Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czy stosujecie kremy na zmarszczki?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

    A co myślicie o kremach z bioliq? Są naprawdę tak skuteczne czy to tylko kolejny chwyt reklamowy?

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

      Dobry na zmarszczki jest olej z wiesiołka, ja już mam drobne zmarszczki i oeparol dobrze sobie z nimi radzi, fajnie nawilża

      Skomentuj


        #63
        Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

        Napisane przez smerfetkaaa8 Pokaż wiadomość
        A co myślicie o kremach z bioliq? Są naprawdę tak skuteczne czy to tylko kolejny chwyt reklamowy?
        Również nie raz zastanawiałam się nad tym zakupem ale zawsze widziałam jakieś ALE albo odkładałam i do tej pory jeszcze go nie zakupiłam i nie wiem czy warto

        Skomentuj


          #64
          Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

          Najszybszym sposobem na poprawę wyglądu skóry są maseczki ujędrniające, jednak na co dzień lepszym pomysłem są zwykłe kremy przeciwzmarszczkowe, które odżywią, zregenerują i nawilżą skórę. Na początku można wypróbować kremy zawierające kwas hialuronowy (który zapewni nawilżanie), oraz koenzym Q10 i antyoksydanty (który ochroni przed wolnymi rodnikami i promieniowaniem UV).

          Skomentuj


            #65
            Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

            Jeszcze nie ale pewnie już powinnam

            Skomentuj


              #66
              Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

              Napisane przez Anka6
              Ja nie używam typowego kremu wypełniającego zmarszczki tylko takiego korekcyjnego. Jeszcze jestem za młoda na takie ciężkie działo, ale jednak chcę nieco te moje bruzdki zniwelować także seria Active jest wystarczająca http://www.laroche-posay.pl/produkty...a-cnd1119.aspx
              Niestety dla mnie zdecydowanie za drogi, 100 zł za maleńką tubkę to dla mnie zbyt dużo

              Skomentuj


                #67
                Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                Ja dopiero od niedawna kupuję kremy na zmarszczki. Wcześniej nie miałam potrzeby ich używać. Ostatnio staram się też bardziej dbać o ładny makijaż. Zastanawiam się nad zakupem pędzli Kavai z http://puderek.com.pl/60_kavai do pełnego makijażu. Na razie maluję się z pomocą tego co mam w domu ale nie jest to idealny makijaż

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                  Ja nie stosuje zadnych tego typu kremow, bo moim zdaniem nic nie działa...przerobiłam już rozne i zero efektu.. wole raz na czas isc sobie na zabieg oxybrazji i mam bardzo ladna skore po tym

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                    Ja ostatnio kupiłam sobie lekki krem przeciew pierwszym zmarszczką z firmy Tołpa wydaje się fajny ale czy skuteczny to nie wiem ;p

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                      Ja też ten krem używałam, praktycznie to miałam jego próbkę, więc wykorzystałam i musze powiedzieć, ze był świetny. Z pewnością polubisz go.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                        Już go lubię ale za lekką konsystencję i bardzo ładny zapach, fajna jest też metalowa tubka bo łatwo się wyciska kremik

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                          Ja zaczełam już stosować bo ukończyłam 30 lat oraz zauważyłam,ze moja skóra straciła już dawną jędrność.... Nie wygląda tak dobrze jak kiedyś.... Rozmawiałam z koleżankami oraz praktycznie kazda z nich stosuje kremy przeciwzmarszczkowe po 30 roku.....

                          Pielęgnacja twarzy nie musi być wcale droga. Jest wiele świetnych kosmetyków, ktore można sobie zamówic w dobrych cenach. Dobre działanie mają polskie kosmetyki.
                          Uwielbiam ten krem z olejkiem

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                            Ja słyszałam o jakichś super skutecznych kosmetykach shiseido, z resztą tutaj ktoś o nich pisze- shiseido. Jak się czyta skład to faktycznie wyglądają ekskluzywnie, ale czy ktoś z Was je testował?

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                              Ja powoli zaczynam używać kremów przeciwzmarszczkowych, bo niestety zaczęły pojawiać mi się pierwsze, szczególnie w okolicach oczu... Oprócz tego stosuję peeling kilka razy w tygodniu i maseczkę odmładzającą w takim płacie z serii skin clinic professional z Bielendy. Ona dobrze napina i nawilża twarz, wygładza drobne zmarszczki

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                                Ja także już zaczęłam stosować. Na początku jednak nie widziałam efektu i okazało się, że po prostu miałam złą technikę nakładania. Wiedziałyście że to istotne? Ale znalazłam poradnik http://www.lorealparis.pl/revitalift-magic-blur.aspx i już wiem jak to fachowo robić
                                Niepoprawna romantyczka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X