Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Usuwanie cellulitu w Gdańsku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Usuwanie cellulitu w Gdańsku

    Dziewczyny czy to normalne,ze jestem już po 10 zabiegu masażu bańską chińską oraz nie widze u siebie efektów usuniecia cellulitu? Mam bardzo duży, zrobił mi się po ciąży. Nigdy nie byłam szczupła ale nie miałam tego typu problemów ( no może niewielkie ale ja tylko to widziałam). Po urodzeniu córki masakra, jak tego nie usunę to nie pokażę się na plaży w kostiumie.
    Czy ktoś tutaj jest może z Gdańska oraz doradzi czy są jakieś skuteczne inne zabiegi na cellulit?
  •    
       

    #2
    Odp: Usuwanie cellulitu w Gdańsku

    Nie znam się na bańce chińskiej, nigdy nie byłam na takim zabiegu, aczkolwiek słyszałam opinie, że nie zawsze jest to skuteczne. Dlatego ja od razu zdecydowałam się na zabieg urządzeniem CELLU M6® Integral. Czytałam , że jest to bardzo skuteczne i mogę to potwierdzić. Oczywiście jeden zabieg nie wystarczy, ja miałam kilka, ale było warto.
    A chodziłam na nie do Clinica Cosmetologica dr. Michajłowskiego w Gdańsku. To jest na ulicy Marii Curie-Skłodowskiej.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Usuwanie cellulitu w Gdańsku

      No własnie mnie kolezanka namówiła na tę bańkę chińską. Ponoć u niej dało to takie dobre efekty ale sama u siebie nie widzę żadnych. 1 masaż kosztował mnie prawie 60 zł tak więc straciłam 6 stówek a efektu brak

      Teraz chciałabym iść na coś co rzeczywiście da jakiś efekt. Możesz mi napisać dokładnie ile płaciłaś? Albo ewentualnie dać numer telefonu do miejisca, w którym to robiłaś? To sama jeszcze dokładniej bym się dopytała.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Usuwanie cellulitu w Gdańsku

        Jasne, tu masz numer telefonu do tego ośrodka: +48 791 604 604
        Te zabiegi są droższe, jeden kosztuje 150 złotych, ale jak kupisz w pakiecie to jest jakaś zniżka.
        Za to naprawdę jest to piekielnie skuteczne.
        Sądzę, że warto zapłacić więcej i cieszyć się z efektów.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Usuwanie cellulitu w Gdańsku

          Może źle wykonujesz ten zabieg. Spróbuj dorady kosmetyczki
          Kiedy już zaczniesz trudną wspinaczkę, najlepiej iść aż do końca. Nigdy nie należy przystawać w połowie drogi.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Usuwanie cellulitu w Gdańsku

            takie zabiegi się chyba nie sprawdzają.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Usuwanie cellulitu w Gdańsku

              Szczerze? Wcale mnie to nie dziwi. Jeśli nie masz żadnej diety i nie uprawiasz sportów, to nie stracisz cellulitu. Pij też dużo wody. Tu masz na ten temat więcej. Uda się, ale musisz walczyć, bo same zabiegi to nie wszystko.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Usuwanie cellulitu w Gdańsku

                A nie lepiej w pierwszej koleności zdecydować się na mniej inwazyjną metodę? Jak chociażby jakiś preparat Slim Design - http://www.elancyl.pl/slim-design który jest bardzo skuteczny i nie inwazyjny jak jakieś operacyjne usuwanie tego typu rzeczy?

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Usuwanie cellulitu w Gdańsku

                  Zabiegi też dużo dają, efekty do nich dają przede wszystkim kopa do dalszego dbania o siebie. U mnie zabiegi Venus Freeze dały świetne efekty. Zrobiłam całą serię w Vici Clinic na ul. św. Sebastiana w Krakowie. Obwód uda zmniejszył się znacznie, cellulit prawie zniknął i wreszcie mogę pokazywać nogi w sukienkach

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Usuwanie cellulitu w Gdańsku

                    A nie lepiej przed takim zabiegiem spróbować jeszcze samodzielnie pozbyć się tego cellulitu. Więcej wody i niskokalorycznej żywności oraz więcej ruchu i naprawdę można osiągnąć dobry efekt. No i do tego obowiązkowo jakiś dobry kremik i peeling do ciała (całkiem spory wybór mają w perfumeria) i wszystko będzie cacy. Niestety, ale nie ma co się oszukiwać. Cellulit mamy po prostu z własnej winy :P

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X