Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ja w ciąży przytyłam 11kg, jak wyszłam ze szpitala i stanęłam na wagę to moim oczom ukazała się identyczna jak przed zajściem w ciąże. Ja jestem bardzo zadowolona bo wyglądam identycznie jak przed Filipkiem
    1.03.2009 9:55 FILIPEK

    Skomentuj

    •    
         

      Ja w ciąży przytyłam 17 kilo - przed ważyłam 50. Po porodzie ważyłam jakieś 58 kilo, więc byłam średnio zadowolona, ale pomału pomału chudłam, a lato robi swoje: w upały nie chce mi się za dużo jeść, i dziś weszłam na wagę, a tu 51 kilo teraz jestem bardzo zadowolona (5 miesięcy po porodzie)



      Skomentuj


        A może by tak zastoswać pewne "terapie odchodzające"? Polecam zajęcia sportowe - w ofercie, by nikogo za bardzo nie forsować: Nordic Walking

        Skomentuj


          Ja przytyłam w czasie ciąży 18 kg.Teraz minęło już półtora miesiąca od porodu i jeszcze trochę mi zostało zbędnych kilogramów, szczególnie na biodrach.Schudłam trochę bo ćwiczę codziennie. Niestety nie mogę zastosować żadnej diety bo karmię piersią, a dziecko jest najważniejsze, ale mam nadzieję że wrócę do swojego wcześniejszego rozmiaru.


          Skomentuj


            Ja też przytyłam 17 kilo, ale po 4-5 miesiącach schudłam, jak już nie karmiłam i przyszło lata i mniej się chciało jeść wiec na pewno też wrócisz do dawnej sylwetki



            Skomentuj


              ja w ciąży przytyłam 17 kg, teraz ważę już 23 mniej, ubyło mi dodatkowych 6 kg ale to dlatego że po ciąży ujawniła się u mnie nadczynność tarczycy, która powoduje spadek wagi
              Wojtuś 03.04.2009r. 54 cm, 3100 gram szczęścia

              Skomentuj


                w pierwszej ciąży przytyłam 8 kg i po porodzie zostało 2 więc zgubiłam migiem w drugiej przybyło mi 12 kg i zostało trochę teraz po 5,5 mies. ważę 56,5 kg a wyjściowa waga była 55 figurę mam niezłą tylko brzuszek za duży został i cycki sflaczeją jak przestanę karmić szok
                KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ja przed ciążą ważyłam 51 kilo, a w ciąży przytyłam 22 kilo. Teraz moje dziecko ma 13 miesięcy, a ja ważę 49,5 kilograma Przez te słodycze w ciąży zrobił się troszkę cellulit na udach, no i oczywiście cycusie mniej jędrne, a i parę rozstępów na pośladkach. Ogólnie jestem bardzo zadowolona ze swojego wyglądu- brzuszek prawie płaski
                  PAULINA 07.07.2008




                  http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                  Skomentuj


                    Napisane przez Szablewska Pokaż wiadomość
                    Czy Wasze figury po porodzie przeszly rewolucje wizualna? Jesli tak to piszcie co sie zmienilo...pojawil sie zwisajacy brzuch, cellulit, rozstepy, boczki i nadwaga? Mocno Wam to przeszkadza i Waszym partnerom? Jak sobie radzicie z tymi "skutkami ubocznymi" od urodzenia dziecka? Wasza waga sprzed i po ciazy...

                    Piszcie...pozdrawiam...

                    moja figura co prawda niewiele sie zmienila, lekko poszerzyly mi sie biodra.. moj brzuch to chyba najwieksze zmartwienie, cala okolica wokol pepka "usiana" jest rozstepami ktore tworza sloneczko... okropnie to wyglada.ale coz teraz sa inne rzeczy ktorymi tzreba sie zajac
                    a co do wagi to chyba chcialabym wazyc na codzien tyle ile w ciazy..czyli 54 kilo.

                    Skomentuj


                      No ja też zazdroszczę bo niestety ale boczki i uda to nabrały tłuszczyku i ciężko go zrzucic ;(

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        W ciąży przytyłam 11kg ale po urodzniu synka miałam wiele stresów -był wcześniaczkiem, miał długą żółtaczkę, nie chciał jeść ani się dobudzić, miał ciągle podłączoną glukozę w główce... spędziłąm długie 7 dni w szpitalu, ciągle płakałam i nie spałam i wydaje mi się że z tego stresu natychmiast po wyjściu ze szpitala wróciłam do swojej wagi a nawet ważyłam mniej. Jestem zadowolona ze swojej figury choć nogi mogłabym mieć takie jak w ciąży
                        1.03.2009 9:55 FILIPEK

                        Skomentuj


                          Odp: Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

                          Ja w ciązy przytyłam 17 kg. Pamiątki po ciąży to.... 7 kg. których za cholere nie moge zrzucić, wilczy apetyt, rozstępy na: brzuchu, piersiach, posladkach, udach, i nawet pod kolanami!!!!!!

                          Do tego ciągle wypadają mi włosy, mam problemy z cerą, huśtawki nastrojów i wogóle jest masakra. jedyne co na + to samopoczucie bo mimo tych wad które wypisałam powyzej jestem z siebie dumna.... moje ciało przecież nosiło dziecko.... córeczka zostawiła mi pamiątki bym w kazdej chwili o niej myślała i o tym jak pieknym okresem w życiu była ciąża.... i mimo tych wad jestem chętna na drugą ciążę. Dziecko wynagradza kązdym swym uśmiechem fałdki i rożstępy które mi zostały



                          Skomentuj


                            Odp: Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

                            boberka ja mam to somo co Ty,tylko ja przywaliłam 27kg i do zrzucenia zostało 4...ale te cztery kg to są już dożywotnio,cieżko zrzucić.Nigdy nie ćwiczylam,raz w życiu(miesiąc temu) byłam na diecie- ale dałam sobie siana później,więc lipa z diety.Ja sobie myśle tak: kurcze nigdy z brzuchem na wierzchu nie chodziłam,więc rozstepny tylko mój M widzi..a ochotę na drugie dzidzi mam bardzo dużą
                            FROCH

                            Skomentuj


                              Odp: Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

                              W obu ciążach przytyłam po 19 kg I o ile po pierwszej dosyć szybko wróciłam do wagi sprzed ciąży, to po drugiej już mi się to nie udało. po prostu moje biodra stały się szersze
                              Od kilku miesięcy chodzę na fitness i moje ciało wygląda dużo lepiej, jest jakieś taki bardziej zbite,a nie trzęsące się. Ale waga w dół nie leci
                              http://babskimokiem.pl/ Kobiety polecają Kobietom

                              Skomentuj


                                Odp: Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

                                w ciąży przytyłam 16kg nie zostalo miani kilograma a szkodapoza tym strasznie zmalaly mi piersi

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X