Tylko trzeba znaleźć dobry salon, ja sprawdziłam w Warszawie już wiele miejsc i najbardziej godny polecenia według mnie jest Studio Tamka. Bardzo dobrzy specjaliści, już nie raz uratowali moje włosy z opresji :P

            Skomentuj


              Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

              Napisane przez cruella_d3 Pokaż wiadomość
              Ostatnio tylko u fryzjera. Miałam taki moment, że w domu farbowałam, ale efekt nigdy nie był zbyt trwały. I wydaje mi się, że te farby profesjonalne są delikatniejsze dla włosów. No i nie ma to jak profesjonalista nałoży. Jedyne co jest uciążliwe to odrosty, które się przy takiej farbie wydają bardziej wyraziste. Znajdę coś na nie, to będę szczęśliwą kobietą
              uszczęsliwie cie ;] pomiedzy farbowaniem , a kolejnym farbowaniem w momencie kiedy wyjdziemi już odorst stsosuje maskowanie odrostu sprayem z kolorem od loreal , magic retouch , zobacz sobie , psikasz na przedziałek skronie i do czasu mycie nie widac odrostu
              Napisane przez tosia44 Pokaż wiadomość
              Ja wole nie ryzykować jeszcze coś pójdzie nie po moje myśli i wtedy trzeba się ratować i umawiać na szybką wizytę.
              jesli jest to jedne kolor,to nie przesadzajmy

              Skomentuj


                Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

                Fryzjer na pewno lepiej dobierze kolor do naszej karnacji, ale farbowanie w domu też jest ok, no i jest be porównania tańsze.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

                  Ja też kiedyś farbowałam sama w domu, ale w pewnym momencie uznałam, że mi się to nie opłaca i za bardzo niszczę włosy. Już od dawna, farbuję włosy tylko i wyłącznie u fryzjera. Jak farbowałam sama to i tak musiałam kupować 2 farby (jedna to było za mało) i farbowałam włosy raz na 3 tygodnie. Teraz farbuję tylko raz na ok. 3 miesiące bo robię niejednolitą koloryzację i nawet jak pojawiają się odrosty to wygląda to dobrze Koniec końców, wydaję tyle samo, a włosy dużo mniej zniszczone. Już raczej nie podejmę się samodzielnego farbowania.

                  Skomentuj


                    Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

                    Ja farbuję włosy w domu. Oszczędność czasu i pieniędzy. Poza tym kupuję farbę Biokap w aptece. Może być stosowana przez kobiety w ciąży. Nie jest szkodliwa i fajnie kryje siwe włosy.
                    modular wall units

                    Skomentuj


                      Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

                      Ja wolę nie ryzykować 3 lata schodziłam z farbowania teraz tylko sporadycznie raz na pół roku idę do fryzjera na parę refleksów i keratynę*i mam spokój z włosami

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

                        A macie to wszystko u siebie - http://www.wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl/ ?
                        Logiczne, że nie. Przecież w żaden sposób tego wszystkiego sobie nie zapewnisz, nie masz doświadczenia, zatem efekt też raczej będzie średnio wymarzony, prawda?

                        Skomentuj


                          Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

                          Ja od lat farbuję włosy mojej mamie i jak dotąd nikt nie zorientował się, że nie jest to robione przez fryzjera. Oczywiście jeśli chodzi o jakieś pasemka, ombre i tym podobne, to lepiej iść do profesjonalisty, ale zwykłe farbowanie jednym kolorem to żadna filozofia i można to zrobić w domu.

                          Skomentuj


                            Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

                            Ja zdecydowanie stawiam na fryzjerów Na szczęście przestałam farbować włosy kilka lat temu i teraz jedynie wykonuję parę refleksów 2 razy do roku i keratynowe prostowanie włosów inoar z którego jestem bardzo zadowolona bo mam spokój z włosami .

                            Skomentuj


                              Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

                              Powiem wam, że po farbowaniu w domu nigdy nie miałam tak dobrze pokrytej siwizny. Jednak w pewnym wieku koloryzacja to zadanie tylko dla fryzjera. Poza tym Pani Kasia z In Harmony zawsze lepiej dobiera mi kolor.

                              Skomentuj


                                Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

                                Ja jestem dokładnie tego samego zdania co poprzednik. Nic dodać, nic ująć...
                                Mięśnie zdobywa się z trudem i łatwo traci. Tłuszcz zdobywa się łatwo i traci z trudem

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X